Статьи

Мітингувальники увірвалися в міськраду Севастополя

Депутати відзначили, що вони з севастопольцями і будуть їх підтримувати. Фото: & nbsp; sevastopolnews.info

Мітингувальники увірвалися в міськраду Севастополя https://cdn.segodnya.ua/img/article/4988/62_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4988/62_tn.jpg 2014-02-26T12: 01 : 49 + 02: 00 Крим Люди хотіли дізнатися, підкорилися депутати влади, яка встановилася в Києві

Сьогодні, 26 лютого, після закінчення чергової сесії Севастопольської міської ради, коли депутати вже виходили із залу засідання, в хол міськради увірвалася група людей. В основному років за 40. Вони хотіли дізнатися позицію депутатів і те, підкорилися вони влади, яка встановилася в Києві, - пише sevastopolnews.info .

Депутати їх заспокоїли, сказавши про своє рішення звернутися до виконувача обов'язків президента Олександру Турчинову, щоб той дав громадянство Олексію Чалому і призначив його головою Севастопольської міської державної адміністрації. Депутати відзначили, що вони з севастопольцями і будуть їх підтримувати.

Після пояснень увірвалися заспокоїлися і вийшли на вулицю. Обійшлося без нагнітання обстановки. Депутати мирно і спокійно пояснили городянам, що вони роблять все для того, щоб обстановка в місті була спокійною і не порушувалися права громадян.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.