Статьи

Microsoft Visual C ++ 2015 скачати для комп'ютера

 1. Часто зустрічаються неполадки і методи їх усунення
 2. Як встановити дистрибутив?

Версія програми діє до: 2015. поширюється:

Безкоштовно. Розмір: 15 MB.
Операційна система: Windows. Завантажень: 1014 274.
Останнє оновлення: 2019-05-11.

Microsoft Visual C ++ 2015 являє собою важливий мультимедійний компонент операційної системи (ОС) Windows, розповсюджуваний компанією Майкрософт. Він потрібен для виконання програм, розроблених при використанні інструментів Visual Studio. Цей додаток є одним з головних в ОС, так як при його відсутності, або пошкодженні, багато ігор і програми відмовляються запускатися. Дистрибутив встановлює елементи для роботи наступних бібліотек: C (CRT), C ++, MFC, C ++ AMP і OpenMP.

Завантажити пакет Microsoft Visual C ++ 2015 для Windows 7 і Windows 10. З офіційного сайту доступна для завантаження і установки найстабільніша версія цього додатка.

Системні вимоги

Для нормальної роботи пакета від компанії Microsoft необхідно володіти обладнанням з наступними характеристиками:

 1. центральним процесором, що має тактову частоту не менше 1,6 Ггц в редакції пакета від 2015 року та 0,9 ГГц для програм 2005 - 2013 років.
 2. оперативною пам'яттю з об'ємом не менше 1 ГБ;
 3. доступним простором на жорсткому диску, що має об'єм не менше 50 МБ;
 4. жорстким диском з частотою обертання 5,4 тисячі обертів на хвилину.

Остання версія програмного забезпечення розрахована на використання в наступних ОС:

 1. XP Service Pack (SP) 3;
 2. Vista SP 2;
 3. Server 2003, 2008 SP 2 2012;
 4. Win 7 SP 1;
 5. Win 8, 8.1 і 10;

Часто зустрічаються неполадки і методи їх усунення

При запуску ігрового контенту в більшості випадків виникають помилки, пов'язані з відсутністю наступних файлів:

 1. msvcp.dll і msvcr.dll версій 140, 120, 110, 100, 90 і 80;
 2. vcruntime 140.dll.

Успішно вирішити проблему допоможе інсталяція в систему програмних пакетів Microsoft Visual C ++ Redistributable Package від 2005, 2008, 2010, 2012, 2013 і 2015 років.

В останній редакції цього дистрибутива виправлені такі недоліки, як збій при його інсталяції на Windows 8.1 і 2012 R2, відсутність розпізнавання сертифікатів автентичності, постійна фонова установка з завантаженням великої кількості тимчасових папок на жорсткий диск.

Як встановити дистрибутив?

Для того щоб виконати інсталяцію цього додатка необхідно виконати наступні кроки:

 1. скачати з перевіреного джерела файл vc_redist.x86.exe для 32-розрядної Windows або vc_redist.x64.exe для 64-розрядної системи;
 2. запустити його;
 3. у вікні установки погодитися з умовами ліцензійної угоди;
 4. після проходження процесу інсталяції закрити інформаційне вікно, натиснувши на відповідну кнопку.

Виконавши таку процедуру один раз можна забути про всі проблеми і клопоти, пов'язаних з непрацездатністю мультимедійного контенту. Тепер кожне включення ПК буде приносити користувачеві тільки радість і задоволення.

Для підтримки актуальності стану Windows і всіх пристроїв рекомендуємо щомісяця оновлювати драйвера, наприклад, за допомогою програм для пошуку і установки драйверів .

Завантажити та встановити Microsoft Visual C ++ для х32 і х64 біт ОС Windows. Важливий компонент доступний для завантаження з нашого сайту.

Як встановити дистрибутив?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).