Статьи

Метро Відня: карта і схема російською, як користуватися

Друга, і найважливіша особливість полягає в процедурі оплати проїзду. Увага! Входячи в метро, ви повинні мати при собі "відзначений" квиток. Тобто, ви повинні не просто купити квиток, але і відзначити його за допомогою спеціального валідатора. Автомати з продажу квитків і їх "валідації" знаходяться біля входу на кожну станцію. Друга, і найважливіша особливість полягає в процедурі оплати проїзду

Якщо ви не купите квиток або залишив поза увагою його, то зважаєте безбілетником. Для багатьох це прозвучить дико, але безквитковий проїзд в Австрії вважається кримінальним злочином, прирівняним до крадіжок.

Звичайно, в тюрму вас не посадять, але штраф доведеться заплатити. На момент написання цієї статті він становить 103 євро на людину. скінчено, ціни в Австрії високі , Але навіть для австрійців - це серйозна сума. Тобто, якщо потрапите удвох, то доведеться сплатити 206 євро. Ставки по штрафам ростуть щороку.

По поїздах ходять контролери, яких через уніформи називають "чорними кашкетами". Туристам на додачу доведеться прогулятися з ними до найближчого відділення поліції, так як виписати вам штраф вони не можуть і прийняти готівку поза відділенням права теж не мають.

Щоб не потрапити в цю неприємну ситуацію і не зіпсувати собі відпочинок, запам'ятайте дві речі. По-перше, вам потрібно купити квиток, по-друге, потрібно його "завалідіровать" в спеціальному автоматі. Все це знаходиться на вході в кожну станцію. Тут немає ні турнікетів, ні контролю на вході, в метро пускають вільно.

Проїзд в метро Відня стоїть 2.1 євро або дешевше, все залежить від квитка, який ви купите. Діти до 6 років можуть проїхати безкоштовно, для дітей старше потрібно купувати спеціальний "полуценовой квиток для дітей та собак", назва викликала у нас багато сміху. Такий квиток коштує 1.1 євро. Ми не зрозуміли що смішніше, той факт, що дітей прирівняли до собак, або те, що 2.1 розділене на два дорівнює 1.05, а не 1.1.

1

Краще купити квиток на 2 поїздки, він стоїть уже 2.6 euro або спеціальний квиток "Vienna Shopping Ticket", який дозволяє їздити без обмежень з 8 ранку до 8 вечора. До речі, безлімітні квитки теж потрібно "відзначати". Варто "Vienna Shopping Ticket" 5.7 euro.

Ще одним цікавим рішенням є "The Vienna Card". Його ціна становить 19.9 euro, але ви отримуєте безлімітні поїздки протягом 72 годин і знижки на відвідування музеїв і виставок.

Всі ціни ми привели на момент написання цієї статті і в момент вашого відвідування Австрії вони можуть вирости.

Всього в метро Відня 5 гілок, вони позначаються як U1, U2, U3, U4 і U6. І тут немає ніякої помилки, так як лінії U5 не існує. Її планували побудувати як окрему гілку, але в підсумку вона увійшла до складу лінії U2. Дві нові лінії плануються до будівництва до 2020 року, вони будуть називатися U5 і U7.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача