Статьи

Мережевий гаджет для windows 7 російською

 1. Як перевірити швидкість інтернету?
 2. Онлайн-сервіси
 3. Програми для тестування швидкості інтернету
 4. За допомогою гаджетів
 5. Що робити, якщо швидкість інтернету не збігається з тарифним планом?
 6. Швидкість інтернету нормальна, але працює все одно повільно
 7. Програми з'їдають весь трафік
 8. Проблема з браузером
 9. Проблема з Wi-Fi-роутером
 10. Перешкоди через сусідських Wi-Fi-роутерів
 11. низька продуктивність
 12. Відео: як збільшити продуктивність комп'ютера або ноутбука
 13. Як прискорити інтернет-з'єднання?
 14. Змінити оператора зв'язку
 15. Скористатися проксі-сервером
 16. Як налаштувати проксі-сервер
 17. Сторонній DNS-сервер
 18. Як налаштувати DNS
 19. Відео: швидкий спосіб прискорення інтернету
 20. Додаткові антени для модемів
 21. Як налаштувати гаджет показує швидкість інтернету «Networ kUtilizationv»
 22. Чому швидкість інтернету низька або скаче?
 23. Як перевірити швидкість інтернету на комп'ютері зі встановленою Windows 7
 24. З диспетчером задач
 25. За допомогою програм
 26. Гаджети
 27. Індикатори швидкості з'єднання
 28. Як прискорити інтернет на комп'ютері або ноутбуці
 29. Міфи про «швидку» роботу
 30. Міф 1: Windows «краде» 20% трафіку
 31. Міф 2: Очищення кешу та тимчасових файлів
 32. Міф 3: Прискорення за допомогою спеціальних програм
 33. реальні способи
 34. Спосіб 2: Оптимізуйте ПК
 35. Спосіб 3: Оптимізуйте або замініть маршрутизатор
 36. Спосіб 4: Ethernet замість Wi-Fi

У вже билинні часи люди мріяли лише про те, щоб і в їх квартирі з'явився інтернет. Тепер вже мріють про високих швидкостях. А чи можна прискорити інтернет на Windows 7, не змінюючи тариф? Чи можливо, що швидкість обмежена чимось, крім грошової суми?

Як перевірити швидкість інтернету?

Для початку потрібно переконатися, що сама по собі швидкість саме та, яка і покладена вам за тарифним планом. Протестуємо швидкість інтернету.

Онлайн-сервіси

В інтернеті багато веб-сторінок, які перевіряють швидкість з'єднання онлайн. Один з найпопулярніших - Speedtest.net by Ookla.

Щоб перевірити швидкість, зайдіть на сайт. На географічній карті виберіть, через який сервер підключитися (за замовчуванням вибирається найближчий), і натисніть прозоро-зелену кнопку «Почати перевірку». Через кілька секунд ви побачите результати. Буде показана швидкість прийому, швидкість передачі і пінг з'єднання.


Буде показана швидкість прийому, швидкість передачі і пінг з'єднання

Speedtest перевірить швидкість прийому, віддачі і пінг

Спочатку ping - це програма, що перевіряє якість з'єднання. Від користувача до сервера і назад постійно йде пакет даних. Ping перевіряє цілісність пакетів. Саме цілісність. Але згодом значення слова дещо змінилося. Тепер «пінгом» називають час, за яке пакет даних проходить шлях від комп'ютера до сервера і назад (в такому значенні він визначається і в speedtest.net). Вийшло це, мабуть, тому, що якістю з'єднання все частіше стали називати його швидкість, а не цілісність.

Цікаво сама назва Ping. Офіційно це абревіатура від Packet InterNet Grouper. Але слово позначає і першу частину назви гри пінг-понг (настільний теніс). Процес передачі даних між комп'ютерами дуже нагадує якраз цю гру.

Програми для тестування швидкості інтернету

Перевірити швидкість інтернету можна за допомогою програм. Наприклад, NetWorx.

Програма перевірить швидкість вашого інтернету, але це не все її функції. Її можна згорнути в системний трей, і там вона буде завжди показувати вам поточну і використовувану швидкість. Може бути корисна і для аналізу швидкості, так як зберігає статистику і представляє її у вигляді графіка, який можна в будь-який момент переглянути.


Може бути корисна і для аналізу швидкості, так як зберігає статистику і представляє її у вигляді графіка, який можна в будь-який момент переглянути

NetWorx може показувати використовувану швидкість інтернету

За допомогою гаджетів

Windows 7 успадкувала від Windows Vista можливість прикрашати робочий стіл гаджетами (аналог віджетів в мобільних операційних системах Android). Деякі гаджети володіють не тільки естетичними функціями, а й цілком собі прикладними. Наприклад, є гаджети, які в реальному часі будуть показувати вам швидкість з'єднання. Всі вони мають схожі можливості і розрізняються в основному своїм зовнішнім виглядом.


Гаджетів, що визначають швидкість, розроблено багато - виберіть той, що припаде до душі

Щоб встановити гаджет на робочий стіл, просто скачайте, розпакуйте zip-архів і відкрийте файл формата.Gadget. І гаджет без жодних додаткових налаштувань з'явиться на робочому столі і скрасить своїм виглядом набридлий Windows 7.

Що робити, якщо швидкість інтернету не збігається з тарифним планом?

Якщо цифра, яку видають тести типу speedtest.net або NetWorx, значно нижче, заявленої в описі тарифного плану, то варто зателефонувати оператору зв'язку і з'ясувати, що не так.

Зверніть увагу на те, що відхилення в 100-200 Кбіт / с цілком нормальні; протестуйте кілька разів; не переплутайте байти і біти: 1 байт = 8 біт і 5 Мбіт / с = 625 Кбайт / с.

Можливо таке, що ви або провайдер переплутали тарифний план, з-за чого і платите більше, при цьому трафіку отримуючи менше. Або це якісь збої на серверах. Або ще якісь помилки. Чи не заплутатися в маркетингових хитрощах: швидкість «до 100 Мбіт / с» може однаково означати і 99, і 1 Мбіт / c. Особливо це відноситься до користувачів мобільного інтернету, в якому швидкість сильно залежить від погодних умов і географічного положення.

Швидкість інтернету нормальна, але працює все одно повільно

Загальна швидкість з'єднання нормальна, але вам все одно здається, що сторінки відкриваються дуже повільно? Або навіть раніше було краще?

Дійсно, можливо, що швидкість інтернету обмежується якимись штучними перешкодами в самому комп'ютері. Поговоримо про можливі причини.

Програми з'їдають весь трафік

Через рік-два використання в комп'ютері накопичується тьма всіляких програм, корисних і не дуже. Частина з них використовує інтернет для своїх потреб (оновлення, завантаження нових баз даних або просто постійне підключення). Одні з головних - це, звичайно, антивіруси. Вони оновлюють свої бази даних кожен день. Але якщо антивірусів це можна пробачити, то виправдань для Adobe Flash Player замало. А він може оновлюватися і без відома користувача, якщо його так налаштувати.

Потрібно подивитися, які програми і в яких кількостях використовують трафік. Тикати пальцем в небо занадто довго, тому скористаємося програмою NetLimiter.

NetLimiter не тільки визначає загальну швидкість інтернету, але і розпізнає, яка саме програма і скільки трафіку використовує. Ну а найкорисніше - це можливість забороняти програмами доступ в інтернет. Тому всім недбайливим додатків можна обрубати весь потік даних, якщо вони оновлюються кожні п'ять хвилин і не дають вам посидіти в інтернеті.

А важливим і потрібних програм (Наприклад, антівірусника) можна просто обмежити швидкість. Тоді вони продовжать завантажувати свої бази даних, але забирати будуть тільки строго певний шматок інтернету.

А тепер про те, як це все зробити. Спочатку скачайте саму програму. Офіційний сайт: https://www.netlimiter.com/products/nl4. Коштує вона 29.95 $, є пробна 30-денна версія.


У правій частині вікна знаходиться інформація про процес, в тому числі і про встановлені обмеження

Встановіть та запустіть програму. Майже все вікно програми займає список діючих процесів. Майже як в диспетчері завдань, тільки ще швидкість мережі показана. Щоб обмежити доступ ненажерливому процесу, виділіть її та подивіться на частину вікна. Там буде розділ Rules ( «Правила»). Натисніть Add Rule ( «Додати правило»).

Тип правила - Limit. В поле Direction - In або Out, в залежності від того, що входить або вихідний трафік потрібно обмежити. В поле Value введіть значення в кБит / с. Натисніть «ОК».

Щоб повністю відключити доступ, введіть в поле Value значення 0.

Проблема з браузером

Якщо повільно завантажуються сторінки, можливо, проблема в браузері. Зайві розширення, мотлох та сміття, неочищена історія і кеш. Можливо, що справа навіть не в швидкості скачування даних з інтернету, а просто сам браузер не встигає відтворювати отриману інформацію.

Спробуйте зайти на ті ж сайти з іншого браузера і порівняйте. Якщо браузер дійсно тупить, найкраще просто його перевстановити. Можете, звичайно, видалити всі розширення, очистити кеш і історію. Але хто знає, через це він гальмував або через більш глибокої проблеми?

Проблема з Wi-Fi-роутером

Якщо ви користуєтеся роутером, перевірте, чи все в порядку з ним. Він може подвисать і передавати сигнал з затримкою. Спробуйте перезавантажити його. Буває, що це допомагає, але на короткий час. Якщо є можливість, постарайтеся перевірити роботу інтернет-кабелю без роутера, приєднавши його безпосередньо до комп'ютера.

Якщо в такому випадку проблема зникає, несіть роутер в ремонт. А може, варто і зовсім купити новий. Благо, не такі вже вони й дорогі.

Перешкоди через сусідських Wi-Fi-роутерів

У багатоквартирних будинках можна помітити, що ввечері інтернет завжди працює хоча б трішки гірше, ніж, наприклад, рано вранці. А вся справа в тому, що сусіди включають всі свої прилади і створюють перешкоди. Подумайте самі, до вашого Wi-Fi-адаптера йде відразу штук десять електромагнітних хвиль відразу. І серед них він повинен прийняти тільки одну. А цю одну, між іншим, потрібно ще визначити.

Боротися з цим можна ось як: у налаштуваннях роутера потрібно змінити номер каналу. Взагалі, в хороших роутерах вільний канал шукається автоматично, але у поганих теж є параметр «АВТО», але він просто не працює. Зрозуміти, чи працює він, ми не зможемо, тому варто спробувати зробити все вручну.

Скачайте програму inSSIDer: http://www.metageek.com/products/inssider. Вона дозволяє проаналізувати доступні канали та знайти самий вільний (з найкращого пропускною спроможністю ). Встановіть її та запустіть.

Перед вами з'явиться список доступних Wi-Fi-сигналів. Зверніть увагу на поле Channel, яке вказує номер каналу. Всього в Росії є 13 каналів зв'язку, найпоширеніші: 1, 6 і 11. Саме з цих трьох найкраще вибирати. Перегляньте весь список сигналів і відзначте для себе той, в якому зареєстровано найменше точок доступу.


Перегляньте весь список сигналів і відзначте для себе той, в якому зареєстровано найменше точок доступу

Список показує доступні точки доступу та їх канал

Тепер, щоб змінити канал на своєму роутере, зайдіть в його веб-інтерфейс. Зазвичай для цього потрібно з браузера зайти на IP-адресу. Наприклад, http://192.168.0.1 (для роутерів D-Link ). Почитайте інструкцію до роутера, на крайній випадок можна звернутися до служби підтримки виробника.

В інтерфейсі відкрийте «Налаштування» і знайдіть пункт «Канал». І виберіть той, який знайшли для себе в попередньому пункті. Тепер перезавантажте роутер і перевірте швидкість з'єднання. Повинно стати хоча б трохи краще.

низька продуктивність

Інформацію потрібно не тільки завантажити, але і ще і обробити. На це йдуть ресурси комп'ютера. А якщо сам комп'ютер гальмує, то і сторінки будуть завантажуватися довго. Збільшення продуктивності ПК - тема окремої великої статті. Але якщо в загальних рисах:

 1. Почистіть жорсткий диск, якщо він перевантажений. Очистіть тимчасові (і непотрібні) файли в папках C: \ Windows \ Temp і C: \ TEMP. Позбавтеся від усього сміття, який тільки є.
 2. Почистіть реєстр Windows. Використовуйте для цього спеціальні програми. Наприклад, CCleaner. Проведіть чистку кілька разів, так як через певних тонкощів очистити порожні і биті записи реєстру за один раз не можна.
 3. Дефрагментуйте жорсткий диск. Не плутайте з форматуванням - дефрагментація не знищує дані, а всього лише приводить їх в порядок. Фрагментованість інформації призводить до сильного просідання продуктивності.
 4. Перевірте, чи не перегрівається чи центральний процесор під час роботи. Використовуйте програму AIDA64. Почистіть системний блок від пилу: вона підгорає. А хорошого в цьому нічого немає.
 5. Якщо у вас занадто мало оперативної пам'яті, купіть додатковий модуль. У крайніх випадках збільште файл підкачки або скористайтеся функцією Windows ReadyBoost, яка оптимізує продуктивність за рахунок пам'яті флеш-карти.
 6. Якщо у вас занадто багато програм запускаються в фоновому режимі разом з системою, вимкніть їх. Для цього відкрийте список «Автозавантаження» (Win + R, в поле введіть msconfig, у вікні відкрийте вкладку «Автозавантаження»). Видаліть зі списку непотрібні програми, щоб вони не заважали і не витрачали ресурси процесора даремно.

Відео: як збільшити продуктивність комп'ютера або ноутбука

віруси

Шкідливе ПО не тільки обмежує продуктивність, але і витрачає інтернет-трафік на свої потреби. Майже всі трояни користуються вашим інтернетом, що сильно знижує реальну швидкість з'єднання. Виходом може послужити програма NetLimiter, яка заблокує непотрібним програмами доступ до вашого інтернету. Але найкраще скачати (або навіть купити) хороший антивирусник і гарненько просканувати комп'ютер. Можете взяти Касперський, ESET Nod 32 або безкоштовний Avast Security.

Видаліть всі віруси, і інтернет запрацює набагато швидше.

Як прискорити інтернет-з'єднання?

Перейти на інший тариф

Очевидний спосіб: заплатити провайдеру побільше, щоб розігнати інтернет. Але варто відзначити, що не завжди потрібно платити. Можна підібрати тариф, який за ту ж ціну підходить вам більше. Наприклад, якщо у вас тариф кабельне ТБ + Інтернет, а дивіться ви тільки основні федеральні канали, можна відмовитися від додаткових телевізійних програм на користь підвищення швидкості з'єднання.

Крім того, тарифні плани часто оновлюються. І нові тарифи можуть виявитися дешевше і вигідніше, так що корисно стежити за новинками. Особливо це стосується мобільного зв'язку . У Росії дуже дешевий мобільний інтернет (Щодо інших країн), і він стає закономірно ще дешевше.

Змінити оператора зв'язку

Стосується, здебільшого, користувачів USB-модемів. В таких штуках швидкість обмежена навіть не стільки тарифом, скільки якістю зв'язку в вашому районі. Подивіться в мережі карти із зоною покриття різних операторів. Почитайте на форумах мешканців вашого і сусідніх будинків, мережа якого оператора стабільніше і швидше тут. Можливо, зміна SIM-карти модему значно збільшить швидкість інтернету.

Скористатися проксі-сервером

Проксі - це сервера, які відіграють роль посередника в комп'ютерних мережах . Зазвичай комп'ютер безпосередньо звертається до дальнього сервера і безпосередньо же отримує відповідь. А з використанням проксі - комп'ютер спочатку звертається до нього, а той сервер вже звертається до запитуваного. Здавалося б, посередник подовжує ланцюг і повинен, навпаки, уповільнювати потік даних, але це не так.

Тому що сам проксі-сервер може знаходитися географічно дуже близько до вас, тому дані від вас до нього будуть йти досить швидко. А на проксі-серверах стоїть дуже потужний інтернет, який завантажує потрібну вам інформацію за максимально короткий час. Тому в основному час буде йти на передачу між вашим комп'ютером і проксі-сервером.

У проксі-серверів є ще одна корисна річ: вони приховують ваш істинний IP. Якщо, наприклад, потрібні сайти заблоковані на території Росії, можна скористатися проксі-сервером іншої країни, щоб відкрити їх. Вийде, що до сайту звертається IP саме тієї країни, а ви отримуєте дані з цього проксі-сервера, так що все «чисто». Це допоможе, наприклад, жителям Криму, які через санкції не можуть працювати з сервісами Google , Apple, Steam і багатьох інших американських компаній.

Як налаштувати проксі-сервер

Налаштувати проксі можна як через настройки браузера, так і через панель управління Windows . У браузерах це робиться так (на прикладі Google Chrome , У всіх інших робиться схожим чином):

У браузерах це робиться так (на прикладі  Google Chrome  , У всіх інших робиться схожим чином):

Панель управління:

 1. Відкрийте «Панель управління» -> «Властивості оглядача».
 2. Відкриється вікно «Властивості браузера». Далі, робіть все те ж саме, що і в пунктах 3, 4 попереднього списку.

В інтернеті можна знайти адреси багатьох безкоштовних проксі-серверів. Але знайти серед них дійсно якісний, а тим більше той, що знаходиться ближче до вас, дуже складно. Щоб знайти такий, шукайте детальну інформацію про конкретний сервері, включаючи фізичну адресу. Виберіть і випробуйте кілька. Тільки на особистому досвіді можна зрозуміти, який з них дійсно прискорює завантаження сторінок.

Врахуйте, що деякі проксі-сервери можуть, навпаки, уповільнити роботу інтернету, а не прискорити. Але це залежить тільки від конкретного проксі.

Сторонній DNS-сервер

DNS (інакше Domain Name Server) - адресна книга інтернету. Комп'ютер, в силу своїх особливостей, не розуміє символьне позначення адрес веб-сторінок (як, наприклад, yandex.ru або google.com), зате чудово можна знайти потрібний сервер по IP-адресою (наприклад, http://192.8.0.1) . Так ось, коли ви вбиваєте в адресний рядок якийсь адресу, ця адреса відправляється на DNS-сервер, який шукає еквівалентний йому IP-адреса і посилає комп'ютера. За замовчуванням використовується DNS-сервер вашого провайдера, який може бути не дуже швидким, перебувати далеко від вас і інше.

Так що можете спробувати налаштувати сторонні DNS-сервера замість стандартних. Наприклад, безкоштовними публічними DNS від Яндекс (https://dns.yandex.ru/) або Google (https://ru.wikipedia.org/wiki/Google_Public_DNS). Вони, як правило, працюють стабільніше, швидше і краще. Такі сервера можуть не тільки прискорити інтернет, але і зробити його безпечним. Їх DNS-сервера не дадуть вам випадково зайти на вірусний або шахрайський сайт. Є і функція «Батьківський контроль», щоб заборонити доступ до недитячим ресурсів.

Як налаштувати DNS


Використовувати можливості браузера для прискорення інтернету

У багатьох браузерах є функція, яка «полегшує» веб-сторінки. Наприклад, flash-відео закривається сірим квадратом і не завантажується зовсім, поки ви на нього не натиснете. Таким же чином можуть блокуватися і фотографії, щоб користувачі не витрачали свій трафік на те, що їм не потрібно (а якщо потрібно, то вони клацнути, і елемент завантажиться).

За таким принципом працює, наприклад, Турбо-режим в яндекс.браузер.

Відео: швидкий спосіб прискорення інтернету

Що НЕ допомагає підвищити швидкість інтернету

Налаштування параметрів комп'ютера

У ранніх версіях Windows , Можливо, і існувала така проблема, що інтернет гальмував через неправильної настройки . Але не тепер. Ви ж не вірите, що програмісти з якихось маленьких компаній можуть бути розумнішими ватаги інженерів вищого рівня з Microsoft, які отримують за таку ось «настройку параметрів» по ​​$ 2500 в місяць, та ще й відмінно знають структуру самої ОС? Хоча, звичайно, існують унікуми, але поки що жодна така програма світ не перевернувся. Якщо приріст швидкості і є, то він незначний.

Додаткові антени для модемів

Ходить така легенда, що саморобні проволочно-кустарні антени (або, ще гірше, куплені за великі гроші), якщо їх підключити до модему, покращують якість зв'язку. Легенду цю підживлює навіть спеціальний роз'єм для антен на модемах.

Тільки вісь сучасні антени, вшіті в USB-модеми, ма ють куди більш видатних властівостямі, чем дріт. Оптимізація швідкості Дійсно відбувається, но вона обмежується значенням 100-200 кбіт / c. І в будь-якому місті, де є 3G, це хіба що крапля в морі. Цей сумнівний вхід для зовнішніх антен придуманий для далеких поїздок, щоб ловити хоч якийсь інтернет далеко від стільникових веж. Навіть в селах зараз в цьому вже майже немає необхідності. Так що не витрачайте часу і грошей на цю нісенітницю.

Отже, ми розібрали, як можна виправити проблеми з повільним інтернетом і прискорити його. Звичайно, збільшити швидкість багаторазово, що не доплачуючи при це провайдеру, неможливо, але деякі приємні дрібниці все ж здійсненні. Головне, не витрачайте часу на порожні обіцянки збільшити швидкість в кілька разів за допомогою програм невідомих розробників.

Практично кожен власник комп'ютера працює на windows 7, 8 або XP має інтернет, а сьогодні його критерієм є швидкість з'єднання. Для вимірювання можна використовувати гаджети.

Гаджетів швидкості інтернету багато і у всіх них є маленький недолік - занадто маленькі рядки відображення швидкості.

Гаджети для вимірювання (визначення, перевірки, контролю) інтернету працюють за принципом відкриваєте сайт бачите результат - нічого не робите - нічого не бачите.

З десятків існуючих мені припав «до смаку» тільки один - «Networ kUtilizationv». Його можна збільшити, зробити поверх всіх кін і прозорим (посилання завантажити в кінці сторінки)

Багато з існуючих маю кілька додаткових функцій (Тест, IP і т.д.), тільки через маленького розміру мені не сподобалися.

Як налаштувати гаджет показує швидкість інтернету «Networ kUtilizationv»


Після завантаження та установки одним кліком як показано на малюнку нижче можете його збільшити, тоді визначення (результат) буде набагато легше помітити.


Крім гаджетів, є спеціальні програми. Вони більш ефективні. . Найгірше що результат ви побачите лише під час з'єднання з віддаленими серверами.


В цілому для перевірки інтернет з'єднань (вимірювання, визначення, перевірки, контролю) найточніший результат (якщо швидкість стабільна) показують онлайн сервіси.

URL Розробника:
http://www.softperfect.com

операційна:
XP, Windows 7, 8, 10

інтерфейс:
російська

Упровадившись в усі сфери життя людини, Всесвітня павутина впевнена зайняла місце в кожному будинку. І тепер, якщо з ним трапляються проблеми, це викликає бурю обурення. Особливо якщо підключення працює повільно, адже так робота з інтернетом перетворюється в муки. Що стає причиною і як прискорити інтернет в Windows 7? Про все по порядку.

Чому швидкість інтернету низька або скаче?

Швидкість інтернету залежить від багатьох факторів, які потрібно знати, особливо якщо виникають проблеми. Якщо вас не влаштовує швидкість вашого інтернет-підключення і ви не розумієте як його оптимізувати, наступний список для вас.

10 причин, чому інтернет працює повільніше:

 1. На вашому комп'ютері напевно встановлені програми, які автоматично оновлюються і відправляють статистику про помилки в роботі і т. Д. Вони непомітно для вас «забирають» частина трафіку, через що швидкість для користувача знижується.
 2. Якщо з сервера або сайту, де розташовується файл, одночасно йде безліч завантажень, то швидкість завантаження файлу помітно сповільнюється.
 3. Якщо ви використовуєте підключення через роутер, швидкість буде нижче, ніж підключення безпосередньо. Все тому, що роутер ріже швидкість. Чим дешевше модель, тим більше втрат. Навіть якщо виробник заявляє високу швидкість, не варто очікувати, що вона буде такою. Адже заявлена ​​параметр не отримати в домашніх умовах.
 4. Якість з'єднання по Wi-Fi залежить від віддаленості комп'ютера від роутера, а також від «сусідства» з іншими пристроями. Перевірте, чи не конфлікту між роутером і іншими, розташованими поруч девайсами. Роутер працює на частоті або 2.4 ГГц (модель 802.11 b, g, і n), або 5.8 ГГц (модель 802.11 a). Якщо пристрої мають ту ж частоту, що і маршрутизатор, то під час їх роботи швидкість інтернету буде падати.
 5. Швидкість знижується в вечірній час - на це скаржаться багато користувачів. Причиною є те, що саме в цей час зростає активність користувачів, а пропускна швидкість каналу обмежена.
 6. Причиною перебоїв в роботі і низькій швидкості зачату є комп'ютер, який вимагає оптимізації. Сам ПК не здатний коректно працювати на наданої швидкості.
 7. Гальмування роботи інтернету можна пояснити наявністю на комп'ютері вірусного ПЗ. процес роботи шкідливих програм передбачає постійний обмін інформацією, що знижує швидкість. Антивіруси, в свою чергу, перевіряють всі завантажені файли, що надає той же дію.
 8. Такі програми, як торренти можуть залишатися в пам'яті, навіть після закриття. Так, вони передають величезну кількість інформації без вашого відома.
 9. Погодні умови, такі як сніг, дощ, вітер та інше впливають на якість інтернет-з'єднання, якщо ви користуєтеся супутниковим інтернетом.
 10. Якщо вас не влаштовує швидкість в певній програмі, перевірте, чи не варто там обмеження. Для це натисніть правою клавішею на значок програми і подивіться, чи немає пункту про обмеження на прийом або передачу файлів.

Як перевірити швидкість інтернету на комп'ютері зі встановленою Windows 7

онлайн

Перший спосіб простий і не вимагає установки додаткового ПЗ. У мережі існує безліч сайтів, які надають таку послугу. Найпопулярнішим є сервіс Speedtest. Тут можна досить швидко і точно дізнатися швидкість інтернету. При створенні облікового запису у вас з'явиться можливість також переглядати історію ваших вимірювань і управляти настройками сервісу. Щоб скористатися сервісом, перейдіть на сайт www.speedtest.net і натисніть кнопку «Почати!», Все інше за вас зробить програма: підбере найближчий зручний сервер, і прорахує 3 параметра (результат команди ping, швидкість скачування і завантаження).

Перевірка швидкості інтернету онлайн

З диспетчером задач

Спосіб доступний всім користувачам Windows 7. Натисніть клавіші ctrl + alt + delete. У вікні клацаємо вкладку «Мережа». Для наочної демонстрації завантаженість мережі відображається у вигляді графіка, а результат швидкості можна побачити нижче.


Параметри мережі вWindows 7

За допомогою програм

Таких програм трохи, і ось чому. Набагато точніше і правильніше обчислювати швидкість між ПК і віддаленим сервером, ніж зі встановленою програмою. Але спосіб такий є, і ось короткий список таких програм:

 • NetWorx - це безкоштовна програма під Windows, призначена для відстеження трафіку ( локальної мережі і інтернет) і вимірювання швидкості мережевих з'єднань.
 • BitMeter - програма підрахунку статистики трафіку. Відображає в режимі реального часу графік вхідного і вихідного трафіку, а також статистику.
 • JDAST - програма володіє розширеним функціоналом. Завантажити програму можна з офіційного сайту і безкоштовно.
 • Download Master - програма викачує файли і одночасно показує швидкість інтернету.

Гаджети

Гаджети - це маленькі програми, які показують різну інформацію на робочому столі. Наприклад, годинник, календар, погода, вимірювання параметрів системи і т. П. Для вимірювання швидкості інтернету пропонується 7 гаджетів.

 1. Artan-Reborn - крім швидкості інтернету можна буде поглядати такі дані, як завантаження процесора, стан пам'яті, поточний час, дані погоди і т. Д.
 2. Networkutilization - якщо зайва інформація вам ні до чого, то такий гаджет для вас.
 3. Glass Gadgets - це цілий набір гаджетів, який об'єднується тим, що має прозору поверхню для кращого поєднання з різними шпалерами вашого робочого столу.
 4. Blade - також набір, об'єднаний стилем «техно».
 5. NetMeter - з цим гаджетом у вас завжди на виду буде показники активності, трафіку і швидкості інтернету. Зовнішній вигляд гаджета можна налаштувати під себе.
 6. Gauge Meter - показує швидкість завантаження і скачування, а також інші параметри системи. Існує 5 видів дизайну.
 7. Bandwidth Meter - зручний для сприйняття гаджет, показує швидкість інтернет-з'єднання двох типів.

Індикатори швидкості з'єднання

Ідентифікатор швидкості - ті ж гаджети, тільки мають спрощений інтерфейс і функціонал. Використовується, якщо не хочеться захаращувати робочої стіл.

Таких ідентифікаторів існує більше 20, ось список з найбільш популярних:

 • Glassy Network
 • NIC Slim
 • DC Wireless
 • NetGraf Black
 • NetMonitor


Як прискорити інтернет на комп'ютері або ноутбуці

Прискорити інтернет дійсно можна, навіть якщо ви не відчуваєте проблем, оптимізація допоможе досягти кращих результатів.

Немає жодного способу, який би зробив швидкість інтернет-з'єднання вище, ніж швидкість, встановлена ​​провайдером.

Міфи про «швидку» роботу

Так як ця тема шалено популярна, це призвело як до появи реальних методів, так і міфів. Давайте ж розберемося, як дійсно прискорити інтернет і що в цій справі не допоможе.

Міф 1: Windows «краде» 20% трафіку

У мережі знайдеться безліч статей, як прискорити підключення на цілих 20% (!). Пояснення наступне: в Windows працює сервіс QoS, який резервує під свої завдання до 20% трафіку, через що він використовується не на повну силу. Отже, відключення цього сервісу звільнить п'яту частину трафіку і інтернет буде «літати». Чи так це? На жаль немає. Щоб це підтвердити, давайте розберемося, як він працює. Так, системі потрібен свій відсоток трафіку, щоб системні програми могли отримувати доступ до мережі. Але, по-перше, якщо пріоритетні програми не використовують з'єднання, то це роблю для користувача програми, а, по-друге, якщо система і зарезервувала частину трафіку, але він не використовується в даний момент, то програми користувача так само отримує до нього доступ.

Неодноразові тести показали, що відключення сервісу QoS не дає приросту в швидкості інтернету.

Міф 2: Очищення кешу та тимчасових файлів

Ще один міф, який не просто не допомагає, навіть працює в протилежному напрямку. Справа в тому, що кеш і оперативна пам'ять , Від якої залежить швидкість інтернету, ніяк не пов'язані. Навпаки, в кеші зберігаються елементи сторінок, які ви вже відвідували, що дозволяє швидше здійснювати завантаження при наступному візиті.

Те ж стосується і очищення системної папки Prefetch. Ситуація абсолютно аналогічна з браузерами. Як кеш браузера дозволяє швидко завантажувати сторінки, так кеш з папки Prefetch дозволяє здійснювати швидкий запуск системи.

Міф 3: Прискорення за допомогою спеціальних програм

Навіть популярні програми для прискорення інтернету не дають ніякого результату. Весь сенс роботи цих програм полягає в тому, щоб перекинути дані додатків з оперативної пам'яті в файл підкачки. запущене застосування або програма працює трохи швидше, але при відкритті додатків, які були на час залишені, побачите, як сильно вони пригальмовують.

реальні способи

Спосіб 1: Видалення автозавантаження невикористовуваних програм

Перевірте всі програми, які встановлені на комп'ютері на наявність функції автозавантаження. Є групи програм, такі як торренти, віджети, тулбари, месенджери, програми, які здійснюють будь-які тести ПК, які навіть без вашого відома потрапляють в автозавантаження. У всіх програмах, де автозавантаження вам не потрібно, вимкніть її. Для цього існує 2 способи. перший:

перший:

Другий спосіб:


Другий спосіб:

Перш ніж видалити програму з автозавантаження, переконайтеся, що ви знаєте призначення даної програми і це не зашкодить роботі комп'ютера.

Спосіб 2: Оптимізуйте ПК

Очистіть ваш жорсткий диск, видаліть всі непотрібні програми, можливо, знадобиться додаткова оперативна пам'ять. Як можна частіше перевіряйте комп'ютер на наявність вірусів. Все це допоможе прискорити роботу як самого утройства, так і інтернету.

Спосіб 3: Оптимізуйте або замініть маршрутизатор

Використання застарілого або ж слабкого обладнання не дозволить досягати високій швидкості . Можливо, буде достатньо і перепрошивки пристрою. У будь-якому випадку таке краще довіряти професіоналам. Зверніться за консультацією та допомогою в сервісний центр.

Спосіб 4: Ethernet замість Wi-Fi

Якщо є така можливість, використовуєте дротове підключення, в будь-яких умовах воно буде швидше і стабільніше. Роутер постійно потребує перезавантаження, провід дозволяє не відволікатися на подібні дії.

Як перевірити швидкість інтернету?
А чи можна прискорити інтернет на Windows 7, не змінюючи тариф?
Чи можливо, що швидкість обмежена чимось, крім грошової суми?
Як перевірити швидкість інтернету?
Або навіть раніше було краще?
Але хто знає, через це він гальмував або через більш глибокої проблеми?
Як прискорити інтернет-з'єднання?
Що стає причиною і як прискорити інтернет в Windows 7?
Чому швидкість інтернету низька або скаче?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то