Статьи

Мегафон особистий кабінет вхід, можливості і опис

 1. Вхід і реєстрація в особистому кабінеті Мегафон
 2. можливості
 3. Додаток Мегафон особистий кабінет
 4. Особистий кабінет Мегафон для корпоративних клієнтів
 5. Можливості ЛК для бізнесу
 6. додаткова інформація
 7. Офіційні контакти

Мегафон - це один з трьох популярний в Росії стільникових операторів, у нього більше 2,2 мільйона абонентів по всій країні, і якщо і ви є її клієнтів, то напевно зацікавлені в тому, щоб легко і просто управляти вашим тарифом, послугами та підключеними опціями . Для цього і існує Мегафон особистий кабінет, в який ви можете увійти як з комп'ютера, так і з планшета або смартфона, а також через мобільний додаток.

Якщо ви тільки недавно стали користуватися цим оператором або раніше жодного разу не заходили в ЛК, вважаючи за краще вирішувати виниклі питання по телефону, за допомогою USSD команд або в офісах компанії, то вам може бути складно розібратися, як же з ним працювати. Наш сайт допоможе вам розібратися і знайти відповіді на найпопулярніші питання, які виникають у тих, хто тільки починає користуватися цим сервісом.

Вхід і реєстрація в особистому кабінеті Мегафон

Щоб почати користуватися всіма можливостями ЛК Мегафон, необхідно спочатку там зареєструватися, а потім увійти в систему. Робиться це на офіційному сайті оператора. Для входу потрібно логін (ваш номер телефону) і пароль (комбінація символів, яку ви отримаєте при реєстрації в ЛК і зможете потім поміняти). Ось тут докладніше про вхід і реєстрацію:

Вхід в особистий кабінет Реєстрація

можливості

 • Деталізація рахунку і контроль витрат. Ви в будь-який момент можете подивитися, скільки грошей залишилося у вас на рахунку, а також подивитися деталізацію витрат за поточний місяць і замовити на свій email безкоштовну детальну деталізацію витрат за будь-який минулий місяць.
 • Поповнення рахунку і Автоплатеж. Через особистий кабінет Мегафон ви в будь-який момент можете поповнити ваш рахунок за допомогою банківської карти, карти оплати або послуги "Обіцяний платіж".
 • Контроль залишків пакетів послуг. Також легко ви можете подивитися, скільки у вас залишилося безкоштовних хвилин, смс і трафіку Інтернет, що входять в ваш тарифний план (якщо він передбачає такі послуги) до кінця розрахункового періоду.
 • Мегафон бонус. Цей мобільний оператор нараховує своїм клієнтам бонусні бали, і їх поточний розмір також можна подивитися через даний сервіс, і тут же витратити їх у вигляді грошей на рахунок, бонусного Інтернет трафіку, хвилин, смс або інших послуг.
 • Управління тарифом і опціями. Подивитися, який у вас поточний тариф і почитати його опис також можна в ЛК. І якщо він вас чимось не влаштовує - підібрати собі найбільш підходящий тариф і в пару кліків перейти на нього. Тут же можна знайти, підключені тарифні опції, як платні, так і безкоштовні, і ви в будь-який момент можете як відключити поточні, так і підключити нові опції, в тому числі і додаткові пакети Інтернету, хвилин на дзвінки або смс повідомлень.
 • Підключення та відключення послуг. Аналогічно можна подивитися і різні додаткові послуги, які пропонує Megafon. Скажімо, ви можете замінити стандартний гудок на якусь мелодію, розібратися з роумінгом в поїздках по Росії або подорожах по світу, підключити послугу "Сім'я", щоб використовувати один на всіх пакет смс, дзвінків та Інтернету, налаштувати переадресацію потрібних вам викликів або підключити інші послуги.
 • Довідка та відповіді на питання. Через ЛК ви можете звернутися в техпідтримку і задати будь-яке вас цікавить. Всі звернення зберігаються всередині сервісу в розділі "Техпідтримка", і ви можете в будь-який момент отримати до них доступ і прочитати відповідь від служби підтримки.

Можливості на відео

Детальніше і більше наочно ознайомитися з можливостями особистого кабінету оператора Мегафона ви можете на цьому відео. Будете точно знати, що і як можна зробити в ЛК, ніж реєстрація в ньому допоможе вам у вирішенні поточних задач, як здійснити вхід, як робиться деталізація рахунку, перевірка балансу, відключення платних послуг та інші корисні речі.

Додаток Мегафон особистий кабінет

Ви можете заходити в свій ЛК не тільки через сайт цього мобільного оператора, а й через мобільний додаток Мегафон особистий кабінет - воно більш компактне і на мій погляд, більш зручне, ніж ЛК на сайті. Крім того, воно завжди під рукою у вашому смартфоні, і ви завжди можете подивитися будь-яку цікаву для вас інформацію, наприклад, залишки по будь-яким пакетам послуг, кількість хвилин, що залишилися або Інтернет трафіку, скільки грошей є на рахунку або які платні послуги у вас підключені. Загалом, можливості цього додатка нічим не поступаються ЛК на сайті, і воно є для всіх популярних мобільних ОС - для iOS, Windows Phone і Android - завантажити можна з відповідного офіційного репозиторію (Apple Store, Windows Store і Google Play)

Особистий кабінет Мегафон для корпоративних клієнтів

Вхід в ЛК Megafon для корпоративних клієнтів здійснюється точно також, як і для фізичних осіб - за допомогою номера телефону в якості логіна і пароля. Тільки ось отримати пароль складніше. Для цього вам потрібно завантажити з офіційного сайту мобільного оператора заяву, заповнити його і відправити email або факсом в компанію або віднести в паперовому вигляді в офісі Мегафона.

Можливості ЛК для бізнесу

 • Ви зможете контролювати всі витрати на зв'язок, а також їх оплату.
 • Всі звітні документи можна буде отримати в електронному вигляді.
 • Також можна управляти лімітами на всі витрати всередині особистого кабінету.
 • Вся інформація про опції і послуги, підключених вами, також доступна в ЛК.
 • Ви зможете закріпити за кожним вашим співробітників окремий номер і вести облік його витрат на зв'язок.
 • Як і в звичайному ЛК, тут можна управляти як кожним тарифним планів, так і окремими опціями.
 • Є можливість керувати переадресацією всіх вхідних і вихідних дзвінків.
 • Можна відключати і підключати будь-які додаткові послуги.
 • А також - замовити заміну втраченої або що стала непридатною SIM карти.

Так як в ЛК для корпоративних клієнтів відображаються всі номери вашої компанії, то є можливість сортувати їх по потрібної колонки або фільтрувати за певними ознаками для зручності пошуку потрібної інформації. Детальний керівництво ви можете завантажити на офіційному сайті оператора у відповідному розділі.

додаткова інформація

Ви можете зайти в свій ЛК навіть при негативному балансі - це не має значення, і, до речі, потім через нього ж легко можна поповнити свій рахунок з банківської карти або довірчим платежем.

ЛК Megafon - це абсолютно безкоштовний сервіс, не важливо, чи здійснюєте ви вхід в нього з комп'ютера, планшета або телефону, або взагалі користуєтеся мобільним додатком.

Як бачите, користуватися особистим кабінетом від Мегафон просто і зручно. Вся інформація завжди у вас під рукою, і ви в будь-який момент можете як подивитися те, що вам потрібно, так і підключити щось, відключити, змінити, змінити тариф, перевірити залишки трафіку, хвилин або смс повідомлень, розібратися з роумінгом і іншим послугами. Можливостей цього сервісу вистачить для звичайного користувача, так що бігти в офіс з будь-якого приводу вже не обов'язково - все можна зробити онлайн. А якщо ви не знайшли тієї інформації, яка вас цікавить - можна написати повідомлення в техпідтримку або безкоштовно зателефонувати на гарячу лінію 8-800-550-05-00 (для дзвінків з Росії) або 8-920-111-0500 (під час подорожей по світу - безкоштовно тільки для абонентів центрального регіону).


Офіційні контакти

Адреса: 115035, Кадашевская набережна будинок 30, місто Москва.

Офіційний сайт Мегафон: www.megafon.ru

Особистий кабінет оператора: lk.megafon.ru

Телефон довідкової служби: 8-800-550-05-00.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то