Статьи

mediaget.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з mediaget.exe
  2. Інформація про фото mediaget.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з mediaget
  5. mediaget сканер

Справжній файл mediaget.exe є одним з компонентів програмного забезпечення MediaGet Torrent Client, розробленого MediaGet.

Mediaget.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є mediaget.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з mediaget.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму MediaGet torrent client. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи mediaget.exe.

Інформація про фото mediaget.exe

процес MediaGet torrent client належить програмі Media Get (Версія 2) від Media Get (Mediaget.com).

Опис: mediaget.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл mediaget.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 13,179,660 байт (66% всіх випадків), 12,882,920 байт і ще 22 варіанта . Опис: mediaget
Це не системний файл Windows. Сертифіковане надійною компанією. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run). Mediaget.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 55% небезпеки.
Розробник Mediaget надає сайт підтримки для допомоги , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм MediaGet або Banner LLC).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з mediaget.exe

Якщо mediaget.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 13,179,660 байт (21% всіх випадків), 4,215,032 байт і ще 10 варіанта . Це не системний процес Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. У процесу немає видимого вікна. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run). Mediaget.exe здатний моніторити додатки.
Розробник Mediaget надає сайт підтримки для допомоги [1] [2] , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм MediaGet або Inbox OOO).

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу mediaget.exe, наприклад not-a-virus: HEUR: Downloader.Win32.MediaGet.gen (визначається антивірусом Kaspersky), і Trojan.Gen.2 (визначається антивірусом Symantec). Таким чином, ви повинні перевірити файл mediaget.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Ботнет-клієнт / клієнт розподілених вичіслеій, маскується подторрент клієнт. Нічого доброго.
Dmitry Bugo Нічого не знаю. При завантаженні ноутбука сьогодні після стандартних чисток і відповідних перезагрузках НБ вилетіло повідомлення: Mediaget.exe - системна помилка, завантаження неможлива, тому що відсутня Libvic.dll немає мнформаціі
igor-kirchik yandex.ru Рекомендую: завантажувати тільки з ОФІЦІЙНОГО сайту !! Завантаження інсталятора відбувається через Мережу.
Чи Ю Постійно користуюся цією програмою. Частіше за всіх інших. При скачуванні найменше ймовірність підчепити якусь погань. Але перевіряти викачане треба. Зате можливості великі: можна скачувати без проблем збірники та серіали. Швидко знаходити програми в декількох варіантах ... Правда, коли з'явився Mediaget 2, то мій антивірус став знаходити там шкідливе щось. Припускаю, що в папці там що-небудь таке є. Краще брати в чистому вигляді + деинсталлятор - і все.
Савельєва Тетяна Що це PUP.Adware.Mediaget.Пока медіагет не вилучив він писав: "mediaget.exe-диск відсутній.". 90 віконець виводив! Як видалив-відразу перестало.
Данило Вірус Win32: MediaGet-B [PUP] або PUP.Adware.MediaGet. Раніше думав норм. клієнт а при включенні ПК писав по 90 разів "Mediaget.exe-диск відсутній.".
Данило все
антивірус блокує mediaget
сергей крута програма помагаюшая швидко завантажити потрібні фаил
sairus Ботнет клієнт. Відкривається більше велику кількість гнізд раз в 10 секунд за різними напрямками, через що можливе падіння швидкості інтернету. На сайтах розташований по партнерській програмі. (додаткова інформація)
Кирило Відмінний торрент завантажувач, внём вбудовано вимикання пк після закінчення загразкі це плюс, але поетуму мені здається все антивіруси підозріло дивляться на це.
Микола Це Повсталий з мертвих Мойсей який йде умертвляти світової сіонізм в США та Ізраїлі і хакери євреї блискавично допомагають Мойсеєві як правильно вбивати найбагатші клани Ротшильдів, Рокфеллерів, Леманов і т.д.
Третій Рейх це вірус
Максим Mediaget.exe нормальний але у мене його антивірус видаляв довелося додати його в білий список і потім весь ноут став лага
евгений це вірус-ратник, які шпигують за компом, мікрофоном, Вебком і активністю компа в інтернеті
Антон Відразу після скачування працює нормально. потім через день два з'являються проблеми весь час вилазить старт сторінка маїл ру або сама ставиться. Викликає гальмування і зависання комп'ютера, тяело піддається видаленню так як деінсталяція все не видаляє. залишаються сліди в системі. Антивірус далеко не завжди відразу визначає загрозу в ньому. Те що це вірус - це однозначно. користуйтеся uTorrent, хорошою надійної програмою.
Вася програма заражена вірусом PuP.Optional, антивірус цієї програми не бачить, виявлена програмою Malwarebytes! всі файли заражені, намагався качати в різних місцях раз 10 !!!
Олександр

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото mediaget.exe: - на основі 21 голосів з 17 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. 5 користувачів дали, як здається безпечним. 2 користувачів дали, як нейтрально. 2 користувачів дали, як здається небезпечним. 11 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з mediaget

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з mediaget. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу mediaget.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

mediaget сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача