Статьи

Media Converter

Конвертер допоможе вам переконвертіровать музику і відео в популярні формати типу MP4, AVI, MP3 та інші.
Вступ:

Здалося я завданням знайти для себе портативний відео і аудіо конвертер, який без всяких танців з бубном і проблем, міг би переконвертувати відео або аудіо в зручний для мене формат. Найпопулярніші додатки виявлялися практично завжди або не працюють, або взагалі якимось глючная, або з дуже убогим функціоналом. І тут мені на очі потрапило додаток з нехитрою назвою Media Converter, яке я спробував і зрадів, оскільки без проблем переконвертувати відео з flv в avi, при цьому не мучився з настройками і на виході отримав робоче відео без шумів і дефектів.


"Особа" програми:

Насамперед, після запуску програми, з'являється файловий менеджер, який на першій вкладці показує всі медіафайли (тобто аудіо і відео), а на іншому - все папки, які присутні у вас на пристрої. Також на верхній панелі присутня кнопка Оновити, Виділення, Перегляд завдань, а також Меню, де ви можете перейти в настройки або закрити програму. Виділення використовується скоріше для того, щоб, якщо вам потрібно переконвертувати 10 музичних файлів з формату FLAC, в формат MP3, то легше ж виділити все, встановити параметри і відправити на конвертування, ніж кожен раз вибирати файл і конвертувати його. Після того, як ви вибрали відео або аудіо, ви потрапляєте в налаштування перед конвертацією.конвертер:

У конвертері вказується інформація про тривалість відео / аудіо записи, кодек, бітрейт і частота кадрів (для відео), а також їх кількість, кількість каналів і бітрейт (для аудіо). Потім вам потрібно вибрати один з 11 профілів. Після цього ви можете обрізати відео / аудіо запис, вказавши потрібні вам проміжки часу (присутній кнопки Старт / Пауза, а також швидкого встановлення початку і кінця). Залежно від профілю, ви зможете налаштувати всі основні параметри відео і аудіо записи (частота, бітрейт, ширину і висоту, дозвіл і співвідношення сторін і інші), а також вибрати місце для збереження конвертувати відео / аудіо і змінити ім'я кінцевого результату. Після попередніх налаштувань, натисніть кнопку Convert, щоб відправити завдання на виконання. За ходом виконання ви зможете стежити в розділі «Завдання», а також за допомогою повідомлення в статус-барі.налаштування:

У налаштуваннях ви можете змінити тему оформлення, вибрати папки для сканування на мультимедійні дані, а також розширення файлів, які повинні відображатися у файловому менеджері, скинути налаштування за замовчуванням і очистити історію. Підіб'ємо підсумки: Media Converter - це один з кращих запропонованих зараз конвертерів для відео / аудіо контенту, при цьому без будь-яких обмежень і абсолютно безкоштовно. Єдине, що я вам рекомендую, це вручну встановлювати параметр бітрейта, оскільки додаток намагається зменшити розмір вихідного файлу і, відповідно, знижує бітрейт практично до мінімуму, що позначиться на якості відео. Приємного користування!


Конвертер допоможе вам переконвертіровать музику і відео в популярні формати типу MP4, AVI, MP3 та інші

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача