Статьи

Мавроді створює нову піраміду "МММ-2012"

  1. Засновник фінансових пірамід "МММ" і "МММ-2011" Сергій Мавроді створить нову піраміду....

Засновник фінансових пірамід "МММ" і "МММ-2011" Сергій Мавроді створить нову піраміду. Вона буде називатися "МММ-2012" і практично нічим не буде відрізнятися від "МММ-2011".

Нова фінансова піраміда від творця "МММ" і "МММ-2011" Сергія Мавроді буде називатися "МММ-2012" і допоможе старої. Про її створення підприємець оголосив у четвер, 31 травня, на своєму офіційному сайті.

Останнім часом вкладники стали активно забирати гроші з системи після посилення чуток про ймовірність краху "МММ-2011", повідомив Мавроді. У зв'язку з цим до 15 червня 2012 року введено "режим спокою", згідно з яким всі виплати будуть обмежені. Засновник піраміди обіцяє, що обмеження будуть "жорсткішими".

Нова піраміда буде абсолютно новою структурою, і чутки про неї в пресі не з'являться, проте частина грошей з нової "МММ" все ж буде надходити в стару, обіцяє Мавроді. Для того щоб вкладники переклали заощадження з " МММ-2011 "В нову структуру, в старій піраміді буде підвищено відсоток по вкладах. Більше піраміди нічим відрізнятися не будуть, не рахуючи бонусів.

Новина про можливий крах "МММ-2011" з'явилася в пресі в травні 2012 року після повідомлень в Інтернеті від вкладників про затримки виплат. У деяких регіонах на співробітників "МММ-2011" завели кримінальні справи, а в кінці травня стало відомо про катастрофу піраміди на Україні.

За підрахунками викладача Вищої школи економіки Генріха Пенікаса, "МММ-2011" впаде в червні 2012 року. Саме на цей час припадуть виплати по супердохідним вкладами.

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то