Статьи

Максим Галкін розповів про сім'ю, кар'єру і своє дитинство Юрію Ніколаєву в програмі «Чесне слово»

13:28 10.09.2017

У 1998 році Максим Галкін вперше з'явився в ефірі «Першого каналу». Нікому не відомий, 21-річний юнак виступив з пародійним номером і, несподівано для всіх, зірвав бурю овацій. З тих пір пройшло майже двадцять років, і сьогодні практично жодне шоу не обходиться без участі Галкіна. Артист збирає повні концертні зали і є провідним найпопулярніших програм, які показують в прайм-тайм. Як зізнається Максим, йому довелося пройти довгий шлях від наступника Михайла Задорнова до відбувся шоумена.

«Перше моє виступ відбувся в квітні 1994 року в студентському театрі МГУ. Я не знав, з якою саме сторони себе розкрити і вирішив порадитися з мамою. Мамі завжди подобалися мої пародійні виступи і ми вирішили зупинитися на цьому варіанті. Я знав, що у мене непогано виходить, але не очікував, що присутнім настільки сподобається. З тих пір я часто виступав на різних майданчиках. Незважаючи на успіх у глядачів, в ефірах мене почали показувати тільки з 1998 року. Хронометраж деяких програмах не дозволяв вміщати в ефірну версію всіх артистів, і мене, як, тоді ще, невідомого, просто вирізали », - розповів Максим в інтерв'ю Юрію Ніколаєву в програмі " Чесне слово ».

Хронометраж деяких програмах не дозволяв вміщати в ефірну версію всіх артистів, і мене, як, тоді ще, невідомого, просто вирізали », - розповів Максим в інтерв'ю   Юрію Ніколаєву   в програмі    Чесне слово   »

Максим Галкін

Багато обговорень викликає особисте життя Максима Галкіна. У 2011 році вся громадськість говорила про весілля 41-річного артиста з 68-річною примадонною російської естради Аллою Пугачовою . Чутки про їхній роман почали ходити з 2001 року після виходу спільної пісні «Будь або не будь». А після розлучення співачки і Філіпа Кіркорова стало ясно, що Галкін і Пугачова не просто друзі. Вони разом їздили на гастролі, з'являлися під ручку на світських раутах і проводили весь вільний час один з одним.

«У мене дуже мудра дружина. Ми практично не сваримося, але, якщо трапляється, я завжди йду на примирення першим. Я якось сказав, що найсильніші чоловіки - підкаблучник. Так воно і є. На роботі вони начальники, а прийшовши додому їм хочеться комусь підкоритися. Не дарма кажуть, що дружина полковника - генерал », - поділився в інтерв'ю шоумен.

Не дарма кажуть, що дружина полковника - генерал », - поділився в інтерв'ю шоумен

Максим Галкін з дружиною Аллою Пугачовою та дітьми Єлизаветою і Гаррі

У 2013 році подружжя стали щасливими батьками близнюків Єлизавети і Гаррі. Дітей виносила сурогатна мати. Як з'ясувалося, співачка багато років тому заморозила свою яйцеклітину. Говорячи про методи виховання, Галкін зазначив, що вони з дружиною не люблять «сюсюкати» з дітьми. «Усередині кожної дитини дорослий, сформована людина. Тому, ми з Аллою спілкуємося з дітьми, як з дорослими », - розповів артист. Максим зізнається, що діти багато чому його вчать. «З появою Лізи і Гаррі я відкрив універсальний засіб від егоїзму. Тобто, як тільки ти присвячуєш життя комусь, відразу стаєш щасливим ».

Артист активно веде свій фотоблог в соціальній мережі Instagram, постійно викладаючи фотографії дружини і дітей. У телеведучого понад 1,7 млн ​​передплатників, а фотографії набирають до 250 тисяч лайків. Найбільш популярними є фото і відео з близнюками. Передплатники відзначають талант і неймовірну артистичність дітей і просять запросити їх на популярне шоу «Краще за всіх», ведучим якого є сам Максим. Галкін поділився, що при сімейному перегляді « Краще за всіх »Ліза і Гаррі починають ревнувати його до учасників і намагаються всіляко привернути увагу до себе, виконуючи різні трюки.

Галкін поділився, що при сімейному перегляді «   Краще за всіх   »Ліза і Гаррі починають ревнувати його до учасників і намагаються всіляко привернути увагу до себе, виконуючи різні трюки

Єлизавета і Гаррі Галкін

Також, Юрій Ніколаєв поцікавився спогадами з дитинства самого телеведучого. Максим зізнався, що у нього була інтелігентно - демократична сім'я, і ​​до досягнення певного віку він не мав право голосу. «Я виріс у родині військових, де дисципліна не була порожнім звуком. Стосувалася вона, в першу чергу, порядку в моїй кімнаті. Папа щодня перевіряв мої ящики на чистоту ».

В кінці кожен герой програми називає головне слово в своєму житті. Для Максима Галкіна таким виявилося слово «людина». «І все похідні від цього слова. Людина, людство, людяність. Кажу це ексклюзивно для твоєї програми », - зазначив артист.

Читайте також:

Максим Галкін показав, як Алла Пугачова грає з сином

Діти Максима Галкіна і Алли Пугачової випрошують у батьків вихованця

Максим Галкін опублікував фото 68-річної Алли Пугачової в купальнику

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача