Статьи

Льовкін щоденник

Я продовжую влаштовуватися зручніше в Windows 7 і переповзати з Hotmail (Live Mail) на Gmail (Google Mail) Я продовжую влаштовуватися зручніше в Windows 7 і "переповзати" з Hotmail (Live Mail) на Gmail (Google Mail). Знаю, що не всі люблять розміщувати свої інтимні контакти та календарі в Мережу, але є й ті, хто не боїться цього робити. Я на власні очі бачив, як різні (в тому числі і невеликі юридичні) компанії із задоволенням використовують загальний календар Google. Коротше, я вирішив спробувати.

Зручне відстеження та відображення календарних подій - одна з необхідних умов, які я для свого комп'ютера поставив. А календарів на різні смаки той же Google пропонує безліч. Крім стандартного, прив'язаного до вашого профілю в Gmail, ви можете створити ще й календар для днів народження людей з ваших контактів. Далі ви можете підключати календарі зі святами по країнам і релігій. Я собі наподключал свята російські, канадка, християнські та США.

Тепер їх треба, як мінімум, виводити на екран. За замовчуванням з подібними завданнями повинні справлятися поштові програми. І вони так чи інакше працюю з календарями, але виводять їх на екран не зовсім однаково і не завжди зручно.

Я спробував Mozilla Thunderbird 3 Я спробував Mozilla Thunderbird 3.x (безкоштовний клієнт, календарний скріншотік зліва), MS Outlook 2003 MS Outlook 2007, MS Outlook 2010 року (погрався з бета-версією і видалив в той же день), а також Windows Live Mail (теж безкоштовний) . Але зараз не про це.

Справа в тому, що є Windows Live Calendar Gadget - віджет (гаджет) для Windows 7Vista), який, на мій погляд, справляється із завданням зручно показувати події із загальнодоступних календарів. Оскільки це віджет, він постійно висить на робочому столі Windows і легко виявляємо. А ще він підтримує одночасно декілька календарів в форматі iCal (* .ics files), що і було потрібно. Також у нього є опція оповіщення користувача про загрозу наступити подію, але я її поки не протестував.

Зовнішній вигляд віджету-гаджета і мої налаштування до нього можна подивитися на зображенні в самому верху поста (по ній можна клікнути і побачити немаштабірованное зображення). Отримати лінки на загальні календарі Google можна так:

1) заходите в вашу поштову скриньку Gmail,
2) натискаєте в верхньому меню Calendars ( "Календарі"),
3) потім у вікні, з календарями зліва знаходите розділ Other calendars "Інші календарі" і клацаєте по лінку Add ( "Додати"). Для управління календарями в браузері цього достатньо, але нам тепер треба їх додати в віджет-гаджет.

Отже, щоб отримати iCal-лінк на календар вам треба піти в календарні настройки (Settings) у верхньому правому меню, а потім вибрати закладку Calendars Календарі Отже, щоб отримати iCal-лінк на календар вам треба піти в календарні настройки (Settings) у верхньому правому меню, а потім вибрати закладку Calendars "Календарі".

Далі вибираєте вподобаний вам календар, клікаєте по ньому, а потім тиснете по кольоровий кнопочки ICAL (див. Картинку ліворуч). У спливаючому вікні копіюєте в пам'ять лінк і переносите його в віджет-гаджет або підписуєтеся на нього в інших місцях (наприклад, у вашій поштовій скриньці Hotmail).

ОФФ ... занадто багато кроків (так, треба б спосіб простіше знайти, якщо є такий) і слів "календар" в описі, але без цього було б важко. :-)

В результаті всіх згаданих налаштувань у вас повинні опинитися на робочому столі ті свята і дати, які ви, судячи з усього, не хотіли б пропустити. Єдиний поки знайдений мною недолік віджета - неможливість фільтрації дублікатів по імені. На зображенні вгорі ви можете бачити два свята Святого Патрика в списку, а не один. Втім, для альфа-версії віджета це не критично.

PS До речі, з Днем Святого Патрика! Сьогодні дружно п'ємо пиво. ;-)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача