Статьи

Linux Mint 17.3 замість Windows 10 і Mac?

  1. Відмінності в графічному інтерфейсі
  2. вибір додатків
  3. надійність
  4. Безпека
  5. Установлення ціни на оновлення
  6. Ціна перемикання
  7. Інтеграція з Active Directory
  8. висновок

Якщо ви розглядаєте перехід з Windows 7 на Windows 10 або Mac, то, можливо, варто розглянути можливість переходу на ... Linux, а саме на Linux Mint 17.3, Rosa , З графічним середовищем Cinnamon, схожою на інтерфейс Windows.

У чому ж різниця між Windows 7 і Linux Mint 17.3?


Відмінності в графічному інтерфейсі

Насправді, їх не так багато. Користувачам Windows XP навіть простіше перейти на Mint, ніж користувачам Windows 7: будь-який користувач Windows не матиме проблем з переходом на Linux Mint з Cinnamon (Кориця) - є меню Пуск, панель задач і ін.

Cinnamon додає деякі цікаві особливості. Наприклад, якщо миша навести на список вікон, видно мініатюру для кожного додатка. Покращена продуктивність, індикатори в системному треї, музика.

Кориця хороша тим, що користувачеві не потрібно навчатися: навіть якщо ви ніколи не працювали на Linux, зможете сісти і почати відкривати каталоги, запускати додатки і змінювати налаштування комп'ютера.

Одна приємна маленький особливість - при декількох запущених робочих столах панель перемикання робочих просторів дає візуальне уявлення про те, що запущено в кожній робочій області.

Не подобається Кориця? На відміну від будь-якої версії Windows, Linux Mint поставляється з різними робочими столами. Вони включають в себе KDE , MATE і Xfce . Виберіть те, що вам до душі.

вибір додатків

Звичайно, Linux не має такого вибору додатків, як Windows. Але як багато додатків вам дійсно потрібно в 2016 році? Погодьтеся, все більша і більша кількість користувачів виконують значну частину роботи в хмарі , Використовуючи модель "програмне забезпечення як сервіс" (SaaS). Ці програми працюють так само добре на Chrome , На Mint, як і на будь-якому іншому робочому столі.

Проте, є безліч відмінних програм для Linux. Наприклад, замість Microsoft Office можна використовувати LibreOffice 5. Більшість додатків для Linux не буде коштувати вам ні копійки.

Замість Outlook для електронної пошти підійде Evolution і GIMP замість Photoshop для основних потреб редагування зображень. Суть в тому, що багато хороших програм під Linux, які можна використовувати замість додатків для Windows.

існують програми для Windows , Без яких не можете жити? Ну і не живіть без них.

Є два способи для запуску програм Windows на Linux. Один полягає у використанні CrossOver Linux від CodeWeaver . Ця програма дозволяє запускати багато популярні додатки Windows в Linux. Підтримувані додатки для Windows включають Microsoft Office (від Office 97 до Office 2010), Quicken і деякі версії Adobe Photoshop.

Додаток, який вам дуже необхідно, не працює з CrossOver? Тоді запустіть його на програмі віртуальної машини (VM), такий як VirtualBox від Oracle.

Взагалі, використовуйте обидва методи при необхідності.

надійність

Windows 7, звичайно ж, є набагато більш стабільною, ніж будь-яка інша версія Windows, але Linux Mint також працює досить стабільно.

Безпека

Кожен день з'являється новий вірус під Windows, шкідливі програми множаться, як справжні хвороботворні віруси. Зараз Windows більш безпечна, ніж була раніше, але вона як і раніше дуже вразлива.

Linux, хоча і говорять про віруси для нього, майже ніколи успішно не атакувати.

Установлення ціни на оновлення

Windows 10, як правило, тепер безкоштовна - навіть якщо вона вам не потрібна. Micrsoft продовжує знаходити нові та цікаві способи змусити користувача оновитися до цієї версії .

Mint був безкоштовний, зараз безкоштовний і завжди буде безкоштовним. Якщо ви вирішили працювати на конкретній версії, ви зможете використовувати її до тих пір, поки не помре жорсткий диск.

Ціна перемикання

На Windows 10 без проблем можна перейти з більшості конфігурацій Windows 7. З іншого боку, Mint можна запустити на Windows XP. Потрібно лише 512 MB оперативної пам'яті, і ви в справі.

Звичайно, на 2Гб він буде працювати швидше, але? умовно кажучи, ви можете запустити його практично на будь-якому обладнанні, знайденому в комірчині.

Грошей коштує навчання і додатки. Але як сказано вище, Mint не вимагає багато часу на освоєння. Що стосується додатків, майже всі програми для Linux безкоштовні.

Інтеграція з Active Directory

Ви використовуєте Active Directory (AD) для управління системою і підтримки, і для вас це незамінне? Немає проблем.

просто встановіть PowerBroker від BeyondTrust , Раніше Likewise, і через кілька хвилин ваша машина Mint буде в AD.

висновок

В цілому, Linux Mint є відмінною заміною Windows 7.

Чи краще, ніж Windows 10? Швидше за все. Однозначно, ОС більш стабільна і безпечна.

Взагалі, краще один раз спробувати на собі. Як і всі настільні Linux дистрибутиви, її легко випробувати, і це абсолютно безкоштовно. просто завантажте копію Mint , Наприклад, 64-бітну версію Cinnamon, і встановити її.

Поділитися:

Залиште свій коментар!

Додати коментар


Не подобається Кориця?
Але як багато додатків вам дійсно потрібно в 2016 році?
Додаток, який вам дуже необхідно, не працює з CrossOver?
Звичайно, на 2Гб він буде працювати швидше, але?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача