Статьи

Лебеді з пастікових пляшок

 1. Лебідь-кашпо з пластикової пляшки

Навряд чи знайдеться така господиня, яка не хотіла б прикрасити свій сад незвичайними садовими скульптурами лебедів. Перешкодою для покупки подібних садових прикрас у більшості випадків стає їх чимала ціна. Але ж зовсім не обов'язково купувати в магазині те, що нескладно зробити самим з підручних матеріалів. Для того щоб поселити на своїй присадибній ділянці прекрасних і граціозних лебедів потрібно небагато: трохи фантазії, натхнення і вільного часу. У нашому майстер-класі ми продемонструємо, як можна зробити своїми руками садові скульптури у формі лебедя зі звичайної пластикової пляшки, яких знайдеться чимало в будь-якому будинку. Робити ми будемо не просто скульптуру-прикраса, а річ корисну в господарстві, адже нашого лебедя можна буде використовувати в якості кашпо.

Лебідь-кашпо з пластикової пляшки

Для виготовлення своїми руками лебедя для саду нам знадобиться:

 • пластикова пляшка ємністю 5 літрів;
 • молочні пластикові пляшки ємністю 300 мл;
 • невеликий відрізок шланга або металопластикової труби;
 • дріт;
 • ножиці;
 • свічка;
 • фарба;
 • маркер.

Виготовлення лебедя з пластикових пляшок:

 1. Основою для нашого лебедя послужить п'ятилітрова ємність. Саме вона буде використана в якості його тулуба і місця для установки горщика з квіткою. Для цього визначимо на ній маркером лінії відрізу.
 2. Відріжемо верхню частину пляшки, залишивши шийку сполученим з нижньою частиною, адже саме воно і буде місцем для кріплення шиї лебедя.
 3. Як шиї для нашого лебедя використовуємо відрізок шланга з жорсткою дротом всередині.
 4. Вставимо шию-шланг в пляшку через шийку. Додамо шиї характерний лебединий вигин і зафіксуємо на нижній частині тулуба за допомогою дроту. Таким чином, заготівля для майбутнього білого красеня-лебедя готова.
 5. Тепер робимо оперення лебедя з молочних пластикових пляшок. Для цього у кожної пляшки потрібно відрізати денце і шийку.
 6. Разрежем молочну пляшку на 4-5 частин і додамо кожній частині форму пера.
 7. Наріжемо гострі частини пір'я бахромою, для зручності попередньо виконавши розмітку за допомогою маркера.
 8. Щоб пір'я виглядали максимально природно, їм потрібно надати вигнуту і закруглену форму. Для цього нагріємо їх над свічкою із зовнішнього боку.
 9. З'єднаємо пір'я, які підходять за формою і розміром, попарно за допомогою дроту. Задекоруємо пір'ям тулуб лебедя, також використовуючи для їх кріплення дріт.
 10. Для декорування шиї у молочних пляшок необхідно відрізати денце і розрізати на 4-5 пір'я, залишаючи їх з'єднаними у горлечка. Яка кількість пляшок нам знадобиться, буде залежати від того, якої довжини шия. У нашому випадку їх знадобилося 16 штук. Щоб закріпити саму верхню пляшку, у всій конструкції (пляшка і шланг-основа) проробляємо наскрізний отвір, через яке простягаємо фіксуючу дріт. Надягаємо на пляшку кришку. Тепер приступимо до останніх штрихів у виготовленні вироби лебідь з пластикових пляшок. Приробити лебедю дзьоб: з цією метою можна використовувати відповідний за формою ковпачок від пляшки з побутовою хімією. Надрежем ковпачок на дві частини (буквою М), вставимо його в кришку від молочної пляшки і приклеїмо кришку до тієї, яка закриває фіксуючу дріт. Намалюємо очі і пофарбуємо дзьоб водостійкою фарбою. Наш лебідь-кашпо готовий, залишилося знайти для нього підходяще місце в саду і розмістити там улюблений горщик з квітами. А можна змайструвати для нього ставок з лататтям з пластикових пляшок густо розмістити жабу , Зроблену своїми руками.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то