Статьи

Квадрат Піфагора: Сумісність з датою народження

  1. Аналіз сумісності пари по квадрату Піфагора (на прикладі):
  2. 1. Цілеспрямованість пари
  3. 8. Духовність пари
  4. 9. Побутовий криза
  5. 10. Духовна криза

зміст:


Квадрат Піфагора - це Нумерологическая методика розрахунку долі по цифрам дати народження людини. Дата народження несе багато інформації про людину: його характер, його здатності, життєвий успіх, схильність до діяльності і професії. Квадрат Піфагора дозволяє дізнатися індивідуальні особливості чоловіки і жінки, а потім на основі цих даних розрахувати сумісність пари.

Щоб розрахувати сумісність по квадрату Піфагора онлайн, введіть Його і Її дати народження і натисніть кнопку «Обчислити».

він

День
місяць
рік
вона День
місяць
рік
обчислити сумісність


Також ви можетесоставіть свій особистий квадрат Піфагора, який розповість вам про ваші здібності, навички, таланти і здоров'я Також ви можетесоставіть свій особистий квадрат Піфагора, який розповість вам про ваші здібності, навички, таланти і здоров'я. Скласти квадрат Піфагора онлайн


Як ви можете дізнатися зі статті " квадрат Піфагора ", Кожна з дев'яти осередків квадрата Піфагора розповідає про якомусь якості людини. Наприклад, перша осередок квадрата Піфагора показує силу хаарактера людини - чим більше одиниць, тим більше вольова людина. Друга осередок квадрата Піфагора відповідає за енергію людини - чим більше двійок в другій осередку, тим більше сильна людина з енергетичної точки зору. Четверта осередок квадрата Піфагора розповість про здоров'я людини: велика кількість четвірок обіцяє людині відмінне здоров'я, а отсуствіє четвірок говорить про хворобливість.
Як ви можете дізнатися зі статті    квадрат Піфагора   , Кожна з дев'яти осередків квадрата Піфагора розповідає про якомусь якості людини Автор даної системи аналізу особистості людини є Піфагор - відомий філософ, нумеролог і математик. Квадрат Піфагора з точністю описує якості людини, його долю і багато років користується великою популярністю у людей. З роками з'являлися вчені, які змогли відкрити нові можливості аналізу особистості на основі квадрата Піфагора.
Одним з таких людей є нумеролог-математик Александров, який запропонував розглядати квадрат Піфагора не тільки як окремі 9 осередків, кожна з яких розповідає про якість особистості людини, але також аналізувати стовпці, рядки та діагоналі осередку Піфагора. Кожен стовпець, рядок і діагональ квадрата Піфагора несе інформацію про особу людини. Наприклад, перший рядок психоматриці (осередки 1, 4, 7) розповість нам про цілеспрямованості людини, а перший стовпець (осередки 1, 2, 3) - про самооцінки особистості. Саме за цими якостями особистості, про яких розповідають рядки і стовпці в квадраті Піфагора, розраховується Працює пари.

Аналіз сумісності пари по квадрату Піфагора (на прикладі):

Для прикладу візьмемо хлопця і дівчину, народжених 8 січня 1987 року і 14 жовтня 1991 року і проаналізуємо їх сумісність. Для аналізу сумісності своєї пари використовуйте квадрати Піфагора, побудовані на основі ваших дат народження. Для цього на початку даної статті введіть ваші дати народження в віконцях під назвою "Він" і "Вона", а потім натисніть кнопку "Обчислити".

Для аналізу по черзі беруть рядки, стовпи і діагоналі квадрата Піфагора. Кожна діагональ і стовпець відповідають за опеределения якість особистості. Чим більше в рядку або стовпці цифр, тим більше розвинене якість у даної людини.

1. Цілеспрямованість пари

Щоб обчислити цілеспрямованість хлопця в даній парі, потрібно скласти кількість цифр в першому рядку Щоб обчислити цілеспрямованість хлопця в даній парі, потрібно скласти кількість цифр в першому рядку. Виходить: 3 цифри + 1 цифра + 2 цифри = 6. Цілеспрямованість дівчата: 7.
Таким чином, за критерієм цілеспрямованості дана пара не зовсім підходить один одному. Дівчина в цій парі буде більш активна і амбітна, що може негативно вплинути на її відносини з молодою людиною. Чоловікові в даній парі слід розвивати цілеспрямованість, щоб досягти гармонії у відносинах зі своєю дівчиною.

Виконайте те ж саме зі своїми квадратами Піфагора: порахуйте кількість цифр в першому рядку у хлопця і дівчини, а потім проаналізуйте, наскільки ви підходите один одному за якістю цілеспрямованості.

2. Прихильність до сім'ї

Дана пара не надто поспішає створити сім'ю, він цілком влаштовує романтичні стосунки протягом усього життя без укладення законного шлюбу Дана пара не надто поспішає створити сім'ю, він цілком влаштовує романтичні стосунки протягом усього життя без укладення законного шлюбу. І у дівчини, і у молодої людини низький рівень прихильності до сім'ї, який становить 3 цифри.
Вважається, що хлопець і дівчина підходять один одному за цим критерієм, так як їх обох не приваблюють сімейні цінності і вони готові все життя прожити в безшлюбних відносинах, але мати почуття любові один до одного.
Визначте свою сумісність з коханою людиною за рівнем прихильності до сім'ї. Для цього порахуйте кількість цифр у другій сходинці квадрата хлопця і квадрата дівчата. Чим більше цифр, тим більше у людини виражена прихильність до сім'ї і сімейних традицій.

3. Стабільність в парі

Стабільність чоловіки становить 3: 1 цифра + 2 цифри Стабільність чоловіки становить 3: 1 цифра + 2 цифри. Стабільність жінки становить 4. Така пара має помірну стабільністю: вони цінують спокійну сімейну життя, але в той же момент готові до несподіваних змін у своєму житті. Відмінний рівень стабільності в парі для довгих і міцних відносин.

4. Самооцінка пари

За самооцінку пари відповідає перший стовпець матриці Піфагора За самооцінку пари відповідає перший стовпець матриці Піфагора. Самооцінка чоловіка має 4 бали, а самооцінка жінки - 6. Це не дуже сприятливо, оскільки жінка може задавити чоловіка своєю силою і вірою в себе. Чоловікові в такому союзі слід розвивати віру в свої професійні здібності, а жінці вірити в нього і надихати на нові подвиги.

5. Матеріальне благополуччя

Цифри 4, 5 і 6 називають стовпцем Матеріального в квадраті Піфагора Цифри 4, 5 і 6 називають стовпцем Матеріального в квадраті Піфагора. Матеріальне благополуччя чоловіки в цій парі - 1 бал, а матеріальне благополуччя жінки - 4 бали. Це означає, що дружина в даній парі краще вміє заробляти гроші і має до цього здібності. Це не дуже сприятлива сумісність, але в наш час деяких пар влаштовує такий вид сімейного життя, коли жінка більше забезпечує сім'ю, ніж чоловік.
За таким же методом визначте наскільки сильно ви підходите один одному по матеріальному благополуччю. Чим більше цифр в другому стовпці, тим успішніше людина в фінансовому плані.

6. Таланти пари

Рівень таланту чоловіки -7 балів, а рівень таланту жінки - 3 бали Рівень таланту чоловіки -7 балів, а рівень таланту жінки - 3 бали. Це відмінна сумісність для сімейного життя: жінка автоматично поважає чоловіка за його здатності у творчій або іншій сфері. Такий високий рівень таланту у чоловіків говорить про те, що він здатний домогтися багато чого в сфері літератури, живопису або бізнесу.

7. Сексуальна сумісність

Темперамент або сексуальність пари розраховується по діагоналі квадрата по цифрам 3, 5 і 7 Темперамент або сексуальність пари розраховується по діагоналі квадрата по цифрам 3, 5 і 7. Сексуальність чоловіка становить 3 бали, а сексуальність жінки - про балів. Це не дуже сприятлива сумісність, так як чоловік в цій парі більше потребує сексі, ніж його дівчина.

8. Духовність пари

Дана пара не відноситься до категорії людей, які глибоко цікавляться духовністю і поклоняються Богу Дана пара не відноситься до категорії людей, які глибоко цікавляться духовністю і поклоняються Богу. Хоча деякий інтерес до всього глибокому і загадкового у даний пари є. У хлопця і дівчини сприятлива духовна сумісність для створення міцної сім'ї.

9. Побутовий криза

За допомогою квадрата Піфагора також можна дізнатися, коли сім'ю очікують побутові кризи і підготуватися до них, звівши розлади і конфлікти в сім'ї до мінімуму. Для розрахунків використовуйте калькулятор.

На прикладі цієї ж пари хлопця і дівчини розрахуємо термін побутового кризи в їх відносинах. Зрозумівши метод розрахунку термінів побутового кризи, скористайтеся ним для розрахунку термінів побутового кризи в ваших стосунках з коханою людиною.
1) Порахуйте скільки цифр міститься в висхідній діагоналлю, третьої і другій сходинці квадрата Піфагора.

1) Порахуйте скільки цифр міститься в висхідній діагоналлю, третьої і другій сходинці квадрата Піфагора

У хлопця виходить: 3 цифри, 3 цифри, 3 цифри.
Для вчісленія обсягу побутової стабільності чоловіки перемножимо ці цифри: 3 × 3 × 3 = 27.

У дівчини виходить: 0 цифр, 4 цифри, 3 цифри.
Для обчислення обсягу побутової стабільності дівчата перемножимо ці цифри: 3 × 4 = 12.
(Якщо в рядку або діагоналі немає цифр, то 0 не потрібно використовувати при множенні чисел).

2) Розрахуйте загальний обсяг побутової стабільності.

Для цього перемножте обсяг побутової стабільності дівчата і хлопці.
Загальний обсяг побутової стабільності = 12 × 27 = 324

3) Для обчислення періоду настання кризи в побуті потрібно загальний обсяг побутової стабільності розділити на 365 днів. Таким чином ми дізнаємося число років, через яке в родині буде повторюватися побутової криза. Розрахуємо період настання кризи в побуті: 324: 365 днів = 0,8 року. Виходить, що побутової криза в даній сім'ї буде наступати навіть частіше, ніж раз на рік. Цій парі потрібно серйозно задуматися про те, щоб поліпшити і полегшити свій побут, намагатися будувати свої відносини на духовній основі, не надто сильно акцентрируя на дрібницях побуту.

10. Духовна криза

Квадрат Піфагора дозволяє дізнатися період духовної кризи в сімейній парі.
На прикладі цієї ж пари хлопця і дівчини розрахуємо термін духовної кризи в їх парі. На даному прикладі ви зрозумієте метод розрахунку духовної кризи. Скористайтеся цим методом і розрахований термін духовної кризи в ваших стосунках з коханою людиною.
1) Порахуйте скільки цифр міститься в низхідній діагоналлю, першому стовпці і першому рядку квадрата Піфагора.

1) Порахуйте скільки цифр міститься в низхідній діагоналлю, першому стовпці і першому рядку квадрата Піфагора

У хлопця виходить: 5 цифр, 4 цифри, 6 цифр.
Для вчісленія обсягу духовної стабільності чоловіки перемножимо ці цифри: 5 × 4 × 6 = 120.
У дівчини виходить: 4 цифри, 6 цифр, 6 цифр.
Для обчислення обсягу духовної стабільності дівчата перемножимо ці цифри: 4 × 6 × 6 = 144.
(Якщо в рядку або діагоналі немає цифр, то 0 не потрібно використовувати при множенні чисел).
2) Розрахуйте загальний обсяг духовної стабільності.
Для цього перемножте обсяг духовної стабільності дівчата і хлопці.
Загальний обсяг духовної стабільності = 120 × 144 = 17280
3) Для обчислення період настання духовної кризи потрібно загальний обсяг духовної стабільності розділити на 365 днів. Таким чином ми дізнаємося число років, через яке в родині буде повторюватися духовну кризу. Розрахуємо період настання духовної кризи: 17280: 365 днів = 47 років. Ця сім'я дуже міцна на духовній основі, серйозний духовну кризу в цій сім'ї настане тільки через 47 років спільного життя. Незважаючи на те, що дану пару щороку чекатимуть конфлікт на побутовому основі (побутової криза), вони зможуть зберегти сім'ю на основі високої духовної стабільності.
Варто зауважити, що самий небезпечними для сімейного союзу є року перетину духовного і побутового кризи. Для даної пари цей рік настане через 47 років відносин. Цей рік буде самим критичним для пари, так як крім побутового кризи сім'ю чекає глибоку духовну кризу. Потрібно підготуватися до цього року і постаратися зберегти відносини, пройшовши кризу з найменшими втратами для сім'ї.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача