Статьи

Курс VBA / Навчання VBA

 1. викладачі курсу
 2. попередня підготовка
 3. Рекомендовані курси за спеціальністю
 4. Тестування за курсом
 5. Найближчі групи
 6. Повний розклад курсу
 7. Документи про закінчення


Після закінчення курсу Ви будете вміти:
 • Використовувати автоматичну запис макросу в Excel і виправляти недоліки автоматично генерується програмного коду
 • Створювати проекти в редакторі VBA, редагувати, налагоджувати і виконувати програмний код
 • Програмувати роботу зі змінними, умовні переходи і цикли, діалоги для введення значень і виведення повідомлень
 • Програмувати доступ і управління об'єктами Excel (такими як робоча книга, робочі листи і діапазони клітинок)
 • Створювати і застосовувати призначені для користувача функції
Фахівці, що володіють цими знаннями і навичками, в даний час вкрай затребувані. Більшість випускників наших курсів роблять успішну кар'єру і користуються повагою роботодавців.
Тривалість курсу - 24 ак. ч.

викладачі курсу

Відгуки про курс

Про викладача:
Чудовий викладач-практик з різнобічним досвідом практичної діяльності. Сертифікований тренер Microsoft, володар престижних міжнародних статусів, включаючи MOS: EXCEL 2013/2016: EXPERT і MCSA: BI REPORTING. Навчальний матеріал пояснює з позиції практика і дає вичерпні відповіді на всі виникаючі по ходу навчання питання. Уміє подати інформацію в доступній формі і легко знаходить індивідуальний підхід до кожного слухача. У викладацькій діяльності з 2009 року, навчив більше 11000 чоловік. Читати далі

Всі викладачі по курсу

Про викладача:
Справжній викладач-експерт, сертифікований тренер Microsoft. Досвід викладання Андрія Миколайовича становить понад 15 років. Вміє доступно викласти найскладніший матеріал. Його вдячні випускники незмінно відзначають доброзичливість до слухачів, використання практичних прикладів з життя на заняттях і прагнення передати весь свій величезний досвід і глибокі знання. Читати далі

Всі викладачі по курсу

Про викладача:
Викладач-практик, який має багаторічний досвід роботи фінансовим директором в найбільших російських компаніях. Володар статусів MCT (MICROSOFT CERTIFIED TRAINER), MCP (MICROSOFT CERTIFIED PROFESSIONAL) та інших престижних міжнародних сертифікацій. Щедро ділиться зі слухачами своїми професійними секретами і призводить живі, що запам'ятовуються приклади. Особливий акцент робить на практичне застосування отриманих навичок. Продовжуючи навчання в «Фахівці», наші слухачі знову і знову записуються до Сергія Вікторовича - найкраще підтвердження професійного та педагогічної майстерності! Читати далі

Всі викладачі по курсу


Всі відгуки за курсом (144)

попередня підготовка

Необхідна підготовка:

Необхідна підготовка: Успішне закінчення курсу М55160АС: Microsoft Excel 2019. Рівень 2. Розширені можливості або еквівалентна підготовка.

Рекомендована підготовка (необов'язкова): Успішне закінчення курсу Microsoft Excel 2019/2016. Рівень 3. Аналіз і візуалізація даних або еквівалентна підготовка.

Рекомендована підготовка (необов'язкова): Успішне закінчення курсу Microsoft Access 2019/2016. Рівень 1. Обробка та аналіз інформації в базах даних або еквівалентна підготовка.

Отримати консультацію про необхідну попередню підготовку за курсом Ви можете у наших менеджерів: +7 (495) 232-32-16.

Наявність попередньої підготовки є запорукою Вашого успішного навчання. Попередня підготовка вказується у вигляді назви інших курсів Центру (Обов'язкова попередня підготовка). Вам слід прочитати програму вказаного курсу і самостійно оцінити, чи є у Вас знання і досвід, еквівалентні даній програмі. Якщо Ви володієте знаннями менше 85-90% рекомендованого курсу, то Ви обов'язково повинні отримати попередню підготовку. Тільки після цього Ви зможете якісно навчитися на обраному курсі.

Рекомендовані курси за спеціальністю

Щоб стати професіоналом, ми рекомендуємо Вам разом з цим курсом вивчити:

Тестування за курсом

програма курсу

За даним курсом безкоштовно надаються додаткові години для самостійної роботи в комп'ютерних класах Центру, де проводяться заняття. Ви можете закріпити отримані знання, виконати домашні завдання, проконсультуватися у фахівців Центру. Додаткові години надаються в дні занять за попереднім погодженням з адміністратором комплексу.

 • ранковим групам з 8:30 до 10:00
 • денним групам - по 1 ак.ч. до і після занять (13.15-14.00, 17.10-17.55)

Найближчі групи

На даний момент груп немає

На даний момент груп немає

Повний розклад курсу

Центр надає спеціальну послугу індивідуального навчання . Тривалість індивідуального навчання - мінімум 4 академічні години. Вартість навчання в Москві уточнюйте у менеджера. При виїзному індивідуальному навчанні встановлюється надбавка: + 40% від вартості замовлених годин при виїзді в межах МКАД, + 40% від вартості замовлених годин і + 1% від вартості замовлених годин за кожен кілометр віддалення від МКАД при виїзді в межах Московської області. Вартість виїзду за межі Московської області розраховується індивідуально менеджерами по роботі з корпоративними клієнтами.
** Вказана мінімальна ціна за індивідуальне навчання. Число годин роботи з викладачем в 2 рази менше, ніж при навчанні в групі. Якщо Вам для повного засвоєння матеріалу курсу потрібно більше годин роботи з викладачем, то вони оплачуються додатково.

Документи про закінчення

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:


посвідчення *


свідоцтво


Сертифікат міжнародного зразка

* Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

Сертифікати міжнародного зразка виводяться після закінчення курсу в особистому кабінеті слухача.

Всі документи Центру

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача