Статьи

купюра в мільйон доларів - Найцікавіше в блогах


Купюра в 1000000 (мільйон) доларів США була випущена в 1988 році і має рівень захисту, який можна порівняти з грошовими знаками Сполучених Штатів: спеціальний папір, металографського друк, мікрошрифт, мікроузори, ультрафіолетові мітки і т.д. Але при цьому є всього лише сувеніром, а не платіжним засобом!
Банкнота / купюра 1000000 доларів США: історія появи 20 квітня 1987 року хтось Тері Стюард (Tari Steward), підприємець з Гонолулу (Гавайські острови), зареєстрував Міжнародну Асоціацію Мільйонерів (The International Association of Millionaires, IAM), яка об'єднала людей по всьому світу, бажаючих знайти фінансову незалежність, перш за все, через зміну способу мислення.
Офіційний опис IAM:
A Worldwide Fellowship of People With a Positive Attitude Who are Motivated by Financial Freedom -
Всесвітнє братство людей з позитивним складом розуму, які прагнуть до фінансової свободи.
Офіційний девіз IAM:
It's all in the state of mind - Все є стан розуму.
«Членський квиток» організації стала купюра в 1000000 доларів США.
Дизайн банкноти розробив сам Тері Стюард, художник по професії, взявши за основу стиль реальної купюри в 10 000 доларів і золотисті кольори в якості фону. Замість портрета видного державного діяча Америки на аверс банкноти було вміщено зображення Статуї свободи (The Statue of Liberty)
На реверсі зазначений номінал цифрами і прописом.
Фраза «This certificate is backed and secured only by confidence in the American Dream» означає «Цей сертифікат забезпечений тільки вірою в Американську Мрію».
Друк купюри була замовлена ​​Американської банкнотного компанії (American Bank Note Company, ABNC) - найбільшої корпорації, яка випускає грошові квитки, цінні папери, бланки посвідчень особи і іншу захищену поліграфічну продукцію.
Обсяг емісії склав 825 800 банкнот і 700 нерозрізаних листів. На цілому аркуші формату 67,3 х 67,3 сантиметрів з особистим підписом Тері Стюарда, розміщено 36 купюр по мільйону доларів, кожна з яких має індивідуальний серійний номер.
Всі друковані форми були знищені відразу після випуску, щоб виключити повторні видання.
На думку автора ідеї, купюра в 1000000 доларів є твір мистецтва і предмет колекціонування, що нагадує про фінансовий успіх його володаря, символ американської мрії про багатство і процвітання.
Скільки коштує 1000000 (мільйон) доларів однією купюрою?
У 1990 році організація мільйонерів приступила до торгівлі новими грошовими сертифікатами. Первісна вартість листа становила 200 $ і збільшувалася у міру продажу кожного сотого, а потім десятого листа, перетворивши їх в об'єкт інвестування. В результаті, останні листи серії пішли за ціною 9500 $ за штуку. http://sidorsan.ru/
В даний час IAM здійснює вторинні перепродажу купюр в мільйон доларів з приватних колекцій. Також асоціація пропонує банкноти, нібито, з резервних джерел, роблячи основний упор в маркетингової кампанії на те, що кожен екземпляр може виявитися останнім. Однак, відомо, хоча IAM воліє це зайвий раз не відзначати, що проводилися додаткові випуски. Як би там не було, поки придбати купюру в 1000000 доларів з сертифікатом автентичності може будь-хто. Вартість залежить від обсягу замовлення (від 35 $), діє система оптових знижок.
В даний час найбільша банкнота в обігу в США - 100 доларів. Крім того, продовжують діяти купюри гідністю 500, 1 000, 5 000, 10 000, але вони вже давно вилучаються з обігу і практично не зустрічаються. Їх боністіческая цінність вище номіналу. Максимальна ж банкнота в історії Сполучених Штатів - 100 000 доларів 1934-1935 років випуску - ніколи не мала масового ходіння і використовувалася тільки для розрахунків між великими фінансовими структурами країни.
Втім, це не зупиняє любителів авантюр. За 20 з гаком років зареєстровані неодноразові спроби розміну купюри в 1000000 доларів США через банки та інші випадки підробки, в тому числі на території Росії.


Житель міста Лексінгтон (штат Північна Кароліна) Майкл Фуллер потрапив за ґрати за звинуваченням у спробі шахрайським шляхом заволодіти чужою власністю. Це сталося, коли він спробував розплатитися в магазині Walmart банкнотою в мільйон доларів.
Набравши покупок на 476 доларів, він підійшов до каси і спокійно простягнув касирові банкноту в мільйон доларів. На прохання розплатитися чимось подрібніше він заявив, що ця банкнота - справжня і повинна прийматися до оплати.
Після цього продавці і викликали в магазин поліцейських, які заарештували Фуллера. В ордері на арешт про мільйонну купюру сказано, що "в природі таких не існує".
Власникові підробленого мільйона тепер загрожує суд, якого він чекатиме за гратами. У місцевій поліції назвали цей випадок "дуже дивним" і зізналися, що раніше не мали справи ні з чим подібним.

Скільки коштує 1000000 (мільйон) доларів однією купюрою?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача