Статьи

Купівля авто в Німеччині

 1. Купівля авто в Німеччині Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або...
 2. Купівля в Автохауз
 3. Купівля у перекупників машин
 4. Гарантія від хендлера
 5. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 6. Купівля авто в Німеччині
 7. Зміст статті
 8. Купівля в Автохауз
 9. Купівля у перекупників машин
 10. Гарантія від хендлера
 11. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 12. Купівля авто в Німеччині
 13. Зміст статті
 14. Купівля в Автохауз
 15. Купівля у перекупників машин
 16. Гарантія від хендлера
 17. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 18. Купівля авто в Німеччині
 19. Зміст статті
 20. Купівля в Автохауз
 21. Купівля у перекупників машин
 22. Гарантія від хендлера
 23. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 24. Купівля авто в Німеччині
 25. Зміст статті
 26. Купівля в Автохауз
 27. Купівля у перекупників машин
 28. Гарантія від хендлера
 29. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 30. Купівля авто в Німеччині
 31. Зміст статті
 32. Купівля в Автохауз
 33. Купівля у перекупників машин
 34. Гарантія від хендлера
 35. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 36. Купівля авто в Німеччині
 37. Зміст статті
 38. Купівля в Автохауз
 39. Купівля у перекупників машин
 40. Гарантія від хендлера
 41. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 42. Купівля авто в Німеччині
 43. Зміст статті
 44. Купівля в Автохауз
 45. Купівля у перекупників машин
 46. Гарантія від хендлера
 47. Купівля авто в Німеччині у приватної особи
 48. Купівля авто в Німеччині
 49. Зміст статті
 50. Купівля в Автохауз
 51. Купівля у перекупників машин
 52. Гарантія від хендлера
 53. Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Купівля авто в Німеччині

Як купити автомобіль в Німеччині. Детально про процес покупки нової або старої німецької машини.

Зміст статті

Купувати машину в Німеччині довелося 5 разів. Тричі - старі автомобілі і двічі - нові. Машина товариша перебралася з ФРН в Росію з моєю допомогою. А теперішнє транспортний засіб я замовив по Інтернету на заводі. Досвід накопичений великий і різнобічний. Пора ділитися!

Зважившись на покупку автомобіля в Німеччині, потенційний покупець вибирає з трьох можливостей: придбати нову машину через Автохауз, купити стару у торговця-перекупника або шукати транспортний засіб за оголошеннями у приватників.

Купівля в Автохауз

З покупкою нового автомобіля в німецькому Автохауз все просто. В автосалоні треба ткнути пальцем в вподобану модель і консультант "збере" замовлення на комп'ютері, випросивши з клієнта необхідну для оформлення покупки інформацію. Домовитися про попередньому тестуванні моделі, що сподобалася не проблема. Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі.

Автохауз надають потенційним клієнтам можливість спробувати автомобіль на дорозі

Процес покупки машини в німецькому Автохауз не викличе утруднень

Потрібна "начинка" в Автохауз виявиться рідко. Якщо мова про німецьких чи європейських марках, то 99% замовлення піде на завод. Машину зберуть, і в залежності від уподобань, відвезуть в Автохауз або дозволять забирати зі стоянки виробника самостійно. Займає процес місяці три. Між замовленням і фактичною покупкою проходить довгий час. Турботи про реєстрацію автомобіля Автохауз бере на себе за окрему плату.

Можна купити нову машину онлайн, замовивши по інтернету на сайті офіційного дистриб'ютора. Так я купував машину у Volkswagen. Вийшло на 15% дешевше в порівнянні з Автохауз. Вибір моделей і комплектації для покупки онлайн обмежений. "Нафарширувати" авто виробник відправить замовляти через Автохауз. Придбати типову комплектацію простіше. Необхідно спостерігати за пропозиціями на офіційних сайтах.

При замовленні через інтернет в ролі продавця-консультанта виступає клієнт. За допомогою веб-додатки створюється бажана конфігурація і відсилається замовлення. Запит йде найближчого дистриб'ютора, з яким ведуться подальші переговори, пов'язані з купівлею машини. Завод повідомить дату готовності автомобіля і крайній термін оплати покупки. Коли платіж дійде до виробника, висилаються документи на машину. авто слід зареєструвати в Zulassungsstelle , Отримати номери і відправлятися забирати придбання. За окрему плату можна домовитися з дистриб'ютором, щоб автомобіль зареєстрували і пригнали до дому покупця. Вартість послуги залежить від віддаленості покупця від заводу.

Збірка конфігурації авто онлайн на сайті VW

Суттєву знижку на повну вартість автомобіля отримують платять відразу і готівкою. Реально домогтися знижки 10% або додати до стандартної компонуванні додаткове обладнання. Достатньої суми грошей на руках може не виявитися. Автомобільний кредит в німецькому банку дозволить вирішити проблему. Не слід брати позику через авто-дилера. Тоді ні про яку знижку мови не буде. Продавець наврядчи оформить вигідний кредит. Консультанти в Автохауз пов'язані партнерськими відносинами з певними банками. Вибір пропозицій на німецькому ринку кредитів напевно виявиться вигідніше. Брати в комплекті з кредитом пропоновані страхові послуги не раджу. краще порівняти варіанти страховок і прийняти рішення, отримавши більше інформації.

Німці вважають за краще відокремлювати покупку машини від взяття кредиту. Позичити гроші на машину через інтернет на необхідну суму і прийти в автосалон з готівкою вигідніше. Продавець не знатиме, що покупець скористався кредитом. Отримати знижку стане простіше.

Купівля у перекупників машин

Купувати машину з заводу - дороге задоволення. Через 3 роки експлуатації транспортний засіб в Німеччині втрачає 40% ціни. А по німецьких дорогах авто бігають довго. Початківцям водіям підійде варіант покупки уживаного автомобіля з рук або у продавця старих машин - Händler.

Продавець, а вірніше, перепродавец, що були у вжитку машин - підприємець, який купує або бере під реалізацію автомобілі приватників. Хендлерів в Німеччині безліч. В околицях міста, в індустріальних зонах видно стоянки старих автомобілів на десятки місць. Німці таким чином позбавляються від битих машин. Після аварії або зіткнення автомобіль в Німеччині сильно втрачає в ціні. Коли ремонтувати машину не вигідно або не хочеться, авто продають Хендлер. Той чинить, миє і перепродує транспортний засіб з власної гарантією. У разі поломки не з вини нового власника, хендлер робить ремонт по гарантії.

Купити машину у хендлера труднощів не складе. Послідовність дій: прийти на стоянку, вибрати автомобіль, провести тестовий заїзд, поторгуватися, заплатити гроші, забирати покупку. За домовленістю, хендлер відганяє машину за вказаною адресою, поставивши власні транзитні номери червоного кольору.

Гарантія від хендлера

Гарантією хендлера в Німеччині російськомовні жителі називають 2 поняття. Перехід на німецьку термінологію вирішує проблему.

Gewährleistung - гарантійне поручительство. Закон зобов'язує підприємця, перепродати транспортний засіб, надавати дворічне порука покупцеві. Що включається в Gewährleistung залежить від дати випуску машини, пробігу та інших характеристик. Чим раніше рік випуску і більше пробіг, тим менше покриття поручительства. При поломці клієнтові доводиться перевіряти, покриває Gewährleistung ремонт. Якщо виявляється, що покриває, то ремонт оплачує Хендлер.

Garantie - гарантія, додатковий маркетинговий хід, який відрізняє Autohändler від приватника. Що включено в гарантію, термін дії, розмір оплати підприємець придумує сам як заходи щодо притягнення клієнта.

Підприємці не проти "відмазатися" від гарантійного поручительства шляхом вписування в контракт про покупку витіюватих фраз. Але мінімум два роки гарантійного ремонту при покупці машини у хендлера в Німеччині встановлено законом. Відмовляйтеся від покупки автомобіля, якщо ділок уникає підтвердити гарантійне поручительство. Наполягати на гарантії безглуздо, згідно із законом потрібно тільки Gewährleistung.

Купівля авто в Німеччині у приватної особи

Ціна на машину у підприємця і приватника різниться на кілька сотень євро. Хендлер витрачає час і ресурси на ремонт і чистку, плюс хоче заробити. Купити старий автомобіль в Німеччині по стерпним ціною означає - шукати оголошення приватників. Логічно починати пошук в інтернеті на популярному німецькому сайті торгівлі машинами AutoScout24 . В оголошенні вказано телефон. Слід зв'язатися з продавцем і подивитися машину. Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися.

Оголошення в місцевих газетах, на дошках у великих торгових центрах давно застаріли, але літні німці продовжують ними користуватися

Широкий вибір автомобілів з рук на німецькому сайті AutoScout24

При покупці автомобіля з рук потрібно укладати окремий контракт про купівлю / продаж. Зразок знайдеться на АВТОСКАУТ. Прийнято, що продавець піклується про роздруківці контракту самостійно. У Німеччині діє закон: в перші півроку продавець машини несе відповідальність за проданий автомобіль. Якщо виявиться, що продавець обдурив покупця, наприклад, не повідомивши, що машина "бита" або не повідомляючи про відому поломки, доведеться повернути частину грошей назад.

Колега купив машину з рук і влітку виявив відсутність кондиціонера. В оголошенні продавець зазначив, що система охолодження встановлена. Панель стояла на місці. А холодне повітря був відсутній. Колега звернувся в поліцію. Продавця знайшли і після суду колега отримав з продавця гроші за установку кондиціонера.

Але зазвичай в Німеччині покупка автомобіля проходить без ексцесів. Якщо вдалося домовитися про ціну, новий власник підписує контракт, отримує ключі і документи на машину . Документів мінімум два, обидва світло-зеленого кольору: Farzeugebrief і Farzeugeschein. Перший документ важливіше. Хто володіє їм, той володіє транспортним засобом. Другий потрібно возити з собою при експлуатації автомобіля. Обов'язково отримати папір про останньому тех.осмотр і вимірі вихлопних газів .

Оцініть статтю, всього оцінок 174

Поділіться статтею:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача