Статьи

Купити офшор в Латвії | Реєстрація компанії в Латвії

Латвія є одним з прибалтійських держав, розташованих в Північній Європі. Латвія в входить в ЄС і НАТО, до того ж, є учасником Шенгенської угоди.

Законодавство Латвії, в цілому, спирається на європейські закони.

Так, наприклад, не резиденти можуть реєструвати в Латвії два види компаній: компанії з обмеженою відповідальністю і Limited company (LTD), зареєстрована відповідно до Commercial Law, може вести господарську діяльність в будь-якій частині світу, включаючи Латвію. Для них застосовуємо однаковий принцип стягування податків.

Будь-яка особа - фізична або юридична, може зареєструвати офшор в Латвії.

Всі копії поданих в реєстраційну комісію документів повинні бути обов'язково перекладені на латиську мову.

Набутий офшор в Латвії дозволяє вести будь-яку діяльність, яка не заборонена законом. Що стосується отримання ліцензії, то вона необхідна тільки для трастової, банківської або страхової діяльності. У назві компанії обов'язково має бути присутнім слово «SIA» або ж його повний варіант «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību».

Щомісяця придбана в Латвії компанія повинна подавати податковий звіт про ПДВ і соціальний податок. Щороку в Податкову службу і Реєстр надається також і річний звіт компанії, в якому повинна бути відображена повна інформація про величину прибутку і збитків, про склад директорів і засновників і т.д.

д

Купити офшор в Латвії варто, виходячи з ряду безперечних переваг:

  • стабільність банківської системи країни;
  • дуже низькі корпоративні податки;
  • країна входить в Європейський Союз;
  • для необхідного статутного капіталу потрібна невелика сума грошових коштів;
  • доступна вартість щорічного обслуговування компанії.

Соціальний податок становить 34.09%, з яких більшу частину виплачує роботодавець (23.59%).

Всі іноземні компанії повинні платити податок на прибуток в розмірі 15% .У деяких регіонах Латвії застосовуються різні пільгові системи оподаткування, що дозволяють зменшити податкову ставку майже в 2 рази.

Що важливо, від податку на юридичних осіб звільнені партнерства, але один з партнерів (якщо він юридична особа) все ж повинен сплачувати податок на прибуток в Латвії.

У Латвії передбачені також і «непрямі» податки. Це податки на дивіденди, податок на відсотки від банків Латвії, а також податок на право використання творів культури і мистецтва.

З 34 країнами світу Латвією підписано угоду про уникнення подвійного оподаткування.

Купити офшор в Латвії Вам допоможуть в компанії Bennet Bernstein & Partners Ltd. Фахівці нашої компанії проконсультують вас по всіх наявних питаннях і допоможуть зареєструвати новий офшор в Латвії з урахуванням специфіки комерційної діяльності Вашої компанії.

Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво!

Для більш докладної інформації, а також щоб зробити замовлення, дивіться сторінку:

Реєстрація компанії в Латвії

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.