Статьи

Купити офшор в Латвії | Реєстрація компанії в Латвії

Латвія є одним з прибалтійських держав, розташованих в Північній Європі. Латвія в входить в ЄС і НАТО, до того ж, є учасником Шенгенської угоди.

Законодавство Латвії, в цілому, спирається на європейські закони.

Так, наприклад, не резиденти можуть реєструвати в Латвії два види компаній: компанії з обмеженою відповідальністю і Limited company (LTD), зареєстрована відповідно до Commercial Law, може вести господарську діяльність в будь-якій частині світу, включаючи Латвію. Для них застосовуємо однаковий принцип стягування податків.

Будь-яка особа - фізична або юридична, може зареєструвати офшор в Латвії.

Всі копії поданих в реєстраційну комісію документів повинні бути обов'язково перекладені на латиську мову.

Набутий офшор в Латвії дозволяє вести будь-яку діяльність, яка не заборонена законом. Що стосується отримання ліцензії, то вона необхідна тільки для трастової, банківської або страхової діяльності. У назві компанії обов'язково має бути присутнім слово «SIA» або ж його повний варіант «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību».

Щомісяця придбана в Латвії компанія повинна подавати податковий звіт про ПДВ і соціальний податок. Щороку в Податкову службу і Реєстр надається також і річний звіт компанії, в якому повинна бути відображена повна інформація про величину прибутку і збитків, про склад директорів і засновників і т.д.

д

Купити офшор в Латвії варто, виходячи з ряду безперечних переваг:

  • стабільність банківської системи країни;
  • дуже низькі корпоративні податки;
  • країна входить в Європейський Союз;
  • для необхідного статутного капіталу потрібна невелика сума грошових коштів;
  • доступна вартість щорічного обслуговування компанії.

Соціальний податок становить 34.09%, з яких більшу частину виплачує роботодавець (23.59%).

Всі іноземні компанії повинні платити податок на прибуток в розмірі 15% .У деяких регіонах Латвії застосовуються різні пільгові системи оподаткування, що дозволяють зменшити податкову ставку майже в 2 рази.

Що важливо, від податку на юридичних осіб звільнені партнерства, але один з партнерів (якщо він юридична особа) все ж повинен сплачувати податок на прибуток в Латвії.

У Латвії передбачені також і «непрямі» податки. Це податки на дивіденди, податок на відсотки від банків Латвії, а також податок на право використання творів культури і мистецтва.

З 34 країнами світу Латвією підписано угоду про уникнення подвійного оподаткування.

Купити офшор в Латвії Вам допоможуть в компанії Bennet Bernstein & Partners Ltd. Фахівці нашої компанії проконсультують вас по всіх наявних питаннях і допоможуть зареєструвати новий офшор в Латвії з урахуванням специфіки комерційної діяльності Вашої компанії.

Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво!

Для більш докладної інформації, а також щоб зробити замовлення, дивіться сторінку:

Реєстрація компанії в Латвії

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).