Статьи

Купити домен CLICK. Реєстрація домену CLICK

 1. Реєстрація домену click за 329.00 грн. Показувати ціну click в Вартість домена click Реєстрація...
 2. Трохи з історії домену .CLICK
 3. Переваги реєстрації click у реєстратора CityHost
 4. Відгуки клієнтів CityHost
 5. З нашими доменами легко:
 6. Про що пам'ятати, вибираючи домен!

Реєстрація домену click за 329.00 грн.

Показувати ціну click в

Вартість домена click Реєстрація 329.00 Продовження 329.00 Трансфер 278.00 Відновлення 4000.00 Особливості click IDN - Час реєстрації Миттєво Максимальний термін реєстрації 10 років Мінімальна кількість символів в імені 3

Click - це міжнародна доменна зона, широко використовувана в сьогоднішніх умовах. Зареєструватися в зоні .Click користувачі могли вже 4 роки тому, але нинішня популярність до доменній зоні прийшла трохи пізніше. Певною перевагою домену є можливість купити для ресурсу красиве і цікаве ім'я, не боячись, що воно буде вже зайнято. Майданчик .Click виділяється серед інших ресурсів не тільки інформацією, а й зовнішніми характеристиками. Багато користувачів .Click після реєстрації в даній доменній зоні відзначили різке збільшення популярності свого майданчика. Домен .Click має ряд переваг, серед яких простота реєстрації, швидкість проведення основних маніпуляцій в базі, отримання красивого імені та позначення напрямку діяльності користувача. Привертає також невисока вартість реєстрації в базі. Доменна зона .Click має деякі вимоги при реєстрації:

 • Мінімальна кількість символів адреси. Click - 3, а максимальне - 63. Оптимальна кількість складе 10 знаків, які легко запам'ятаються інтернет-користувачам.
 • У назві домену .Click не можна використовувати такі символи: розділові знаки, спеціальні символи.
 • Домен існує в базі .Click від 1 року до 10 років. Період може продовжуватися в разі потреби. Коли період закінчується, домен видаляється через 30 днів.

Для кого домен .CLICK

Користувачі часто задаються питанням, навіщо потрібна доменна зона .CLICK. Його можна купити для чого завгодно, але найчастіше база використовується наступними категоріями фізичних і юридичних осіб:

 • ігрові сайти і онлайн-майданчики по заробітку;
 • різні види технічних онлайн-проектів і стартапів;
 • міжнародні сайти знайомств;
 • форуми і персональні блоги;
 • інтернет магазини;
 • майданчики для проведення онлайн-трансляцій і чатів.

Дуже часто користувачі, реєструючись на майданчику, розміщують на сторінці гасла про заробіток, покупках, спілкуванні в один клік. Таким чином використання адреси цілком виправдовує себе.

Трохи з історії домену .CLICK

Доменна зона .CLICK з'явилося 19 років тому в Сполучених Штатах. За цей час база встигла об'єднати більш 48 мільйонів міжнародних користувачів. Сьогодні доменом володіє велика корпорація Uniregistry, яка почала володіти доменної базою 4 роки тому. База має велику популярність, адже має простий і зрозумілий алгоритм реєстрації, а також безліч цікавих можливостей, для одержання яких варто купити адреса .CLICK.

Переваги реєстрації click у реєстратора CityHost

Вибір імені для сайту і покупка домену - важливий етап на старті онлайн-бізнесу. Наше завдання - зробити процес пошуку і покупки максимально зручним, а процес появи сайту в Мережі - швидким і безпечним. CityHost - офіційний реєстратор доменів з 2004 року. У нашому управлінні - десятки тисяч імен в більш ніж 100 доменних зонах.

Відгуки клієнтів CityHost

з 5
на основі 50
відгуків клієнтів

Дивитися всі відгуки

З нашими доменами легко:

 • миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • автоподовження послуги
 • Технічна підтримка

Вже є домен click, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, вибираючи домен!

аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

унікальне ім'я

Використовуйте унікальні і запам'ятовуються імена. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним ім'ям Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.

* Пропозиція дійсна при реєстрації нового доменного імені і поширюється на нових клієнтів CityHost і клієнтів, які на момент участі в даній пропозиції користувалися послугами CityHost більше 60 днів тому.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача