Статьи

Куди підуть служити відомі жителі Донецька

Найсильніша людина України Олександр Лашин в молодості & nbsp; служив у військах протиповітряної оборони. Фото: markkazus.com

Куди підуть служити відомі жителі Донецька Глушков Антон https://cdn.segodnya.ua/img/article/5053/18_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5053/18_tn.jpg 2014-03- 26T06: 57: 09 + 02: 00 Донбас Найсильніша людина країни готовий захищати небо, а олімпійський призер поставив умову

Тривожна ситуація на кордоні і часткова мобілізація військ багатьох захисників вітчизни змушує задуматися про свій обов'язок перед Батьківщиною. "Сегодня" дізналася, хто з відомих донеччан в разі загрози готовий відправиться на службу, і в якому роді військ їх навички і вміння в нагоді б в армії.

Як розповів "Сегодня" найсильніша людина України Олександр Лашин, в молодості він служив у військах протиповітряної оборони. "Армію я закінчив рядовим, але у мене дві вищі освіти, і якщо покличуть, напевно, піду служити лейтенантом. Правда, підготовка у мені невелика - службу я проходив в спортроті, тому більшу частину часу проводив на зборах. Втім, тактичним навичкам під час служби мене навчили, непогано звертаюся зі зброєю, і якщо додатково пройду курс молодого бійця - цілком ще сгожусь в армії ".

Готовий відправитися захищати цілісність України і начальник благоустрою мерії Костянтин Савінов. "Я не служив в армії, але якщо потрібно буде - готовий. Я фахівець широкого профілю, і якщо десь потрібен буду - впораюся з покладеними на мене функціями. Що накажуть - то і зроблю", - пояснив Костянтин Савінов.

Олімпійський призер з кульової стрільби донеччанин Юрій Сухоруков 25 років служив у Внутрішніх військах інструктором з фізпідготовки, а два роки тому вийшов на пенсію. "Сьогодні я не готовий йти на захист нашої країни, - заявив нам спортсмен. - Моя позиція проста: я встану в шеренгу тільки тоді, коли зі мною поруч встануть політики. ось тоді я готовий ".

Кілька перейнявся питанням "Сегодня" і екс-секретар Донецької міськради, а нині народний депутат Микола Левченко. "Не дивлячись на те що я не служив, зброєю цілком володію. Однак я не готовий до військової служби, тому що нам нема з ким воювати", - заявив нардеп.

А ось відомий донецький телеведучий і директор телеканалу "Донбас" Юрій Сугак, запевнив нас, що в будь-який момент готовий вирушити на службу в армію. "Я старший сержант запасу, в молодості служив в ВДВ. Можу стрибати з парашутом, можу стріляти, є навіть грамоти зі стрільби. Так що в принципі - я готовий піти захищати Батьківщину", - зазначив Юрій Сугак.

ЗАКЛИК: НОВОБРАНЦІ ТІЛЬКИ ДО 40 РОКІВ

Навіть при бажанні більшість відомих донеччан не зможуть піти в армію через поважного віку. Наприклад, мер Донецька Олександр Лук'янченко давно розміняв сьомий десяток. "Я служив в лавах Радянської Армії, в танкових військах. Знаю, що таке служба, не з чуток. Захищати Батьківщину почесно і відповідально", - заявляв якось на зустрічі 66-річний мер. Трохи молодше градоначальника і губернатор Сергій Тарута - в липні йому виповниться 59 років. Згідно з біографією, в молодості він закінчив Приазовський державний технічний університет за фахом "інженер-механік", тому міг би стати в нагоді в будь-якому роді військ.

Як розповіли "Сегодня" в східному територіальному командуванні внутрішніх військ (нині - Національна гвардія), зараз новобранців закликають тільки на контрактній основі. "Якщо оголосять загальну мобілізацію, в першу чергу розподіляти будемо не по бажанню, а по навичкам людини. Вікове обмеження для новобранців в разі мобілізації становить до 40 років. Правда, у воєнний час це умовна цифра і може бути змінена за наказом головнокомандувача армією", - пояснили "Сегодня" в командуванні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).