Статьи

Кролики породи Баран: опис, характеристика, відгуки, відео.

 1. Кролики породи Баран: опис з фото
 2. Характеристика кроликів породи Баран
 3. Особливості утримання та годування кроликів породи Баран
 4. Пропонуємо переглянути відео про кроликів порода Баран:

Кролики породи Баран, опис яких представлено в статті, належать до категорії декоративних тварин безпосередньо мясошкуркових напрямки. Таке специфічне назва отримали особини не випадково. Багато в чому це обумовлено їх зовнішнім виглядом, а саме головою. На фото можна помилуватися кроликами, а також більш детально розглянути їх екстер'єрні особливості.

Кролики породи Баран: опис з фото

Великі і милі кролики Баран вражають в першу чергу своїми значними габаритами. Їх жива маса тіла складає близько 6 кг. Їх шкурки користуються просто приголомшливим попитом. До важливих екстер'єрним ознаками неодмінно варто віднести:

До важливих екстер'єрним ознаками неодмінно варто віднести:

Маленький кролик породи Баран

 • вельми довгі висячі вушка;
 • велику голову, яка нагадує баранячу;
 • хутряний покрив різноманітного забарвлення, в тому числі білої, строкатою, вогненно-рудої, сірої;
 • тулуб середньої довжини;
 • наявність невеликої горбинки на носі тварини;
 • густий пух і інші особливості Баранов, які можна побачити на фото.

Дана порода пухнастих звірят була виведена досить давно у Великобританії. Однак кролівники в усіх країнах Європи мріють зайнятися їх розведенням, тому їх дуже цікавить опис характеристик, відгуки інших фермерів.

Крім того, у особин збите і досить широке тулуб, а вуха настільки довгі, що нерідко їх прищипують спеціальними зажимами. Звичайно, звірята виглядають дуже забавно і мило. Якщо кролик молоденький, то його вуха будуть кілька відстовбурченими, у дорослого ж вони обвисають вже тоді, коли йому виповниться півроку.

шкурки тварин представляють не меншу цінність, ніж їх м'ясо. Забарвлення у них гарна, а покрив - м'який, густий і досить щільний.

Характеристика кроликів породи Баран

Які ж продуктивні показники і переваги породи? Далі детально розглянемо основні аспекти. До них необхідно віднести такі:


 • врівноважений і спокійний характер особин;
 • адаптація до різних кліматичний умов;
 • відмінна скоростиглість кроликів і швидкий набір ваги;
 • середнього ступеня плодючість;
 • бездоганний смак дієтичного м'яса;
 • простота в догляді та утриманні.

Зрозуміло, що серед продуктивної характеристики кроликів породи Баран фермерів найбільше цікавлять ті, які пов'язані з набором маси. І потрібно сказати, що вони зробили стоїть вибір. Відомі випадки, коли пухнасті звірята даного напрямку набирали навіть 10 кг. Такими показниками може похвалитися не кожна порода.

Такими показниками може похвалитися не кожна порода

Висловухий кролик породи Баран

Особливості утримання та годування кроликів породи Баран

Правда варто відзначити, що висловухі кролики Баран діляться ще на кілька видів. У кожного з них є певні характерні відмінності. Ось основні види:

 • карликові;
 • плюшеві;
 • французькі;
 • німецькі;
 • англійські, а також ворсисті і голландські кролики Баран.

Умови утримання кролів Баран, як правило, не викликають труднощів. Звичайно, щоб пухнасті декоративні звірята м'ясного напряму росли доглянутими, здоровими і красивими, кролівникові варто докласти певних зусиль. Наприклад, фахівці в цій галузі фермерського господарства рекомендують відокремити молодняк від дорослих особин. Бажано, розділити особин безпосередньо за статевою ознакою.

Рекомендуємо статтю: Чим годувати кроликів, щоб вони швидко росли і набирали вагу?

Містять звірків найчастіше в вольєрах або ж просторих клітках. Оптимальний розмір для тварин середніх розмірів - 900х800х600. Найкраще, якщо ці клітини будуть виготовлені з дерева. Для настилу відмінно підійдуть деревна тирса або звичайна газетний папір.

Раціон кроликів Баран також досить простий. Годувати їх рекомендують приблизно 3 рази в день, причому приблизно в один і той же час. Чим саме? Досвідчені кролівники настійно радять включити в їх раціон овес, зелень, пшеницю, різноманітні овочі, а також фрукти, і, звичайно, чисту питну воду.

Пропонуємо переглянути відео про кроликів порода Баран:

Кролики породи Баран, опис їх продуктивних характеристик і екстер'єру викликають непідробний інтерес у тих, хто вирішив зайнятися фермерським господарством в домашніх умовах. Як показує практика, кролівники зі стажем вже досягли успіху в цьому занятті, і насолоджуються смачним м'ясом і красивими шкірками цих висловухих звірків. Продовжити читання на сайті fermeru.pro.


Чим саме?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.