Статьи

Крок №76.Как продавати банери на сайті Rotaban?

  1. Реєстрація на сервісі Rotaban.
  2. В якому місці на сайті розміщувати банери?
  3. Додавання рекламного місця на сайті.

Привіт хлопців. Давненько я щось не писав на сайт нових уроків, не хочеться виправдовуватися але на це є свої об'єктивні причини, але і не тільки, частка ліні також присутній. Здебільшого багато часу і сил йде на створення нового шаблону для цього сайту, вже майже готовий дизайн, так що скоро приступлю до верстки. Вечірні пробіжки також віднімають частина дорогоцінного часу, ну а також потеплілий погода на вулиці, і весняний настрій вносять свої корективи в організацію вільного часу.

Сьогодні ж я хочу присвятити цей урок інструкції з продажу банерів на сайті Rotaban .Для чого продавати банери я думаю мені Вам розповідати не надо.Конечно ж це ще один спосіб заробітку на сайті , Може якщо і не основний, але все таки досить прибутковий спосіб заробітку на сайті.

Якщо у Вас є відвідуваний сайт і Ви ще не знайомі з біржею банерної реклами - Rotaban, то я раджу не упустити додаткової можливості підзаробити на сайті продаючи банери. Сервіс Ротабан є "братом" вже згадуваного мною сервісу " ротапост ", Так що якщо у Вас вже є аккаунт до одного із сервісів, то Ви зможете скористатися ним для входу і на другий сервіс.Ну а якщо аккаунта ще не маєте, пропоную пройти швидку реєстрацію на сайті.

Реєстрація на сервісі Rotaban.

Пройшовши по посиланню вище Ви зможете пройти швидку реєстрацію заповнивши всі поля за зразком:

Після чого натисніть на кнопку "Створити мій акаунт" .На пошту прийде лист з підтвердженням реєстрації, так що перейдіть за посиланням з листа, і після чого Ви зможете вже створити рекламне місце на своєму сайті.

В якому місці на сайті розміщувати банери?

Перед тим як створити рекламне місце, для початку потрібно визначитися в якому саме місці Ви хочете розміщувати банери на своєму сайті. Найсмачніші і дорогі банери, це банери розміщені у верхній частині сайта.Существует так званий термін "теплова карта кліків" - карта являє собою малюнок, на якому показані зони, максимальної "кликабельности" сайту, і зазвичай вони виділені червоними або оранжевими квітами. Подивитися теплову карту кліків сайту можна в двох основних сервісах статистики, Яндекс Метрика і Google Analitics .У Яндекс Метриці теплова карта кліків знаходиться в розділі "Поведінка" - "Карта кліків", а в сервісі Google Analitics в розділі "Зміст" - "Статистика сторінки".

На малюнку нижче для прикладу я покажу теплову карту сайту для мого блогу, як бачите з малюнка максимальну кількість кліків припадає на "меню сайту", пошук на сайті, підписка ну і логотіп.Так ось, до чого я веду, розмістивши банери вгорі сайту, ви зможете призначити більш смачну ціну за банер, ніж якщо цей банер буде розміщено в підвалі сайту. Ну а взагалі Ви самі визначаєте де і за скільки розміщувати баннери.Переходім до наступного пункту - додавання рекламного місця на сайті.

Переходім до наступного пункту - додавання рекламного місця на сайті

Додавання рекламного місця на сайті.

Для початку перейдіть в панель управління веб-майстра, в якій необхідно додати новий сайт, заповнивши інформацію про сайт.

Заповніть всі поля по аналогії як це зробив я, тільки стосовно до Вашого сайту.После додавання сайту в систему має пройти трохи часу, так як модерація всіх сайтів беруть участь в сервісі проходить в ручному режимі, і всі сайти перевіряють живі люди - модератори Rotaban.

Після заповнення полів, сміливо тисніть "Додати" .Як я вже сказав вище, після проходження модерації Вам на пошту має прийти лист, про те що сайт прийнятий в систему "Ротабан" .Тепер можна переходити до наступного кроку, розміщення коду на сайті.

Перейдіть знову в панель управління веб-майстра, і тут тепер красується раніше доданий сайт.Найдіте кнопку "Додати місце" і натисніть на неї.

Найдіте кнопку Додати місце і натисніть на неї

Тепер потрібно заповнити інформацію про рекламному місці, в якому буде розміщений в подальшому банер:

Тепер потрібно заповнити інформацію про рекламному місці, в якому буде розміщений в подальшому банер:

Після заповнення інформації, натисніть на кнопку "Додати" і Ви потрапите в розділ отримання коду (код отримаєте після натискання на посилання "Код для розміщення на сайті"):

Після заповнення інформації, натисніть на кнопку Додати і Ви потрапите в розділ отримання коду (код отримаєте після натискання на посилання Код для розміщення на сайті):

Система згенерує сторінку з кодом який необхідно розмістити на Вашому сайті.

Основний код необхідно розмістити тільки один раз, і більше його ніколи додавати не треба, навіть коли будете додавати інші рекламні місця. Його необхідно підключити відразу після тега <body> швидше за все він міститься в файлі header.php Вашого шаблону.

Відкрийте файл header.php і знайдіть тег <body> і відразу після нього вставте основний код:

php і знайдіть тег <body> і відразу після нього вставте основний код:

Другий код - це код банера, його необхідно розмістити в тому місці, де Ви плануєте розміщувати баннери.В поточному шаблоні я розмістив код банерів під меню, також в файлі header.php:

php:

Після розміщення коду на сайті, Ви маєте можливість виводити так звані заглушкі.Для установки тимчасової заглушки натисніть на кнопку "Зберегти і перейти до редагування заглушки":

Для установки тимчасової заглушки натисніть на кнопку Зберегти і перейти до редагування заглушки:

В якості тимчасового заглушки Ви можете встановити стандартну заглушку сервісу, або ж власне ізображеніе.А також є можливість встановити flash баннер.Я зазвичай вибираю або flash банер, або брендинговую заглушку.После внесення змін не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти".

После внесення змін не забудьте натиснути на кнопку Зберегти

По завершенню всіх вищеописаних дій, можете перейти на сайт, і подивитися як відображається банер на сайті.

В якому місці на сайті розміщувати банери?
В якому місці на сайті розміщувати банери?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.