Статьи

Кращі Антібаннер для Microsoft Edge

  1. Adguard для Windows
  2. Adguard AdBlocker
  3. AdBlock
  4. Adblock Plus
  5. uBlock Origin
  6. Ghostery
  7. Який Антібаннер вибрали ви?

Блокувальники реклами допомагають позбутися від небажаного контенту на веб-сайтах. Розглянемо кращі Антібаннер, які підтримують Microsoft Edge - вбудований браузер в ОС Windows 10

Розглянемо кращі Антібаннер, які підтримують Microsoft Edge - вбудований браузер в ОС Windows 10

Сьогодні складно уявити веб-серфінг без блокувальників реклами. Вони потрібні, щоб блокувати спливаючі вікна, неприйнятне зміст в оголошеннях, шкідливу рекламу і надмірна кількість непотрібного контенту на сайтах. Але не забувайте підтримувати ваші улюблені ресурси, які надають якісний контент безкоштовно і не зловживають кількістю реклами - додайте їх в виключення.

користувачі Microsoft Edge можуть вибрати свій варіант блокувальника реклами з нашої підбірки кращих Антібаннер для вбудованого браузера Windows 10 .

Adguard для Windows

Завантажити безкоштовно

Adguard для Windows дозволяє блокувати рекламу у всіх браузерах, включаючи Microsoft Edge, і навіть в додатках. Інтернет-фільтр пропонує функції: Антібаннер, антифішинг, антітрекінг і батьківський контроль. Якщо вам потрібно універсальне рішення з широким набором функцій, підтримкою більшості веб-браузерів і численними варіантами, то варто зробити вибір на користь окремого додатка. Якщо ви користуєтеся тільки Microsoft Edge, то зверніть увагу на безкоштовні розширення, представлені нижче.

Adguard AdBlocker

Встановити в Microsoft Store

Можливості розширення Adguard AdBlocker не обмежуються блокуванням реклами. Доповнення дозволяє блокувати віджети соціальних мереж, які відстежують вашу онлайн активність (наприклад, кнопки "подобається" Вконтакте або Facebook). Розширення також пропонує захист від шкідливих і шахрайських веб-сайтів, блокування небажаних спливаючих вікон та відеореклами на YouTube.

AdBlock

Встановити в Microsoft Store

Це оригінальний блокувальник реклами, і деякі вважають його найкращим. Завантаження AdBlock досягли 200 мільйонів з моменту його запуску, розширення доступно для всіх популярних веб-браузерів. За замовчуванням AdBlock блокує більшість небажаних оголошень, в той час як в виключення додана деяка прийнятна реклама. Ви також можете додати в білий список свої улюблені сайти, якщо хочете продовжити їх підтримку.

Adblock Plus

Встановити в Microsoft Store

Подібно AdBlock, Adblock Plus буде блокувати нав'язливу рекламу, пропонуючи при цьому білий список обраних постачальників реклами. В даний час розширення Adblock Plus для Microsoft Edge знаходиться в режимі бета-тестування. Це означає, що ви можете зіткнутися з деякими проблемами в роботі доповнення. Більш того, оскільки це бета-версія, поки не всі функції, які ви очікуєте, будуть доступні. Проте, Adblock Plus є ще одним неймовірно популярним Антібаннер.

uBlock Origin

Встановити в Microsoft Store

uBlock Origin - відносно молодий, стрімко набирає популярність проект. Блокувальник реклами одним з перших отримав підтримку Microsoft Edge. Крім ефективної блокування реклами, розширення відрізняється своєю продуктивністю - користувачі відзначають мінімальний вплив на системні ресурси при використанні uBlock Origin.

Ghostery

Встановити в Microsoft Store

Ghostery позиціонується більше як антітрекінг - інструмент для блокування відстеження на веб-сайтах, ніж Антібаннер. При цьому він все одно дозволяє блокувати небажану рекламу, хоча робить це не так ефективно. Розширення дозволяє прискорити завантаження веб-сторінок, блокуючи трекери і рекламні об'єкти на відвідуваних ресурсах.

Який Антібаннер вибрали ви?

Якщо ви активний користувач Microsoft Edge, який Антібаннер вибрали для себе? Поділіться своїм досвідом використання в коментарях.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Який Антібаннер вибрали ви?
Якщо ви активний користувач Microsoft Edge, який Антібаннер вибрали для себе?
Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).