Статьи

Краще подарувати житло синові або заповідати?

І подарована, і заповідана квартира належить тільки тому, на кого оформлений документ

Краще подарувати житло синові або заповідати? https://cdn.segodnya.ua/img/article/2450/75_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2450/75_tn.jpg 2011-04-13T11: 40: 48 + 03: 00 Політика Як краще вчинити з нерухомістю, щоб в будь-якому випадку вона належала синові.

"Добрий день," Юрлікбез "! Мій син з дружиною і дитиною проживають в квартирі, що належить мені. Квартира була куплена мною років 10 назад. У ній прописані мій син і його дитина, а невістка прописана у своїх батьків. Як мені краще вчинити з нерухомістю, щоб в будь-якому випадку вона належала моєму синові і ніхто не міг її відсудити у нього? Краще скласти заповіт на його ім'я або оформити дарчу? " - Андрію Володимировичу.

консультує Анатолій Кисельов , юрист корпорації "Глобал Консалтинг":

"Шановний Андрію Володимировичу! Ви можете як подарувати квартиру синові, так і заповідати її йому. У будь-якому випадку вона буде належати тільки йому. Так як, відповідно до Сімейного Кодексу України, ст. 57" ... особистою власністю чоловіка, дружини є: майно, придбане нею / ним до шлюбу; майно, набуте нею / ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування; майно, набуте нею / ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй / йому особисто ".

Питання надсилайте на адресу: [email protected]

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як мені краще вчинити з нерухомістю, щоб в будь-якому випадку вона належала моєму синові і ніхто не міг її відсудити у нього?
Краще скласти заповіт на його ім'я або оформити дарчу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача