Статьи

Краща CMS для інтернет магазину 2018

 1. Що таке CMS і для чого вона потрібна?
 2. Вибір CMS для сайту
 3. Конструктор сайту, розташування модулів сайту
 4. Управління сторінками, розділами сайту
 5. Управління каталогом, товарами
 6. Робота з користувачами
 7. Замовлення в CMS для інтернет-магазину NespiCMS
 8. Які альтернативи - вибір движка для інтернет магазину
 9. NespiCMS - кращий движок для інтернет-магазину
 10. На які функції варто особливо звернути увагу в NespiCMS

У цій статті ми розповімо про краще системі управління контентом української розробки NespiCMS. Стаття буде розділена на 3 частини. У першій коротко буде описано, що таке в принципі система управління сайтом і для чого вона потрібна. Друга частина - це міркування в чому, в принципі, важливість правильного вибору CMS для сайту. А в третій розповімо, якими функціями і можливостями повинна володіти CMS, або движок для створення інтернет магазину і чому варто вибрати саме NespiCMS.

Що таке CMS і для чого вона потрібна?

Система управління контентом (CMS), або движок сайту, інтернет-магазину - це посередник між адміністратором сайту, користувачем, який працює з контентом сайту, базою даних і програмним кодом сайту. Тобто, якщо раніше сайти були по більшій мірі статичні, і для внесення будь-яких змін в структуру сайту, або його вміст, потрібно редагувати безпосередньо самі файли і програмний код сайту, то на даний момент все це за нас робить система управління.

Вона являє собою веб інтерфейс, за допомогою якого Ви заносите чи редагуючи певні дані на сайті, які система заносить в базу даних або безпосередньо в файли сайту. Тобто, це Вам помічник, якому Ви даєте певну інформацію, а він уже сам знає, як її організувати таким чином, щоб відобразити відвідувачеві сайту.

CMS, платформи для інтернет магазину, можуть відрізнятися за складністю управління для адміністратора, дружністю інтерфейсу, вагою скриптів вбудованих в систему. Також, важливим моментом є оптимізація програмного коду системи.

Система управління сайтом може бути написана як на чистому мовою програмування, наприклад PHP, так і на вже готових фреймворків, які спрощують роботу з програмним кодом. Це можуть бути Code Igniter, Laravel, YII і інші.

Вибір CMS для сайту

Основні фактори вибору CMS:

 • Зручність роботи з системою.
 • «Легкість» системи, що не перевантаженість її зайвими скриптами і важким кодом.
 • Гнучкість, можливість реалізації додаткових функцій.
 • Вбудований функціонал.
 • Технічна підтримка розробників.

Також, при виборі системи управління сайтом, варто враховувати і те, під який саме проект Ви підбираєте CMS. Якщо це сайт візитка або landing page, то для них можуть підійди менш складні і функціональні системи. Для дощок оголошень або порталів, краще взагалі писати CMS з нуля під проект.

Якщо Ви самі збираєтеся робити сайт, без звернення до фахівців з розробки, то Вам необхідно підібрати таку систему, в якій у Вас не буде необхідності написання програмного коду, а буде можливість налаштувати сайт прямо з панелі управління сайтом.

І ось тут, напевно, варто почати говорити про систему управління сайтом NespiCMS. Дана система дозволяє не тільки створити сайт без будь-яких знань програмування, а також зробити складний багатофункціональний Інтернет-магазин, наповнити його і почати торгувати буквально за один день. А вбудована система оптимізації сайту для просування , Дасть можливість отримувати замовлення вже через 2-3 тижні роботи сайту.

Конструктор сайту, розташування модулів сайту

Одним з головних переваг NespiCMS є можливість створення сайту без знання програмування. Сам по собі, дистрибутив CMS, вже є готовим сайтом, встановивши який на хостинг, Ви можете наповнити його контентом (товаром) і починати свій бізнес в інтернеті. Весь код сайту, а також адаптивна верстка сайту, вже прописані в файлах, і не потребують доопрацювань.

Адміністратору сайту залишається тільки налаштувати розташування модулів сайту (каталог, меню, пошук, корзина, топ товари, акції, вхід / реєстрація і т.д.) під потреби конкретного проекту. Все інше система зробимо сама. Також, є можливість, як шаблонізаціі через конструктор всіх сторінок сайту, так і унікалізації кожної конкретної сторінки, через конструктор сторінки.

У цій статті ми розповімо про краще системі управління контентом української розробки NespiCMS

Управління сторінками, розділами сайту

NespiCMS містить кілька типів сторінок сайту. Те, що стосується контенту інтернет-магазину, тобто сторінки каталогу товарів і карток товару, управляється через пункт «каталог» в адмін панелі. Робота з іншими сторінками сайту відбувається в пункті меню «розділи». Це спрощує роботу адміністратора сайту при наповненні його контентом.

Розділи в Nespi CMS можуть бути різних типів, шаблонів, під конкретні потреби тієї чи іншої сторінки сайту. Залежно від дистрибутива CMS, типи шаблонів сторінок можуть відрізнятися. Весь список шаблонів сторінок виглядає наступним чином:

 • Текстовий (управління розділом через текстовий редактор TinyMCE).
 • Стрічка елементів (застосовується для розділів, які відповідають за виведення новин, статей, акцій і т.д.).
 • Галерея (висновок каталогу зображень).
 • Відгуки (висновок відгуків з формою додавання відкликання).
 • Файли (розділ, з можливість завантаження прайсів, каталогів).
 • FAQ (висновок списку питань користувачів з відповідями адміністратора).
 • Топ товари, новинки, акції (дані типи розділів відповідають за виведення товарів, яким присвоєно відповідні позначки).
 • Виробники (висновок списку доданих виробників з посиланням на сторінку конкретного виробника).

Управління каталогом, товарами

Управління товарами, додавання, редагування винесено в окремий пункт панелі управління - «каталог». В даному пункті меню відбувається весь процес роботи по каталогу товарів. Також, в даному розділі, створюються і присвоюються категоріям і товарам характеристики, атрибути та інші додаткові можливості для роботи з товарами, які містить NespiCMS.

Nespi CMS має дуже широкі можливості по роботі з товарами і з каталогом. Адміністратор сайту може створювати динамічні фільтри для різних категорій товарів, і застосовувати їх для них. Атрибути товару дозволяють робити залежності ціни товару від обраних розміру, кольору і т.д. Також, NespiCMS передбачає можливість масової завантаження товарів через csv або xlsx файли, якщо інтернет-магазин містить велику кількість товарів.

Робота з користувачами

Можливості роботи з користувачами є додаткові маркетингові функції, за допомогою яких можна створювати бонус-коди, які будуть працювати по заданих параметрах. Наприклад, в залежності від суми покупки, або кількості товару, що замовляється.

Також, адміністратор має можливість переглядати всі замовлення, зроблені раніше конкретним користувачем. Присутній в CMS і зручна система e-mail розсилки для зареєстрованих користувачів магазину.

Замовлення в CMS для інтернет-магазину NespiCMS

Робота з замовленнями в CMS має величезні можливості по формуванню і редагування отриманих і створюваних замовлень. Адміністратор має можливість повністю коригувати отриманий замовлення, вносити необхідні зміни в нього, якщо з'явилася така необхідність.

Є можливість формувати нові замовлення, якщо покупець робить замовлення не через інтернет-магазин, а, наприклад, по телефону. В онлайн режимі, вбиваючи артикули товарів, адміністратор сформує новий замовлення і введе всі необхідні дані користувача для його оформлення. Також, є можливість прив'язки сформованого замовлення до існуючого в базі користувачеві. У цьому випадку, до замовлення будуть застосовані всі бонуси і знижки, якими володіє даний користувач.

Які альтернативи - вибір движка для інтернет магазину

CMS OpenCart поширюється безкоштовно за ліцензією GNU GPL. Родом дана CMS з Гонконгу, працює на базі PHP + MySQL, автор Daniel Kerr (Даніель Керр), годиться для самостійного і професійного створення інтернет магазину. Вельми популярна CMS c документацією і російськомовної підтримкою.

З функціоналу цей "движок" має більшість необхідних функцій для створення сучасного інтернет магазину. До Ваших послуг банер зі спецпропозиціями, "слайдер", зручна навігація і багато іншого. Оформлення вітрини сучасне, також як каталогу і карток товарів. Щоб керувати магазином навичок програмування не потрібно. Вбудованих шаблонів немає і в базовій версії доступний лише один варіант дизайну. Вихідний код у OpenCart відкритий, тому можна зверстати собі новий шаблон або змінити функціонал.

CMS OpenCart - багатофункціональна, легка в використанні, дружня пошуковим системам і візуально привабливим інтерфейсом cms. Однак, якщо потрібно серйозно змінити зовнішній вигляд або ж функціонал, то в даному випадку можуть виникнути проблеми, дана система не без глюків.

WordPress

- система керування вмістом сайту з відкритим вихідним кодом; написана на PHP; сервер бази даних - MySQL; випущена під ліцензією GNU GPL версії 2. Сфера застосування - від блогів до досить складних новинних ресурсів і інтернет-магазинів. Вбудована система «тем» і «плагінів» разом з вдалою архітектурою дозволяє конструювати проекти широкої функціональної складності. Застосування в роботі WordPress, забезпечує комфортний і нетрудомісткий процес розробки сайту.
WordPress - одна з саміх популярний систем управління контентом (CMS). За даними Web Technology Surveys, на цьому «движку» станом на 2018 рік працює 32% від загального числа існуючих сайтів, а також 64% сайтів, які використовують CMS.
Платформа Magento була написана в 2008 році на мові PHP. На даний момент система є однією з найпопулярніших в світі і асоціюється з поняттями професійно, дорого, якісно і надійно. На даний момент Magento не може похвалитися мільйонами сайтів на цій платформі, але це цілком компенсується іменитих брендів серед її користувачів. Адже найбільші світові компанії, такі як Time Out, Olympus, Ford, 20 th Century Fox, вибирають Magento. Magento має адаптивний дизайн, що дозволить заощадити час переглядаючи магазин з будь-яких пристроїв.

NespiCMS - кращий движок для інтернет-магазину

Отже, які кроки необхідно буде зробити для того, щоб створити свій інтернет магазин на NespiCMS:

Все, Ваш сайт готовий. Система управління сайтом NespiCMS вже сама по собі є готовим інтернет-магазином , З повним набором функцій і можливостей, готової адаптивної і сео-оптимізованої версткою. Після установки системи, Ви можете заходити в адмінку і наповнювати свій сайт товаром.
Все, Ваш сайт готовий

На які функції варто особливо звернути увагу в NespiCMS

Чим же ця система буде корисна саме для створення інтернет-магазину? В першу чергу, вона не перевантажена непотрібними скриптами, які уповільнюють роботу сайту, в неї включені тільки необхідні скрипти, які в той же час не обмежують можливості системи.

Ви зможете додавати необмежену кількість сторінок на сайт, категорій і товарів. Система дозволяє додати фільтрацію товарів для більш зручного пошуку товару користувачем. Атрибути товарів, наприклад, такі, як вага, розмір і т.д. Кожному атрибуту є можливість призначати свою ціну і оновлювати їх через завантаження зовнішніх файлів.

Дана CMS містить велику кількість маркетингових функцій для залучення й утримання покупців на сайті. Це і знижки для груп користувачів, і бонусні системи, і функції купонів зі знижкою. Є можливість розсилки e-mail для зареєстрованих користувачів.

Також, в системі дуже зручна структура роботи із замовленнями. Ви можете самі створювати необхідні для заповнення поля при здійсненні покупки користувачем на сайті і редагувати їх після оформлення замовлення. Також, можна створювати нові замовлення прямо в панелі управління сайтом і прив'язувати їх до існуючих користувачам.

Це лише мала частка всіх можливостей, які чекають Вас при знайомстві з системою управління сайтом NespiCMS. Якщо ж Ви не хочете самі розбиратися з тим, що таке CMS і як створювати сайт на CMS самому, Ви завжди можете замовити сайт на CMS в веб-студії Ідейний Рішення!

Що таке CMS і для чого вона потрібна?
Що таке CMS і для чого вона потрібна?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача