Статьи

Копії годин швейцарських брендів: секрети популярності

  1. Копії все більше не відрізнити від оригіналу
  2. Тільки майстер знає всі тонкощі
  3. Чим відрізняється копія годин від оригіналу?
  4. І все-таки вибирають копію все

Фото вітрини з копіями годин з магазину   SwissTimeClub

Фото вітрини з копіями годин з магазину SwissTimeClub.ru .

Так уже склалося, що слово «копія» спочатку має якусь не надто позитивне забарвлення. Пов'язано це з тим, що копія чи може бути краще і якісніше оригіналу, і, на жаль, в більшості випадків так воно і є. Однак співвідносно чи це твердження до копій годин, які на сьогоднішній день практично заполонили московський ринок і складають гідну конкуренцію оригінальним моделям швейцарських брендів?

Тільки за запитом «купити копії годин в Москві» пошукова система Google видає 2 млн. Результатів, а що стосується «копій годин швейцарських брендів», то результат дорівнює 765 тис. Пропозицій інтернет-магазинів.

Попит і зацікавленість копіями швейцарських годинників неухильно зростає, про що свідчить кількість запитів пошукових систем: лише по Москві і області за лютий 2014 року був зроблено більше 8 тис. Запитів про копії швейцарських годинників. І, незважаючи на обурення багатьох виробників оригінальних швейцарських годинників з приводу зростання кількості їх підробок з року в рік, не можна не відзначити, разом з тим, і помітне підвищення рівня якості виготовлених копій.

Копії все більше не відрізнити від оригіналу

Копії все більше не відрізнити від оригіналу

Неухильно зростає кількість інтернет-магазинів, що пропонують дорогі і якісні копії, або більш дешеві альтернативи оригінальних швейцарських годинників, які з кожною партією все більше і більше стають візуально не відрізнятись від оригіналу. І все-таки, щоб прийти до такого гідного рівня технічної досконалості, якості обробки та обробки, необхідно затратити значні кошти і сили, і, в кінцевому рахунку, вартість копії годин може не відрізнятися від вартості оригіналу.

Таким чином, для того, щоб копії годинників відомих швейцарських брендів були широкодоступним, для їх виробництва застосовують більш економічні матеріали і механізми.

Тільки майстер знає всі тонкощі

Тільки майстер знає всі тонкощі

З іншого боку, може здатися, що купивши недорогу копію, можна виявити, що вона практично не відрізняється від звичайного годинника більш економічного, бюджетного класу. Але це лише на перший погляд, адже копії виготовляються на базі серійних механізмів, таких, які можна виявити в звичайних годинах, але за параметрами зовнішнього вигляду і дизайну вони найбільш наближені до своїх дорогим швейцарським побратимам, адже фахівці з їх виготовлення знають всі хитрощі і тонкощі повторення виду справжніх, оригінальних моделей.

Однак не слід плутати поняття «копії годин» з дешевими, лише-б-як зробленими підробками, так як репліки володіють високим рівнем якості, повністю повторюючи оригінали. Це ж стосується і деталей, з яких складається сам механізм годин.

Чим відрізняється копія годин від оригіналу?

Чим відрізняється копія годин від оригіналу

Головною відмінністю копій швейцарських годинників від оригіналів також є застосування не дорогоцінних металів, а більш бюджетних сплавів металів і заміна діамантів, рубінів і сапфірів на цирконій, штучні кристали, але зроблено це так, що визначити відміну чисто візуально практично неможливо. І це - головний секрет популярності і постійного попиту на копії годин швейцарських брендів в Росії: ідентичність зовнішнього вигляду і параметрів в поєднанні з хорошою, середньостатистичної працездатністю, причому за абсолютно помірну вартість. До того ж, людина, що не є експертом, ніколи не зможе визначити справжність годин - це ще одна важлива причина, завдяки якій копії годин користуються такою популярністю сьогодні.

Крім того, що ціна копій годин швейцарських брендів набагато нижче вартості оригіналу, є ще ряд причин, за якими такі альтернативні варіанти користуються високою популярністю: крім відмінної якості і презентабельного, солідного дизайну, копіям годин притаманний в багатьох випадках і психологічний комфорт. Адже оригінальні швейцарські годинники створені не для будь-якої ситуації, погодьтеся. Наприклад, в громадському транспорті вони навряд чи будуть доречні. До того ж, завдяки невисокій вартості, копій можна мати кілька - на різні випадки життя.

І все-таки вибирають копію все

І все-таки вибирають копію все

Багато хто вибирає годинник відомих швейцарських брендів лише тому, що вони зроблені в Швейцарії, що прямо свідчить про їх високу якість і точності, в той час як копії, нехай навіть найдорожчі, зроблені в Китаї.

Дійсно, практично все сьогодні робиться в Китаї, адже багато фірм зі світовим ім'ям перенесли своє виробництво саме туди і тепер мають можливість продавати свої товари за нижчими цінами, доступними широкому загалу споживачів. І зовсім не обов'язково, що річ, зроблена в Китаї, обов'язково виявиться неякісною, взяти хоча б продукцію компанії Apple, яка виробляється в Китаї, але за якістю практично не має собі рівних. І хоч поняття «китайський» стало прозивним, маючи в собі сенс «неякісний», «підроблений», часто виявляється зовсім навпаки.

Багато ж продавці заявляють, що продукція, представлена ​​в їхньому магазині - заслуга кваліфікованих фахівців з виробництва годинників з Бельгії, Австрії, ОАЕ і Швейцарії, проте в більшості випадків це виявляється неправдою. Устаткування на китайських заводах дійсно може бути закуплено в європейських країнах і виготовлятися годинник можуть за європейськими технологіями і стандартам, але можете бути впевнені, що вироблені вони де-небудь в одній з південних провінцій Китаю. Причому відтворені вони можуть бути до найдрібніших подробиць, так як ось уже 35 років китайці «на ура» підробляють годинник найвідоміших швейцарських і світових брендів. Багато з нас, щоб не переплачувати, купують товари прямо в китайських магазинах, уточнюючи перед оформленням покупки всі деталі і характеристики товару.

Зрозуміло, користуючись послугами інтернет-магазинів, ми можемо розраховувати на величезний асортимент і відмінний сервіс, кваліфіковані консультації та оперативну доставку, однак ми не можемо бути впевнені в одному: як і цілісності товару. Тому, щоб убезпечити себе від розчарування, необхідно при отриманні посилки оглядати її на місці і при появі питань і претензій повертати годинник, або ж вимагати заміни, на що ви маєте повне право.

Всі фотографії для даної статті взяті звідси: http://www.swisstimeclub.ru/contacts/

Однак співвідносно чи це твердження до копій годин, які на сьогоднішній день практично заполонили московський ринок і складають гідну конкуренцію оригінальним моделям швейцарських брендів?
Чим відрізняється копія годин від оригіналу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача