Статьи

Конвертер MP3 в CDA

  1. Ashampoo Burning Studio
  2. EZ WAV to CDA

Сьогодні ми розглянемо:

Сьогодні ми розглянемо:

У більшості випадків створення файлу формату CDA (CD Audio) потрібно тільки в одному єдиному випадку: запис існуючої музичної колекції, наприклад в форматі mp3 , На CD-диск. CDA є «рідним» форматом для музичних дисків. Насправді CDA є всього лише набором ярликів для аудіофайлів різних типів (найчастіше це WAV).

Так як формат був створений досить давно, то в сучасній техніці і програмному забезпеченні він практично не використовується. Конвертація файлів в такий формат може вам сподобатися тільки в тому випадку, якщо ви вирішите дати нове життя старої магнітоли в автомобілі або DVD-програвача, що володіє функцією програвання музичних файлів. В цей статті ми розповімо про декілька програмних продуктах, які допоможуть вам в цьому, і про те, як саме ними скористатися.

Ashampoo Burning Studio

Всі версії цього популярного програмного продукту підтримують створення Audio CD, в тому числі і найсвіжіша 15 версія. Для початку конвертація необхідно запустити програму і вибрати відповідні пункти меню: Музика - Створення Audio CD.

У вікні слід вибрати ті музичні файли, які ви хочете додати в вашу колекцію на CD-диску і натиснути кнопку «Далі» в правому нижньому кутку робочого вікна.

У наступному вікні вам запропонують вибрати CD-диск, швидкість запису і кількість копій. Також поставивши галочку в чекбоксі створити образ замість запису на диск, ви можете створити окремий образ диска, який пізніше зможете записати на будь-яку кількість носіїв.

Якщо ви вирішили створити образ диска, то вам запропонують вибрати його місце розташування і формат.

Потім ви зможете побачити вікно ходу конвертації, в якому можна знайти інформацію про загальний хід процесу і його окремих етапах.

EZ WAV to CDA

Попередній програмний продукт є досить багатофункціональним рішенням, яке до того ж вимагає придбання ліцензії. Можливо, багатьом користувачам, які рідко стикаються з необхідністю конвертації великої кількості файлів, підійде спеціалізований продукт, здатний вирішити одиночну конкретну задачу. У разі створення CDA файлів програма EZ WAV to CDA якраз і є таким простим рішенням, про функціонал якого можна однозначно судити з назви. Але, незважаючи на назву, вона здатна працювати з більшістю популярних аудіоформатів, а не тільки з wav.

Після установки і запуску цього софта ви побачите наступне вікно.

Після установки і запуску цього софта ви побачите наступне вікно

Інтерфейсів на англійській мові не є великою проблемою, так як весь функціонал простий і знаходиться під рукою. В цьому вікні можна знайти такі оригінальні можливості як прослуховування обраних аудіофайлів (імпровізований плеєр в правому частині вікна), аналіз звукових доріжок і навіть створення власних звукових записів (Analyser) за допомогою мікрофона (Recorder). Якщо ж вам необхідно лише створення CDA файлу, то виберете треки з вашої колекції і натисніть кнопку запису (Burn), в результаті чого відкриється таке вікно:

Якщо ж вам необхідно лише створення CDA файлу, то виберете треки з вашої колекції і натисніть кнопку запису (Burn), в результаті чого відкриється таке вікно:

У ньому ви зможете вибрати DVD-привід, швидкість запису, а отримати лог-файл всього процесу. На жаль, даний софт не дає можливості для створення образу диска, тому обійтися без реального CD або пишучого приводу не вдасться. В кінці всієї процедури на вашому диску будуть перебувати спеціальні довідкові файли формату CDA, які можна буде прослухати на будь-якому музичному програвачі.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то