Статьи

Конвертер MP3 в CDA

  1. Ashampoo Burning Studio
  2. EZ WAV to CDA

Сьогодні ми розглянемо:

Сьогодні ми розглянемо:

У більшості випадків створення файлу формату CDA (CD Audio) потрібно тільки в одному єдиному випадку: запис існуючої музичної колекції, наприклад в форматі mp3 , На CD-диск. CDA є «рідним» форматом для музичних дисків. Насправді CDA є всього лише набором ярликів для аудіофайлів різних типів (найчастіше це WAV).

Так як формат був створений досить давно, то в сучасній техніці і програмному забезпеченні він практично не використовується. Конвертація файлів в такий формат може вам сподобатися тільки в тому випадку, якщо ви вирішите дати нове життя старої магнітоли в автомобілі або DVD-програвача, що володіє функцією програвання музичних файлів. В цей статті ми розповімо про декілька програмних продуктах, які допоможуть вам в цьому, і про те, як саме ними скористатися.

Ashampoo Burning Studio

Всі версії цього популярного програмного продукту підтримують створення Audio CD, в тому числі і найсвіжіша 15 версія. Для початку конвертація необхідно запустити програму і вибрати відповідні пункти меню: Музика - Створення Audio CD.

У вікні слід вибрати ті музичні файли, які ви хочете додати в вашу колекцію на CD-диску і натиснути кнопку «Далі» в правому нижньому кутку робочого вікна.

У наступному вікні вам запропонують вибрати CD-диск, швидкість запису і кількість копій. Також поставивши галочку в чекбоксі створити образ замість запису на диск, ви можете створити окремий образ диска, який пізніше зможете записати на будь-яку кількість носіїв.

Якщо ви вирішили створити образ диска, то вам запропонують вибрати його місце розташування і формат.

Потім ви зможете побачити вікно ходу конвертації, в якому можна знайти інформацію про загальний хід процесу і його окремих етапах.

EZ WAV to CDA

Попередній програмний продукт є досить багатофункціональним рішенням, яке до того ж вимагає придбання ліцензії. Можливо, багатьом користувачам, які рідко стикаються з необхідністю конвертації великої кількості файлів, підійде спеціалізований продукт, здатний вирішити одиночну конкретну задачу. У разі створення CDA файлів програма EZ WAV to CDA якраз і є таким простим рішенням, про функціонал якого можна однозначно судити з назви. Але, незважаючи на назву, вона здатна працювати з більшістю популярних аудіоформатів, а не тільки з wav.

Після установки і запуску цього софта ви побачите наступне вікно.

Після установки і запуску цього софта ви побачите наступне вікно

Інтерфейсів на англійській мові не є великою проблемою, так як весь функціонал простий і знаходиться під рукою. В цьому вікні можна знайти такі оригінальні можливості як прослуховування обраних аудіофайлів (імпровізований плеєр в правому частині вікна), аналіз звукових доріжок і навіть створення власних звукових записів (Analyser) за допомогою мікрофона (Recorder). Якщо ж вам необхідно лише створення CDA файлу, то виберете треки з вашої колекції і натисніть кнопку запису (Burn), в результаті чого відкриється таке вікно:

Якщо ж вам необхідно лише створення CDA файлу, то виберете треки з вашої колекції і натисніть кнопку запису (Burn), в результаті чого відкриється таке вікно:

У ньому ви зможете вибрати DVD-привід, швидкість запису, а отримати лог-файл всього процесу. На жаль, даний софт не дає можливості для створення образу диска, тому обійтися без реального CD або пишучого приводу не вдасться. В кінці всієї процедури на вашому диску будуть перебувати спеціальні довідкові файли формату CDA, які можна буде прослухати на будь-якому музичному програвачі.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).