Статьи

Контент менеджер

 1. Для викладання оффлайн

Сучасні сайти наповнюються змістом за допомогою спеціального програмного забезпечення: CMS.

CMS (Content management system - система управління вмістом сайту) - комп'ютерна програма, яка використовується для управління контентом сайту. CMS дозволяє управляти текстовим і графічним наповненням веб-сайту, надаючи користувачу зручні інструменти зберігання і публікації інформації, незалежно від рівня його кваліфікації.

Основна функція будь-якої CMS полягає в автоматизації управління вмістом сайту, додаванні, видаленні і редагуванні його сторінок.

Однією з особливостей програм типу CMS є те, що робота з нею не вимагає установки будь-якого додаткового програмного забезпечення на комп'ютер, з якого ведеться робота з сайтом. Сама програма розміщена на сервері провайдера, а користувачеві досить мати простий браузер. Інша особливість - наявність у CMS візуального WYSIWYG-редактора.

Курс Контент-менеджер призначений для співробітників, що займаються виконанням поточних завдань по роботі з вмістом сайту, створеного на основі CMS "1С-Бітрікс: Управління сайтом".

Цей курс - перший елемент в системі сертифікації фахівців з Bitrix Framework. Отримувані вміння:

 • Вивчення базових знань про елементи управління і інтерфейсу системи;
 • Вивчення принципів і прийомів роботи у візуальному редакторі;
 • Ознайомлення з базовими поняттями про інформаційні блоках;
 • Знайомство з принципами роботи зі стандартними компонентами;
 • Ознайомлення з прийомами роботи з деякими модулями системи.

Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію. При успішній здачі лінійки тестів на сторінці моє навчання можна переглянути результат навчання і завантажити сертифікат у форматі PDF.

Примітка:

В курсі розглянуті типові питання, вирішувати які доводиться контент-менеджеру. Однак можливі обставини, коли коло обов'язків контент-менеджера розширюється за рахунок передачі йому деяких функцій адміністратора сайту. У цьому випадку рекомендуємо до вивчення курс Адміністратор. базовий .

Для викладання оффлайн

Якщо даний курс береться в якості основи для оффлайн викладання, то рекомендована тривалість: 2 дні (16 академічних годин).

Завантажити матеріали курсу в форматі  CHM Завантажити матеріали курсу в форматі CHM . Файли формату CHM оновлюються щомісяця, проте, можливо деяке відставання їх від онлайнової версії курсу.

Якщо не видно вміст файлу CHM

Увага!

Якщо ви не бачите вміст файлу формату .chm, то причина - настройки безпеки операційної системи: викачані з інтернету файли знаходяться під наглядом системи, яка обмежує доступ до них.

Щоб відключити подібне ставлення до файлу необхідно:

 • перейти в властивості файлу на вкладку Загальні. Внизу у Вас з'явиться повідомлення про те, що цей файл був заблокований системою з метою захисту комп'ютера.

  Загальні

 • натиснути кнопку Розблокувати.

Відсутність кнопки Розблокувати можливо в двох випадках:

 1. Файл лежить не локально, а на мережевому ресурсі.
 2. Якщо файл лежить на локальному диску, але шлях до нього містить спецсимволи (# та інші).

Почати курс навчання

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).