Статьи

Конструктори сайтів | Як створити сайт самостійно і безкоштовно

 1. Як створити сайт безкоштовно і швидко Швидке і безкоштовне створення сайту - мрія будь-якого початківця...
 2. 1. uCoz.ru
 3. Основні можливості
 4. Достоїнства і недоліки
 5. 2. uKit.com
 6. Основні можливості
 7. Достоїнства і недоліки
 8. 3. uLanding.io
 9. Основні можливості
 10. Достоїнства і недоліки
 11. висновки

Як створити сайт безкоштовно і швидко

Швидке і безкоштовне створення сайту - мрія будь-якого початківця веб-майстра. Коли з'являється хороша ідея, хочеться негайно її реалізувати, але часто немає бюджету для залучення фахівців. Можна мінімізувати витрати на дизайнерів і розробників, виконавши всю роботу самостійно, але зовсім безкоштовно створити хороший сайт не вийде.

За використання інструментів, що дозволяють новачкові збирати якісні проекти, доведеться трохи заплатити. Однак у порівнянні з тими цінами, які виставляють веб-студії, пара сотень рублів на місяць - це практично безкоштовно.

Конструктори - найшвидший спосіб створити сайт

Навіть якщо ви ніколи не думали про самостійну розробку сайту, конструктори допоможуть виконати її без тривалого навчання і спеціальних навичок. Все, що потрібно - визначитися з типом і тематикою сайту, підібрати відповідний сервіс і почати реалізовувати ідею.

Час, витрачений на розробку, залежить від складності проекту. Невеликий сайт можна створити за кілька годин або 1 день - і він буде працювати так само, як замовлений в найдорожчій веб-студії. Висока швидкість створення - не єдина перевага конструкторів. Сервіси для створення сайтів без навичок програмування стають популярними, тому що мають цілу низку позитивних якостей:

 • Низький поріг входження. Для початку роботи потрібно тільки зареєструватися. Хостинг надається конструктором, навіть домен можна купити на цьому ж сервісі.
 • Для настройки сайту використовуються візуальні редактори, в яких веб-майстер відразу бачить результат своєї роботи.
 • Віджети, додатки, шаблони, готові тематичні блоки та інші елементи конструктора розробляють професіонали. Тому вони коректно працюють і виглядають привабливо.
 • Є технічна підтримка, яка допоможе вирішити будь-який виникає питання.

Конструктори усувають всі проблеми, з якими стикаються початківці веб-майстри, і дозволяють зосередитися на вирішенні головного завдання - розвиток проекту. При цьому вони не вимагають високого бюджету: ви як мінімум заощадите на послуги професійних розробників. На конструкторах можна створювати найрізноманітніші проекти: сайти-візитки, блоги, інтернет-магазини, Лендінзі. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися на можливості трьох популярних сервісів: uCoz, uKit і uLanding.

1. uCoz.ru

uCoz - це движок з системою модулів, яка забезпечує створення проектів різної функціональності. uCoz пропонує початківцям веб-майстрам роботу через візуальний редактор, але максимально потенціал движка розкривається при наявності компетенцій для роботи з кодом.

uCoz підходить для запуску будь-яких проектів: блогу, форуму, магазину, порталу організації або навчального закладу. На конструкторі можна створювати Лендінзі і візитки, але набагато ефективніше використовувати його для реалізації великих проектів, де потужна функціональність виявляється затребуваною.

Основні можливості

Можливості uCoz залежать від включених модулів і навичок веб-майстри. Конструктор має відкритий код і надає доступ до API, тому при відповідній компетенції можна використовувати його як основу для розробки власної панелі адміністратора і додатків. Але і початківці веб-майстри без навичок програмування залишаться задоволеними функціональністю сервісу.

У списку модулів - 20 позицій. Їх доступність залежить від тарифу, але більшу частину можна підключити безкоштовно, хіба що інтернет-магазин працює тільки після оплати одного з двох старших преміум-планів. Кожен модуль містить свої налаштування: наприклад, в «Блозі» ви знайдете всі засоби управління контентом, а в «Форумі» - інструменти для створення і модерації топіків.

Кожен модуль містить свої налаштування: наприклад, в «Блозі» ви знайдете всі засоби управління контентом, а в «Форумі» - інструменти для створення і модерації топіків

За своєю функціональністю uCoz відчувається як CMS, тільки не вимагає ніяких додаткових матеріалів - всі необхідні інструменти реалізовані у вигляді модулів. Вам залишається тільки підключити потрібні інструменти - і можна створити будь-який сайт.

Достоїнства і недоліки

uCoz можна використовувати так, як вам зручно: підключати і прибирати модулі, працювати в режимі візуального редактора або правити код, ставити стандартні шаблони або замовити розробку тим в веб-студіях. Інші позитивні якості:

 • Підключення домену при безкоштовному доступі.
 • Підтримка сторонніх сервісів, популярних в рунеті: соцмереж, платіжних систем, чатів і т.д.
 • Доступ до коду і API.
 • Магазин преміум-тим і партнерські студії, що забезпечують високу якість додаткових матеріалів.

Серед мінусів відзначимо мала кількість сучасних макетів в стандартному каталозі і обмеженість візуального редактора - все-таки максимальна кастомизация шаблону можлива тільки через правку файлів теми. На uCoz можна створювати невеликі сайти швидко і без фінансових вкладень, але все-таки ефективніше використовувати його для побудови великих проектів.

2. uKit.com

uKit - практично безкоштовний конструктор бізнес-сайтів з найкращим візуальним редактором, який дозволяє без спеціальних навичок зібрати якісний проект за пару днів і навіть годин.

uKit призначений для створення сайтів для малого бізнесу. На конструкторі зручно будувати корпоративні портали, візитки, Лендінзі. Можна запустити блог або онлайн-магазин, але ця функціональність є, скоріше, прикладної.

Основні можливості

Інструменти uKit дозволяють швидко і без спеціальних навичок створювати сайти компаній, візитки, Лендінзі, невеликі інтернет-магазини - в загальному все, що може бути корисно бізнесу. Простота і висока швидкість запуску проектів забезпечується зручним редактором, який складається з чотирьох розділів:

 • «Сторінки» - робота зі структурою.
 • «Конструктор» - додавання елементів інтерфейсу.
 • «Дизайн» - настройки відображення сторінок.
 • «Адаптивність» - перевірка і налаштування дизайну під різні екрани.

«Адаптивність» - перевірка і налаштування дизайну під різні екрани

Можливості редактора в частині зміни дизайну обмежені жорсткою сіткою і пресетами, які не дозволяють зіпсувати шаблон необережними рухами. Це теж позитивно позначається на швидкості розробці, так як відпадає необхідність вивіряти розташування кожного елемента інтерфейсу.

Достоїнства і недоліки

Освоїти редактор uKit можна за кілька годин. Це дозволяє дуже швидко збирати якісні сайти, які нічим не відрізняються від продуктів професійних розробників. Коротко про головне:

 • Багатий асортимент адаптивних шаблонів.
 • Великий вибір елементів для вибудовування інтерфейсу.
 • Інтеграції з популярними сервісами та можливість вставки HTML-коду на старших тарифах.

Недоліки uKit можуть вплинути на роботу тільки при неправильному використанні конструктора. Серед них - обмежені можливості візуального редактора. Але якщо збирати на ньому візитки, сайти компаній, Лендінзі і інші невеликі проекти, то залишаються тільки позитивні враження.

3. uLanding.io

uLanding - сервіс, заснований на редакторі uKit і призначений для запуску і тестування Лендінзі. Пропонує веб-майстру всі необхідні інструменти для побудови одностранічнік і подальшої організації експериментів, мета яких - виявлення найбільш ефективного торгового пропозиції.

Підходить для перевірки рекламних і маркетингових стратегій без залучення програмістів і верстальників. uLanding дозволяє швидко створювати і змінювати Лендінзі силами маркетологів, знижуючи витрати на просування продуктів шляхом виключення неефективних стратегій.

Основні можливості

У uLanding використовується візуальний редактор, перевірений в uKit, тому зі швидкістю створення Лендінзі все в порядку: набивши руку, можна зібрати новий одностранічнік за кілька годин. Для прискорення процесу є дублювання Лендінзі - це дуже зручно при запуску тестування, коли потрібно порівняти два проекти, які просувають один товар / послугу.

uLanding пропонує ті ж можливості візуального редактора, що і uKit в максимальній комплектації. Для інтеграції з іншими сервісами доступна вставка HTML-коду. Підтримується динамічний текст, який дозволяє створювати мультілендінгі.

Підтримується динамічний текст, який дозволяє створювати мультілендінгі

Головна відмінність uLanding від інших конструкторів - панель управління, заточена на тестування ефективності одностранічнік. Збір статистики виконується за допомогою інструментів Google Analitycs. Звіти надаються в графічному вигляді за кожен день і містять інформацію про джерела покупців. При порівняльному аналізі декількох Лендінзі з однаковим трафіком відслідковуються кліки та заповнення форм, що дозволяє зробити висновок про ефективність тієї чи іншої стратегії.

Достоїнства і недоліки

uLanding дозволяє значно заощадити на рекламних кампаніях, забезпечуючи низьковитратне тестування стратегій перед вкладенням грошей і сил в просування Лендінзі. Основні переваги сервісу:

 • Простий візуальний редактор.
 • Вбудовані інструменти тестування, збору статистики і аналітики
 • Синхронізація з CRM для обробки заявок.

Недоліки uLanding - наслідок недавнього запуску. Поки не вистачає більшої кількості шаблонів для побудови Лендінзі і тонких налаштувань експериментів, але основна функція виконується - uLanding дійсно допомагає зрозуміти, яке торгова пропозиція сприймається користувачами краще.

висновки

Конструктори сайтів - кращий спосіб створити сайт швидко і безкоштовно. Вони можуть помітно відрізнятися з точки зору призначення і функціональності, але мають одну загальну властивість - для початку роботи з ними не потрібно мати спеціальні навички і довго вчитися. Це в рівній мірі відноситься і до універсального uCoz, і до більш спеціалізованим uKit і uLanding.

Однак створити сайт зовсім безкоштовно навряд чи вийде - хіба що невеликий проект на uCoz. Але безкоштовна робота сайту в принципі неможлива: навіть якщо використовувати CMS з вільною ліцензією, необхідно оплачувати хостинг і домен, а ще самостійно піклуватися про працездатність движка або платити стороннім фахівцям. У випадку з конструкторами бюджет в будь-якому випадку виявляється менше.

Використовуючи конструктори сайтів, ви платите фіксовану вартість підписки, за яку отримуєте всі необхідні інструменти і повну технічну підтримку. По суті, це плата за спокій і можливість займатися найважливішим - розвитком проекту, а не пошуком вирішення виникаючих проблем. До того ж, з огляду на функціональність конструкторів, вартість тарифів часто можна прирівняти до поняття «безкоштовно».

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то