Статьи

Конструктор сайтів UCoz.ru - відгуки. Негативні, нейтральні і позитивні відгуки

 1. негативні відгуки
 2. нейтральні відгуки
 3. Позитивні відгуки

негативні відгуки

http://otzovik.com/review_1825145.html

bafikus

переваги:

 • Нехай аферисти UCoz обламаються, таким способом клієнтури не додав - "злодій повинен сидіти у в'язниці"

недоліки:

 • поки люди знайдуть цю статтю, деякі попадуться на їх аферу

До минулого року 2014 UCoz працювали як то ще порядно: я створив свій сайт, оплатив активацію (без оплати не виходить активувати швидко), сайт заробив без складнощів,

проте в 2015 в Росії криза і по іншому свою клієнтуру не повернути

UCoz спільно з компанією (у неї на офіційному сайті), через які Ви оплачуєте їх послуги домовилися про аферах, а саме зняття грошей з Вашого рахунку без Вашої згоди на продовження аккаунта Вашого сайту т. К. Дані Вашої кредитної карти у них є.

А я ще подумав для чого вони мені надзвонювали в УКРАЇНІ з № +380948382187 типу з САНКТ ПІТЕРА перед новим роком і все Сува мені преміумаккаунти зі спец пропозиціями зі знижками.

Коли починаєш вимагати гроші назад вони роботом Юрою відписуються на автоматі

* Ваш запит на скасування підписки прийнятий, для підтвердження скасування підписки вкажіть адресу вашого сайту, а так само перші 6 і останні 4 цифри номера карти, з якої здійснювався платіж, наприклад 1234 56 ** 1234. *

типу Ви забули прибрати фішку при першій оплаті з рядка зробити платіж регулярним хоча

при першій оплаті ЦІЙ РЯДКИ НЕ БУЛО принаймні фішок ніде не було.

Я наполягаю, що ВОНИ АФЕРИСТИ І БУДЬТЕ ПИЛЬНІ кому ви довіряєте № КРЕДИТНИХ КАРТ, РІК ТІЛЬКИ РОЗПОЧАВСЯ - хреново ПОЧАТОК.

Це не антиреклама це РЕАЛІЇ чистої води шахрайство для підтвердження пишіть - відповім.

http://otzyv.expert/ne-umeyut-priznavat-svoi-oshibki-pochemu-to-za-ih-oshibku-rasplachivatsya-dolzhna-ya-1951242

Cluncialf

переваги:

 • За місяць використання не побачила

недоліки:

 • Ставлення до користувачів
 • незручний інтерфейс сайту

Огидний сервіс.

Розвели мене на гроші: прислали лист, що ваш сайт буде активовано через 3 дня. Це було те, чого я і хотіла. Через 3 дні виявила, що з мене зняли гроші за черговий місяць. Написала на підтримку, сказали, ой, да, вибачте, це наша помилка з відправленням пошти, ми завели заявку розробникам на виправлення. Але повернуті на рахунок в uCoz гроші ви можете використовувати тільки для інших сайтів і гроші ми вам не повернемо.

http://otzyv.expert/vrane-pobori-i-obman-vot-principi-yukoza-ubedilsya-lichno-2141349

Blaccuservan

переваги:

 • При тривалому вивченні можна зробити цілком нормальний на вигляд сайт

недоліки:

 • готові платити за 500р в місяць і витрачати купу часу? Тоді Юкоз для вас

Я був так би мовити з Юкоз більше 5 років! Періодично користувався платними пакетами.

Які у мене сайти? - да сайти візитки. Які займають від 5 до 20 мб місця на сервері, з посещалкой від 10 до 50 чол в день. Мені більше не потрібно. Мої сайти працюють по потрібним мені запитам. Тобто нікокакой навантаження на сервера Юкоз я не створюю.

І що в результаті? Юкоз необгрунтовано від своєї жадібності задер цінник, змушуючи платити розміщенням своєї «реклами», яку окрім як вульгарним спамом і назвати не можна. Побачивши такий банер нормальний відвідувач просто втече з вашого сайту. Посудіть самі; рекламма гнилих зубів, целюліту, грибків на ногах, прокладках, імпотенції, венеричними захворюваннями, дитячої пір ... граф. І все це супроводжується анімаціями Таким чином Юкоз вимагали гроші у тих хто повівся на брехливу рекламу про його безкоштовності. Розрахунок простий. Ви витрачаєте час, причому не один місяць щоб розібратися в його кривих шаблонах, а потім вам буде шкода свою працю і ви ПОВИННІ ПЛАТИТИ, платити і ще раз платити поки ваше терпіння не вичерпається.

Скільки коштує сайт на «безкоштовному» Юкоз? - 8 ДОЛАРІВ сша в місяць. Це ціна, якщо ви хочете повноцінно працювати і розвивати свій сайт. Можна звичайно обійтися тарифом і за 5 баксів, але будуть обмеження.

Є і ще один тариф, який крім як лохотроном і не назвеш. Це тариф «мінімальний» за 3 долари. У своїх прайсах юкоз обіцяє зменшену рекламу за 2,99 доларів. Але ЦЕ ОБМАН. Ви отримуєте такий же за площею банер тільки внизу сторінки, який буде закривати частину вашого тексту. Гроші юкоз не повертає. Після того як ви попросите повернути гроші за обман, вас усілякими способами будуть відфутболювати «на село до дідуся»

Висновок. Якщо вам нікуди дівати гроші і час - Юкоз Ваш конструктор сайтів. «Безкоштовний» звичайно. Для всіх інших: Юкоз - зто лохотрон. Не ведіться на брехню в його рекламі!

http://otzovik.com/review_697770.html

ruslanpanov

переваги:

недоліки:

 • За все вимагають гроші

Я створив сайт на цьому хостингу вже давно - більше року тому. Спочатку начебто все було нормально, все подобалося. Але з часом, все ставало гірше і гірше!

Спочатку з'явився спливає банер на пів сторінки - який самостійно (безкоштовно) не прибрати, а він дуже заважає, і на мій погляд дуже відлякує відвідувачів

Далі, раніше все було дуже просто, якщо захотів змінити дизайн сайту, то досить було зайти в панель управління, вибрати один з безкоштовних дизайнів і встановити, вид сайту змінювався. А тепер, я відчуваю з цим незручності! Я намагаюся змінити дизайн, заходжу в панель управління, вибираю потрібний дизайн, натискаю ПРИМЕНИТЬ, мені виходить, що вигляд сайту змінено. А зайшовши на сайт заново, я бачу, що дизайн залишився колишнім! Починаю писати про це в техпідтримку.

Але мені пояснюють, що для того, щоб отримати відповідь на це питання, я повинен написати про це зі свого аккаунта, що зробити зовсім непросто, так як безкоштовна консультація тепер навіть з аккаунта, неможлива, і коштує п'ять центів, і для відправки повідомлення в тих-підтримку, потрібно поповнити рахунок.

Ще, до мінусів хостингу, хочеться додати, що при створенні сайту на uCoz.ru в процесі, ніде не буває запропоновано додати ключові слова, і опис сайту, і немає автоматичного визначення ключових слів і опису. А це доводиться робити потім самому. До того-ж, для цього немає ніякої спеціальної форми або розділу, все доводиться додавати прямо в шаблон сайту через конструктор.

Загалом, сторонній людина не розбереться!

Ще про ucoze: з сайтами, створеними на цьому хостингу, ніхто не хоче працювати. Намагався спробувати попрацювати з партнерськими програмами, так вони не приймають сайти створені на Ucoze, на відміну від деяких інших безкоштовних хостингів! Загалом, хочу порадити всім, хто збирається створювати сайт - обходити Ucoz стороною! Просто неприємно коли за все намагаються виморщіть гроші!

http://otzovik.com/review_83461.html

VargWolf

переваги:

 • Потренероваться сайти робити піде

недоліки:

 • Ви не є господарем сайту і цим все сказано!

Коли я починав тільки займатися сайтами, то мені було шкода нехай невеликих, зате живих грошей, і я вирішив поставити свій сайт на цьому хостингу. За першою мені теж здавалося, що він безкоштовний, але коли почав розбиратися більш детально, то прийшов до висновку, що він "умовно безкоштовний", тобто - Ви робите свій сайт, як то кажуть вкладаєте в нього душу, а тут хтось, так звана адміністрація сайту виявляється може Вашим сайтом розпоряджатися, як їй заманеться - запихають на нього рекламу не осчень культурного змісту, рекламу казино, або гірше того лохотронщиков.

А тепер уявіть - Ви запросили на свій сайт людини, він там натикається на банер лохотронщиков, вважає, що його розмістили Ви, трапляється на певну хитрість і як думаєте - на кого він подумає погано? Правильно - на Вас!

Так що вирішувати Вам, але я б порадив маленько заплатити і поставити сайт на перевіреному платному хостингу - надійніше і безпечніше!

http://otzovik.com/review_187200.html

Viser

переваги:

 • багато шаблонів
 • порівняно швидко

недоліки:

 • Пташині права на "свій" сайт
 • Не безкоштовно

Нещодавно зіткнувся з необхідністю створення свого сайту. Про сайтобудування, html і подібні речі не знав зовсім нічого. Купити готовий сайт у спецфірм коштує від 20 000, потім стало ясно що ціна дико і невиправдано завищена, причому будь-який більш-менш серйозна зміна буде знову коштувати грошей. Потикавшись трохи по інету що таке сайти, як їх приблизно роблять і з чим їх їдять, я швидко наткнувся на розрекламований ucoz, зайшов на їх сторінку, почитав що все красиво, просто і, що найдивніше, безкоштовно, адже зазвичай мінімум за домен і хостинг треба платити. Перша думка: "О как здорово і чудово, все так безкоштовно і просто! І відгуки про дану систему такі хороші!"

Вирішив спробувати. Виявилося що для абсолютного новачка все не так просто як здається і треба ще виникають і виникають (хоч я і вважаю себе впевненим користувачем РС, знаю кілька креслярських програм і трохи займаюся 3D-моделюванням, не кажучи вже про дрібниці типу офісу). Став вникати в систему далі і для себе з'ясував, що:

по-перше, щоб сконструювати більш-менш серйозний сайт і грамотно все оформити, скомпонувати і управляти всією цією справою, треба пару-трійку днів постудіювати форуми, інструкції та попріставать до техподдержке, яка, за деякими відгуками, не дуже охоче відгукується на поклик.

по-друге, щоб закачати нормальний обсяг контенту, треба платити,

по-третє, щоб прибрати непристойну і дратівливу себе та інших користувачів рекламу з кута "свого" сайту, треба платити.

щоб мати нормальне доменне, свій копірайт і пристойно виглядати в очах відвідувачів свого сайту, треба платити.

У підсумку вийшло що якщо хочеш нормально функціонуючий і красивий сайт, треба викласти чималу суму, яку можна витратити, наприклад, на покупку домена і хостинг.

Найголовніше. Я почитав умови угоди, з яким погоджуєшся при реєстрації. Там чітко написано що сайт, в який ви відкрили в системі, вклали в нього працю, час, душу і кошти (перераховані вище) НЕ ВАШ і модератор може зробити з ним все що йому заманеться і нічого йому за це не буде. Звичайно, є звід правил, дотримуючись яких вас начебто ніхто не чіпатиме і ваш сайт буде мирно поживати, але все там же сказано що "сісьадмін ucozа" може отмодеріровать ВАШ сайт на свій розсуд без повідомлення кого-небудь і нічого йому за це не буде , тому що сайт його, а не ваш. Або точно так же він може змінити ці ж "правила мирного співіснування" на свій розсуд і настрою, зрозуміло, вас не спитавши.

Мій висновок. Так, багато красивих тим, да можна абсолютно безкоштовно зліпити позорненькій сайт, та порівняно просто. Але все це зовсім не годиться для серйозної роботи. Якщо ви хочете щось серйозне, то тільки за можливість доопрацювання свого сайту будете платити "господарям Вашого сайту" (добре звучить). ucoz створений для комерційних, а не благодійних цілей і коштує це пам'ятати.

Ці ж гроші краще пустити на створення свого сайту, тим більше, що не так вже й дорого це коштує.

Не полінуйтеся, є відмінні безкоштовні платформи для створення свого сайту на своєму хостингу при своєму домені. Знадобиться, звичайно, більше часу для їх вивчення, але ви будете повноправним власником свого сайту як з юридичної, так і з технічного боку і не будете мучитися думкою "а чи не станеться щось завтра з моїм сайтом, тільки лише почали приносити дохід. .. "Особисто я так і зробив і дуже радий що вчасно схаменувся, не такий страшний чорт як його малюють і всьому можна навчитися.

PS. створюючи безкоштовні сайти з залишеної рекламою, виходить що ви берете участь у розвитку мерзенної, на мій погляд, системи типу: "або сам платиш щоб прибрати це г ... з чола свого сайту, або нехай користувач платить щоб не бачити це на сайтах системи" .

нейтральні відгуки

http://otzyv.expert/normalniy-konstruktor-no-1556497

Aldard

переваги:

 • Менше варіантів підчепити вірус в мережі так як тупо немає php
 • трохи легше розібратися з системою (суб'єктивно)

недоліки:

 • Сайт не належить тобі
 • дорого

У мене два сайти на Юкоз, їм більше 3х років. Тим хто чекає там халяви - облом, платити звичайно ж доведеться, за те щоб прибрати їх рекламу, прибрати домен другого рівня. І доведеться не просто заплатити, а платити доведеться на порядок більше ніж за звичайний домен і хостинг. До речі повівся на замануха - домен в подарунок, як виявилося за продовження домена в зоні ru на Юкоз треба платити 450 руб! при середній ціні продовження в інших реєстраторах від 100руб (наприклад на beget.ru). До кризи кінця 2014 року ціна на послуги Юкоз була ще прийнятна і це підкупляло - за базовий пакет в який входить: Прибрати рекламний банер, збільшити дисковий простір, прикріплення файлів, можливість приховати лічильник (з з клеймом) - 37 уе за старим курсом це виходило ~ 1300руб. У 2015 році вартість продовження послуг зросла - 57 уе, за новим курсом це ~ 3500 + 450 за домен ru (можна і свій домен паркувати), на звичайному хостингу це приблизно буде 1300-1500, а може і менше. Як бачите різниця стала відчутною.

Але чи варто воно того? Це велике питання, я думаю що скоріше ні ніж так, з кількох причин. Що б зробити нормальний сайт вам по-любому треба буде знати хоча б ази html і css, вам по-любому доведеться розбиратися з адмінкой Юкоз, новачкові це буде зробити не так-то просто, принаймні не на багато легше ніж з адмінкой який -небудь інший cms, ну і головна причина це те що цей сайт не ваш, а належить Юкоз, і вони його можуть прикрити в будь-який момент (наприклад за варез контент). Був у мене один неприємний момент коли правовласники поскаржилися, а я не зміг під час зреагувати на скаргу і вони мені (Юкоз) заблокували сайт, після чого у мене була тільки одна !!! спроба видалити контент і написати їм про це інакше вони б мені його назавжди заблокували! а це роки праці на смарку !!!

Також є така фішка як вічна посилання на їх сайт юкоз. ру, яка повинна бути завжди на вашому сайті, а її можна прибрати лише сплативши дорожчий пакет послуг ніж базовий!

Техпідтримка працює досить мляво, у вас буде кілька бонусних звернень, а за решту доведеться платити, правда я мало звертався, у мене їх накопичилося близько десятка, тому по суті не можу сказати про підтримку.

Висновок: робити на Юкоз чи ні вирішувати вам, я б сказав що можна але як пробний сайт, і не з варез контентом. Але краще осягати це ремесло на дорослому нормальному хостингу, з адекватною і швидкої підтримкою, невеликими розцінками і можливістю самому розпоряджатися своїм сайтом.

Адже це не важко, на Юкоз дають сайт з готовим шаблоном, але його ж треба під себе редагувати і переробляти майже повністю. Точно так само можна натягнути скачаний в мережі шаблон на будь-яку іншу цмс і вуаля, це зовсім не важко, головне почати! Всім удачі!)))

http://otzovik.com/review_65723.html

tresVias

переваги:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

недоліки:

Якщо у вас раптом з'явилося бажання зробити свій власний сайт, на якому ви будете вести свій блог, викладати фотки, або для абсолютно інших целій, але абсолютно не володієте знаннями в цій області, то конструктор ucoz.ru один з варіантів для втілення вашої мети.

Перевірено на особистому досвіді, конструктор дуже простий у використання, звичайно вам знадобиться якийсь час, щоб зрозуміти, що куди, але я не думаю, що це займе більше години скажімо. Все залежить від ступеня розвиненості соображалкі)

Для початок вам надається 400 mb вільного місця під потреби вашого сайту, надалі це цифра може бути збільшена. Так само вам пропонується вибрати шаблон (фон) сайту. Шаблонів дуже багато, напевно кожен знайде собі щось до душі.

А далі тільки ваша фантазія)

http://otzovik.com/review_74654.html

Тетяна

переваги:

 • можна взяти готовий шаблон і взагалі не думати

недоліки:

 • дуже багато реклами

В один час з'явилася у мене задумка зробити жіночий форум просто для своїх, з усіх безкоштовних хостингів я на той момент знала тільки Юкоз, на ньому і робила.

Зручно звичайно, що багато шаблонів і тематик, але що-б щось змінити довелося простудіювати html.

Якщо не особливо запаріватся можна залишити шаблон як він є, зручний формат форуму, можна ще зробити купу нових сторінок таких як блоги, файли, гостьова і т. Д. Все це можна переробити під потрібне.

Навіть пробувала їх інтернет-магазин, але їм можуть користуватися тільки зареєстровані користувачі, а це не дуже зручно.

Але є одне велике АЛЕ це шалено багато реклами, тепер ще рекламний блок впихнули в головну сторінку ... Це звичайно можна прибрати, але потрібно платити ... Чесно кажучи за 2 роки на Юкоз помітно, що намагаються всякими погіршенням витягнути з людей гроші. ..

Всі домени блокуються Контактом як шкідливі сайти, мій антивірус мені настійно рекомендує залишити сайт, причому так він реагує на рекламні блоки ...

Розкрутити сайт через топи теж важко ...

Рік тому мене ще повністю все влаштовувало, зараз же починаю все більше розчаровуватися ...

http://otzovik.com/review_207579.html

nadechka

переваги:

 • Ну ніби як "свій" сайт, можна користуватися як захочеш.

недоліки:

 • Реклама і плата за неї ж.

Все так сумно з цією рекламою, що аж захотілося пожартувати. Здавалося б-ну реклама, що такого, проте юкоз вішає на сайт тизерну блоки з рекламою, такі, що просто загороджують більше половини сторінки.

До жаху набридло якась Аня, яка лента грудей дідівськім способом, мабуть вати натолкала- найнадійнішій "дідівській способ". Хоча ні-капуста дуже допомагає збільшити грудь- берете качан, ріжете навпіл и половинки кладете в шкірних чашечку ліфчіка- грудей збільшуються прямо на очах. Ще Чиї то велічезні тремтячі целюлітні попи, вівалюється з рекламного блоку, з надпісью- схудні як я. Яка то дівчинка, посильний что труться щокі, з надпісью- я позбулася від зморшок. Ясна річ, так натіраті-все зморшкі розгладяться. Ну а якщо серйозно, чому відразу прямо не сказати-ми беремо щомісячну абонентську плату?

Є деякі платні хостинги які в місяць за послуги беруть менше, ніж юкоз за відключення реклами. uCoz бере сотню. Так їм може рекламодавець платить тільки за кліки по рекламі, а на моєму сайті, наприклад, за цілий місяць ніхто б по їх рекламі не клацнув, природно, простіше з власників сайтів оброк збирати. А я ось, наприклад, тільки недавно дізналася, що цю рекламу при вході на сайт можна виключати таким сірим кнопочкой close збоку на самій рекламі, а я раніше натискала на хрестик, думала закроет- однак тільки сторінка зависала.

Може, це я тільки така незнайка, а можливо, ще хтось не знає, ось і плачу за відключення реклами, щоб відвідувачам на сайті можна було безперешкодно "ходити".

Позитивні відгуки

http://otzovik.com/review_120958.html

Шаріф

Доброго дня! Я хочу висловити Вам моє враження від роботи з сайтом UCOZ.ru (надалі просто укозе). На укозе я зайшов щоб спробувати створити сайт для перевірки роботи сайтів контекстної реклами і оплати за показ сайту. Відразу скажу що навичок у створенні сайтів у мене 0, я незнаю чим відрізняються PHP від ​​HTML, я знаю що це якісь коди, але суті я незнаю.

Як тільки я зайшов на сайт укозе і зарегісртіровался мені відразу здалося що буде зовсім нескладно, і я мав рацію. Все було інтуїтивно зрозуміло. Я відразу вибрав адреса сайту і вибрав дизайн за пару хвилин. Далі все було ще легше, просто клікати по потрібному пункту в меню панелі керування та додавати матеріал. На сайті можна редагувати матеріал в візуальному і HTML редакторах. Це дуже корисно для початківців. Я спокійно набирав статті і додавав на сайт.

Також на свій сайт можна додавати різні віджети і гаджети, що мені теж дуже сподобалося. Буквально з нічого можна зробити приємний для ока інтерфейс.

Можна в будь-який момент поміняти дизайн Вашого сайту. Все залежить від Вашого бажання. Можна змінювати різні ділянки шаблону дизайну, однак для мене це було важким завданням. Але на сайті є форум, де завжди допоможуть з будь-якого питання, я в цьому прекрасно переконався (при створенні хмари тегів).

Укозовскіе сайти добре індексують пошукові системи, у мене майже всі сторінки виявилися в пошуку, що здивувало. Однак з моменту реєстрації адреси сайту сам сайт заборонений до індексації протягом 30 днів, відключити цю заборону до закінчення забороняє терміну можна тільки купивши преміум аккаунт (мінімум 3 $ в місяць).

Загалом працювати мені дуже сподобалося, і я продовжую працювати, у мене вже 3 сайта, 2 я регулярно поповнюю, третій поки простоює через брак часу. Так що всім хто хоче спробувати себе в Сайтобудування я раджу саме укозе, так як там все розписано так, що не понять неможливо.

Спасибі Вам велике за увагу!

http://otzovik.com/review_1082210.html

slux

Преимущества:

 • функціональність
 • безкоштовність,
 • стабільність

недоліки:

 • "Заплутана" панель управління

uCoz - хостинг, відгуки про який вражають своєю "різношерстістю". Одні лають систему, інші навпаки радять користуватися тільки нею. Я думаю і ті і інші праві, так як це конструктор сайтів результати роботи якого безпосередньо залежать від "уміння" вебмастера.

Якщо це новачок, який не здатний розібратися в ПУ - він зможе створити тільки ГС. Якщо ж говорити про досвідчених вебмайстрів - вони з легкістю створюють якісні сайти, які дуже часто нічим не поступаються проектам зібраним на зв'язці "хостинг + цмс".

Тому порадити можу тільки одне - обов'язково спробувати цей сайтбілдер, і зробити висновки самостійно. Упевнений, багатьох можливості uCoz здивують. Не ведіться на існуючі міфи! Це якісний інструмент, а як ним користуватися - залежить від вас.

http://otzyv.expert/udobno-i-prosto-1967415

Ecthluing

Преимущества:

 • Зручність і комфорт

недоліки:

 • Блокування ваших банерів з рекламою

Всім привіт, хочу поділитися з вами своїми думками про такому хостингу як Ucoz. Перший же плюс цього хостингу в тому що він безкоштовний, але так само є можливість купити функції преміум класу.

У ці функції входить додатковий трафік для сайту та інше інше. Так само ви можете самі створити свій сайт з нуля, використовуючи конструктор сайтів Ucoz.

У Ucoz так само дуже приємна і зручна панель управління сайтом, навіть новачкові в цій справі розібратися буде досить легко.

Якщо ви любитель заробити на своєму сайті то швидше за все цей хостинг вам не підходить, так як Ucoz блокує будь-яку рекламу на вашому сайті, і щоб це блокування прибрати, потрібно купувати преміум аккаунт, який коштує чималих грошей).

Андрій

Користуюся Юкоз майже рік і створив тут чимало виразника, ігрових сайтів, сайтів з будівництва і не знаю, чому люди наїжджають на хостинг, адже нічого поганого в ньому немає.

Мені все подобається і робити будь-які сайти можна легко і зручно, хоча може здатися, що це не так і тут взагалі нічого путнього зліпити нереально, але, можу запевнити, що оновлений юкоз зовсім інший і багато проблем просто виправили і залишилися за великим рахунком тільки проблеми з серверами, які, думаю скоро все-таки виправлять.

Своєю ціною відповідає більш ніж. Взагалі, звичайно, будь-якому новачкові варто починати тут і переходити все вище і вище, але як на мене - в цьому немає сенсу т.к тут функціоналу вистачає більш ніж і всього, чого може не вистачити - це дискового простору, хоча, це питання можна утрясти з техподдержкой.

ddtd

Преимущества:

 • Безкоштовний хостинг
 • простота в створенні сайту

недоліки:

 • Чи не підтримується PHP і MySQL
 • деякі партнерки відмовляються працювати з UCOZ
 • ціна на платні послуги

Привіт, зробити сайт на UCOZ легко і просто. Створити хороший сайт приносить прибуток зможе навіть користувач, який не має знань в Сайтобудування. UCOZ надає безкоштовний хостинг і домен 3-го рівня (що важливо новачкам) будь-якому користувачеві, який зареєструється в системі. На цьому хостингу можна вибрати вже готовий шаблон під тематику вашого сайту, блогу, або форуму, або створити свій. За допомогою конструктора ви легко зможете поміняти дизайн вашого сайту, додаючи нові блоки. Ви так само можете додати на свій сайт: чат, форум і навіть інтернет - магазин, на якому можете легко заробити хороші гроші. На початку створення сайту вам нададуть 400 Мb дискового простору, але воно буде збільшуватися автоматично. Чим більше людей будуть відвідувати ваш сайт, тим більше дисковий простір.

На думку більшості користувачів Інтернету UCOZ не тільки є лідером серед інших безкоштовних хостингів, але і має ряд недоліків. А саме: за користування хостингом UCOZ ставить на ваш сайт рекламний банер, зняти його можна тільки за гроші або замовити будь-яку платну послугу, що не підтримується PHP і MySQL, деякі партнерки відмовляються працювати з UCOZ.

На UCOZ у мене 3 діючих сайту. Перший я створив 5 міс тому, змінив йому домен 2-го рівня і сайт вже приносить мені додаткові гроші.
Спасибі творцям цього чудового проекту.

Бажаю всім Успіху і хороших заробітків!

http://otzovik.com/review_1103421.html

Opeleman

Коли тільки починаєш знайомитися з тематикою створення сайтів, дуже складно вибрати з чого почати. Це стосується не тільки теорії, але і практики. Як і де створювати сайт, що для цього використовувати?

Я переглянув купу конструкторів та інших систем, вибір зупинив на uCoz. Поки що жодного разу не пошкодував. uCoz - це конструктор «на виріст», ви можете почати працювати в ньому не маючи ніяких знань в цій сфері, але продовжувати використовувати його навіть пізнавши всі секрети створення сайтів. Я не знаю жодної іншої системи, яка відрізнялася б простим стартом і багатим функціоналом.

http://otzovik.com/review_1165711.html

abakalina

Давно працюю з юкоз і крім маю два сайти не в системі юкоз. І скажу вам так, дорогі друзі: є інтернет магазин на Юкоз і ще один магазин на вордпресс, розміщеному на платному хостингу. На Юкоз я плачу мінімальну суму за преміум пакет і все стабільно працює з відвідуваністю в 4500 унікальних відвідувачів на добу, а ось з Вордпресс проблем побільше ... Як тільки магазин на вордпресс набрав відвідуваність 2500 унікальних відвідувачів на добу, відразу хостинг полетів, і надіслав мені повідомлення, мовляв купуйте виділений сервер, а то віртуальний хостинг НЕ видерживает ваш сайт.

Розлютився і перейшов на інший віртуальний хостинг дорожче за попередній ... як ви думаєте що сталося ??? Практично те ж саме, тільки сайт був працездатним але сильно довго завантажувався. Написав в технічну підтримку хостера, типу що трапилося і з чого сайт так довго завантажується, а мені відповіли, що перевищено кількість запитів до бази даних, і мені необхідно купити у них виділений сервер, що тримав навантаження в 2500-3000 уникав, або замовити професійний настройку кешування за 100 баксів. (Хоча гарантії не давали) І що Ви думаєте ... довелося купувати виділений сервер, щоб магазин нормально працював, плачу в десять разів більше ніж на Юкоз.

З Юкоз справи йдуть набагато приємніше, плачу собі за преміум пакет і сайт працює без будь-яких проблемм з відвідуваністю 4500-5000 уникав на добу, сторінки завантажуються швидко, збоїв ніяких немає, задоволений усім)

Так що, дорогі товариші, якщо ви робите сайт і розраховуєте на велику відвідуваність то рекомендую вибрати юкоз. Або відразу готовтесь платити величезні гроші за виділений сервер у якогось хостинг провайдера, тому що віртуальний хостинг навантаження не витримає і сайт полетить як у мене ... Ось так ось!

Які у мене сайти?
І що в результаті?
Скільки коштує сайт на «безкоштовному» Юкоз?
А тепер уявіть - Ви запросили на свій сайт людини, він там натикається на банер лохотронщиков, вважає, що його розмістили Ви, трапляється на певну хитрість і як думаєте - на кого він подумає погано?
Але чи варто воно того?
Ну а якщо серйозно, чому відразу прямо не сказати-ми беремо щомісячну абонентську плату?
Як і де створювати сайт, що для цього використовувати?
? як ви думаєте що сталося ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача