Статьи

Комп'ютер пищить і не включається


Увага

Якщо Ви самі не змогли вирішити проблему, то наші майстри комп'ютерної допомоги з задоволенням Вам допоможуть. Телефонуйте за номером 8-495-410-64-76


При завантаженні комп'ютера він, перевіряючи себе проводить деякі тести, опитуючи різні компоненти на наявність їх в ПК і їх працездатність. Дійсно, є деталі без яких комп'ютер просто не включиться, тому якщо ви включили свій домашній комп'ютер, а комп'ютер пищить і не включається, не виводить всякої подоби на монітор, щось явно не так!

  • Залишається лише запам'ятати, скільки разів він пропищав - це допоможе визначити проблемний вузол.

Є тільки одна проблема. Щоб правильно визначити, про що саме сигналізує той чи інший сигнальний код - а саме його ви чуєте при включенні, необхідно точно знати виробника мікросхеми BIOS, оскільки у різних виробників сигнал інший.

Все ускладнюється тим, що виробників BIOS не два і не три - в разі покупки звичайного комп'ютера, найімовірніше, у вас буде BIOS від Phoenix або AMI, однак для ноутбуків і деяких "брендових" комп'ютерів виробники встановлюють власні мікросхеми.

У будь-якому випадку, якщо ви не впевнені - слід звернутися до постачальника обладнання або супутньою документації, якщо вона, звичайно, є.

один сигнал

В узагальненому випадку відсутність сигналу при завантаженні або один короткий сигнал означають успішне проходження всіх перевірок, після чого завантаження ПК триває.

Один довгий і чотири коротких

(Або три, в разі мікросхем від AST) можуть означати проблеми з відеокартою. Слід перевірити, чи підключена вона, чи подається на неї харчування. У тому випадку, якщо з комп'ютером перед включенням ніяких маніпуляцій не проводилося і його не впускали, слід звернутися в сервіс - можливо, знадобиться заміна відеокарти.

Три коротких сигналу

Можуть позначати проблеми з пам'яттю. Метод вирішення такої ж, як і в попередньому випадку - перевірити, чи нормально підключена пам'ять, при необхідності почистити контакти. Слід пам'ятати, що модулі оперативної пам'яті дуже чутливі до статичної електрики, тому не забудьте зняти заряд перед тим, як їх витягувати.

безперервний сигнал

Довгий чи короткий (ще є варіант у вигляді сирени) говорить про серйозні проблеми, які перешкоджають запуску. Це може бути перегрів процесора або системного чіпа материнської плати, відсутність даних про швидкість обертання критично важливих елементів системи охолодження, проблеми з подачею живлення. Як правило, ці проблеми неможливо усунути в домашніх умовах і потрібно більш поглиблена діагностика.

  • Слід зазначити, що більшість сучасних ноутбуків не оснащується внутрішнім динаміком взагалі. У цьому випадку в якості джерела інформації про несправності може служити один з індикаторів ноутбука, наприклад, індикатор режиму CapsLock.

Незважаючи на свою простоту, система оцінки стану комп'ютера за допомогою BIOS при проходженні діагностики недосконала і часто помиляється.

Крім того, виявивши одну проблему і зупинивши діагностику, BIOS може не знайти інших проблем при запуску, які цілком можуть там бути.

Тому проходження таблиць звукових сигналів BIOS , Які публікуються в інструкціях по материнським платам, носить скоріше рекомендаційний характер - набагато більше про комп'ютер і його проблеми скаже діагностика, проведена людиною, що має досвід у цій сфері.

Тому якщо ваш комп'ютер пищить і не включається, можливо, зроблені на основі цього писку висновки можуть бути помилковими і в будь-якому випадку потрібно поглиблена діагностика і ремонт. У разі якщо Ви самі не змогли усунути проблему, то наші майстри комп'ютерної допомоги, готові Вам в цьому допомогти.

Ці статті можуть бути вам корисні

1. Комп'ютер не включається

2. Гальмує відео на комп'ютері

3. Догляд за комп'ютером

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача