Статьи

Комп'ютер не включається і пищить

 1. Комп'ютер не включається і не пищить
 2. 4. Комп'ютер не включається і пищить (комп'ютер не стартує)

Комп'ютер не включається!

Трапляється в самий невідповідний момент комп'ютер може підвести і не включитися.

Комп'ютер не включається і пищить

Рішення:

 • Упевнитися в тому, що комп'ютер включений в мережу і контакт хороший.
 • Переконатися в справній роботі блоку живлення, шляхом заміни або можна замкнути зелений з чорним проводом, він повинен заробити.
 • Останнім часом почастішали поломки БП через погану збірки (шлюбу), або неправильної підібраною потужності. Рекомендуємо купувати з запасом потужності.

  Наприклад: 2-х ядерний Core 2 Duo з хорошою відеокартою GT440 - 500 Вт і більше виробник FSP.

  Комп'ютер не включається з першого разу Комп'ютер не включається з першого разу. Перше перевірте всі контакти всередині системного блоку. Перевірте чи не підключені флешки чи інші usb пристрою. Якщо ви встановили нове обладнання то швидше за все потужність БП необхідно підібрати більше. Найчастіше після апгрейда відеокарти комп'ютер не включається, то є ймовірність, що комп'ютеру не вистачає потужності БП для стабільної роботи.
  Якщо не перше і не друге то, ймовірно, що блок живлення вийшов з ладу через перегрів або шлюбу. Комп'ютерна допомога Спб

  Комп'ютер не включається і не пищить

  Якщо при натисканні на кнопку включення комп'ютера, починають обертатися вентилятори, світлодіоди на системному блоці світяться, але комп'ютер при цьому не включається (НЕ стартує). Це дуже часта поломка комп'ютера. Для виявлення це несправності, потрібно Post-карта або запасні відеокарта, оперативна пам'ять. Найчастіше виходить з ладу материнська плата.

  4. Комп'ютер не включається і пищить (комп'ютер не стартує)

  Якщо при натисканні на кнопку включення комп'ютера, починають обертатися вентилятори, світлодіоди на системному блоці світяться і при цьому комп'ютер пищить і на екрані нічого не висвітлюються. У цьому випадку сама материнська плата вказує на несправність. Потрібно тільки знати які саме вона видає звуки. Звуки залежать від версії та й виробника БІОС.

  Переконайтеся, що всередині системного блоку не були забуті будь-які сторонні предмети, які не потрапили дроти або інші предмети в вентилятори, які можуть його заклинити або які він може пошкодити лопатями, почавши обертання.

  Якщо запуск вдався, перевірте чи немає запаху паленого, переконайтеся, що всі вентилятори обертаються, прислухайтеся, чи не видає материнка через динамік будь-які звуки (писки, три писку поспіль, один протяжний писк і ін.). Почувши «писки» (крім одного короткого) Ви зможете з легкістю встановити, яке пристрій несправний. Таблички нижче Вам в цьому допоможуть. Але спочатку потрібно визначити виробника Вашого BIOS'а, щоб знати, до яких таблиць Вам звернутися за допомогою. Для цього при включенні комп'ютера дивіться уважно на найперший екран, найчастіше в самому верху або вгорі праворуч пишеться, що у Вас за BIOS. Можете натиснути кнопку «Pause | Break», вона поставить завантаження на паузу і у Вас буде достатньо часу для виявлення необхідної написи (для продовження завантаження натисніть кнопку <Enter>).

  І на останок, якщо не впоралися з першими двома радами, тоді натисніть клавішу <Delete> або <F2> на клавіатурі, так Ви потрапите в «CMOS Setup», в якому буде повідомлена потрібна Вам інформація. Однак цей спосіб можливий лише при працюючому комп'ютері.

  Якщо ж ви все-таки не впевнені, прочитайте документацію до материнської плати, там така інформація обов'язково буде.

  Якщо у Вас немає інструкції до Вашої материнської плати зверніться до розділу «Інструкції (посилання на розділ)» на нашому сайті, цілком можливо, що вона є у нас.

  Новости

  Как создать фото из видео
  Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

  Как оформить группу в вконтакте видео
  Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

  Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
  Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

  Как создать видео без программ
  Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

  Финансовые новости мира
  Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

  Транспортное средство закон
  Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

  Квест кімната дніпро
  Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

  Труба в изоляции Valsir Pexal
  На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

  Роллы
  От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

  Дешевая доставка суши
  Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).