Статьи

Кнопки соціальних мереж

 1. Кнопки соціальних мереж Останнім часом кожен другий (якщо не перший) замовник у вимогах по розробці...
 2. Блок «Поділитися» від Яндекса
 3. Кнопки соціальних мереж Share Pluso
 4. Кнопки «Мені подобається» і «Поділитися»
 5. Віджет соціальних мереж «спільноти»
 6. Інші кнопки і віджети соціальних мереж
 7. Правила установки соціальних кнопок на сайт

Кнопки соціальних мереж

Останнім часом кожен другий (якщо не перший) замовник у вимогах по розробці сайту просить неодмінно зв'язати його з соціальними мережами. «Соціальні» кнопки на сайті - засіб номер 1 для залучення цільової аудиторії, поширення контенту та піару в цілому. Причому абсолютно безкоштовне!

Соціальні мережі надають коди своїх кнопок і віджетів для розміщення на сайті, і докладають інструкції по їх установці в системі управління сайтом. Встановити їх дозволяють будь-які CMS (операційні системи), головне гармонійно вписати їх в дизайн вашого сайту.

Які можливості та функції?

Кнопки соціальних мереж є основним складовим просування вашого сайту в соціальних мережах. Вони дозволяють поділитися матеріалами з сайту, відправивши їх на e-mail або опублікувавши на сторінці в соціальній мережі, розповісти про акцію або статті друзям, розмістити на сайті вашу стрічку новин, збільшити популярність сторінки і число передплатників у вашій компанії. Кількість передплатників, репоста (посилання на ваші матеріали, якими поділилися в соц. Мережах) і переходів на ваш сайт з соціальних мереж враховується пошуковими системами для просування.

Якщо ваш сайт орієнтований на людей які спілкуються популярних соц. мережах, наприклад, Вконтакте, Twitter, Instagramm, Facebook, Google+, Pinterest та інше, і ви хочете охопити їх усі, то щоб не встановлювати кнопки кожної з них окремо, з огляду на те, що вони можуть відрізнятися за розмірами і дизайну, радимо скористатися сервісами-агрегаторами. Це прості і зручні інструменти, які дозволять відвідувачам сайту швидко ділитися інформацією зі своїми друзями незалежно який соціальною мережею вони користуються. Нижче ми розберемо найбільш популярні сервіси.

Блок «Поділитися» від Яндекса

Яндекс розробив свій простий і зручний сервіс кнопок соціальних мереж - блок «Поділитися» . Він дозволяє згенерувати код для додавання на сайт кнопок найпопулярніших соціальних мереж:

 • Вконтакте;
 • Facebook;
 • Twitter;
 • Однокласники;
 • Мій світ;
 • Livejournal;
 • Я.ру;
 • Friendfeed;
 • Моє коло;
 • Google+;
 • Pinterest;
 • Surfingbird.

Кнопки соціальних мереж Яндекс створені для того, щоб відвідувачі вашого сайту могли швидко публікувати посилання на цікаві їм сторінки в соціальних мережах і блогах.

конструктор блоку дозволяє створити і оформити його по-своєму, вибравши необхідні соц. мережі і зовнішній вигляд соціальних кнопок. Потім вам залишиться лише скопіювати отриманий код і розмістити його на сайті. Опис додаткових параметрів шукайте в документації.

Опис додаткових параметрів шукайте в документації

Вибравши зовнішній вигляд блоку «лічильники», ви отримаєте кнопки сервісів з відображенням числа зроблених репоста, тобто скільки даною новиною людина вже поділилося у відповідній соц. мережі. Ця функція підтримує найбільш популярні соціальні мережі (Вконтакте, Facebook, Twitter, Google+, Я.ру, Мой Мир, Одноклассники.ru).

На сайті це виглядає наступним чином:

Якщо ви використовуєте сервіс Яндекс.Метрика, лічильник для контролю відвідуваності сайту, то зможете без праці відслідковувати статистику кліків по соціальним кнопок від Яндекс, що може бути корисним. Навіщо потрібні лічильники відвідуваності читайте в статті «Лічильник відвідуваності сайту: навіщо він вам потрібен?» .

Кнопки соціальних мереж Share Pluso

Share Pluso перевірений безкоштовний сервіс, який дозволить відвідувачам вашого сайту ділитися цікавими матеріалами в соціальних мережах. Він дозволяє встановити кнопки соціальних мереж, а так же відправити сторінку на друк, додати її в закладки або надіслати другу по e-mail.

Виглядає на сайті це наступним чином:

Сервіс дозволяє вибрати один із запропонованих дизайнів оформлення кнопок на сайті. Кнопки Pluso підтримують близько 20 соціальних мереж і соціальних сервісів в одному комплекті. Код генерується онлайн.

Код генерується онлайн

Крім цього, ви можете виконати більш точні настройки, наприклад, вибрати розмір значків, їх форму, розташування (горизонтальне / вертикальне, в один або два ряди), з фоном або без, з лічильником репоста або без нього. Коли ви виконаєте всі налаштування і виберіть свій варіант, то конструктор надасть вам код для розміщення міні-програм на сайті.

Коли ви виконаєте всі налаштування і виберіть свій варіант, то конструктор надасть вам код для розміщення міні-програм на сайті

Так само на PLUSO є підрозділи Блог і FAQ, де ви зможете знайти відповіді популярні питання, а так само інструкції по установці.

Кнопки «Мені подобається» і «Поділитися»

«Мені подобається» (Like) - найпопулярніша кнопка, яка дозволяє відвідувачам сайту визначитися зі ставленням до матеріалу.

«Поділитися», «розповісти друзям» або «Твитнуть» дозволяє користувачеві, помістити посилання на стіні своєї сторінки в соціальній мережі або групі.

Кнопки цього типу є у всіх популярних соціальних мережах:

Кнопки цього типу є у всіх популярних соціальних мережах:

 • Twitter (Кнопка називається «Твитнуть»);

Twitter  (Кнопка називається «Твитнуть»);

 • Pinterest (Кнопка називається «pin it»).

Pinterest  (Кнопка називається «pin it»)

Віджет соціальних мереж «спільноти»

Можливо, і не є «соціальної» кнопкою як такої, але також вельми популярний і корисний.

Демонструє число послідовників вашої групи або стрічку новин і фотографій, дозволяє потрапити з сайту прямо в групу. Ці віджети мають легкі настройки, тому ви без зусиль зможете вписати їх в дизайн вашого сайту.

Такі віджети пропонують всі популярні соц. мережі, наприклад:

мережі, наприклад:

Інші кнопки і віджети соціальних мереж

Тепер перерахуємо всілякі сервіси та види кнопок соціальних мереж, які вони нам пропонують крім уже розглянутих:

1. Вконтакте. Детальний опис цих сервісів ви зможете знайти, перейшовши за посиланням http://vk.com/dev/sites .

2. Фейсбук. З його сервісами та соціальними кнопками для сайту можете ознайомитися за посиланням https://developers.facebook.com/docs/plugins .

3. Однокласники і Мій світ .

4. Twitter

 • Кнопка «Читати»
 • Кнопка «Твитнуть»
 • Кнопка «Хештег»
 • Кнопка «Згадати»
 • віджети Твіттер

5. Google+

Кнопка Google +1 дозволяє користувачам проголосувати за сторінку вашого сайту і розповідати про неї своїм друзям, правда тільки в мережі Google+. Було відмічено, що більше голосів збере така кнопка, тим краще сайт або його сторінка буде знаходитися в пошуку Google.

Приблизно аналогічна кнопка від Twitter. При натисканні в акаунті користувача з'являється посилання на матеріал з вашого сайту.

6. LinkedIn

7. Pinterest

Правила установки соціальних кнопок на сайт

Кнопки і віджети встановлюються за допомогою скриптів (програмних сценаріїв, які звертаються до зовнішнього сервісу). Код скрипта слід скопіювати з сайту-джерела і встановити на своєму сайті на тут сторінку, яку плануєте «популяризувати».

Кілька правил установки кнопок соц. мереж:

 1. Слід встановлювати кнопки звичних вашим відвідувачам мереж;
 2. Встановлюйте кнопки з офіційних сайтів тій чи іншій мережі або з перевірених сервісів;
 3. Чим більше інформації містить кнопка, тим нижче буде швидкість завантаження сторінок.
Які можливості та функції?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача