Статьи

Книга "Загроза вторгнення" - Маркєєв Олег - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

загроза вторгнення

Виберіть формат скачування:


*. *. 33.159

Сімбірцев - правильний відгук склав. Єдино чого не вистачає: посилання на мемуари Льоші Солдата, "Снайпера" з останніх сцен. Різниця внутрішнього діалогу тутешнього персонажа і реально діючого (пише про себе стрілка), невелика здалася. Цікаво. Років в 13-14 таке прочитати. Б.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 169.204

Книга своєрідна. Це в першу чергу політичний детектив і бойовик. Фантастична складова в ній зведена до мінімуму і стосується сверхспособностей одного з головних героїв і наявності якоїсь організованої сили, якою небайдужа доля 1/6 частини суші (що виглядає вельми фантастично, а точніше неправдоподібно). Описуються події (епізод) 90-х років, а якщо конкретніше - 94-95 рік. По суті книга - це три-чотири докладних звіту про проведення якоїсь спец. операції. Причому звіти ці складені трьома-чотирма сторонами, які в цій операції задіяні і які активно грають один проти одного. Крім того, вони (звіти) ще і перемішані так, щоб дати погляд на одні й ті ж події, як вони цими сторонами сприймаються в хронологічному порядку. В результаті виходить досить затягнуто, але на противагу цьому з'являється така складова як «безліч інтриг» і якась матрьошка-образність (або багаторівнева вкладеність коли дрібну рибу з'їдає велика, а велику ще більша і так далі). Додайте до цього елементи конспірологічної теорії.

Оцінив (а) книгу на 7

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 92.2

Повний відстій. Ледве дотягнув до 20 сторінки. Читати неможливо ...

Оцінив книгу на 1

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 165.52

Шикарна серія, багата мова, захоплюючий сюжет майже у всіх книгах (2-а і сьомого по мені і слабкіше і сюжет досить передбачуваний). Також з коментарів автора в книгах можна знайти багато цікавої інформації про історію сучасної Росії.

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 176.148

Класно !!!! Рекомендую до прочитання !!

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "19138", "o": 30}

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача