Статьи

Ключ, замок, мову. Як правильно зустріти рік півня

Його звуть Демид Воронцов, і він відун, екстрасенс, письменник і колумніст. Мало того, що він один з найяскравіших експертів по езотеричним питань на російському ТБ, він ще і володіє даром ясновидіння, магічними знаннями і силою, які були накопичені і передані йому предками. Сьогодні він застосував свої здібності, щоб розповісти читачам як правильно проводити рік, що минає і про те, що чекає нас в році прийдешньому.

Сьогодні він застосував свої здібності, щоб розповісти читачам як правильно проводити рік, що минає і про те, що чекає нас в році прийдешньому

Як правильно проводити рік, що минає?

Традиційно вважається важливим незадовго до настання Нового року зробити наступне. Обов'язково треба провести генеральне прибирання будинку, ну або ж в тому місці, де ви збираєтеся відзначати, щоб в наступаючому році у вас панував порядок у вашій оселі. Нарівні з цим, звичайно, наше тіло теж має бути чистим. Коли будете робити відповідні процедури, треба в думках тримати намір, що ви змиваєте з себе всі проблеми, нещастя і кайдани 2016 року. Щоб в 2017 прийти оновленим. Також буде добре підвести підсумки року, що минає і для нашого ментального тіла і намітити плани та цілі на новий. Для цього візьміть аркуш, ручку і напишіть чітко свої бажання в теперішньому часі, як ніби ви вже це маєте, після кожного пункту вашого життєвого плану треба написати «так буде так», потім взяти воскові свічки запалити від сірників і прокапали воском на кожну букву записаного , але так, щоб текст залишався читабельним. Цей лист повинен бути присутнім біля вас, коли будуть бити куранти. Таким чином ви висловите всесвіту свій намір і надрукувати його в майбутньому. Потім його можна покласти в коробку і поставити під ялинку. Далі протягом року час від часу діставати й читати список, тобто здійснювати візуальний контакт, щоб постійно підживлювати свої бажання психічною енергією для їх матеріалізації. Ще не зайвим буде подякувати вищі сили за те, що ви прожили ще один рік і звичайно ж себе за те що змогли прожити високосний рік. Обов'язково зробіть собі подарунок, винагороджувати себе за працю теж важливо!

Як правильно зустріти рік півня, які традиції, обряди варто дотримати?

Я дам поради з позиції знахарства, так як інші ви напевно вже чули. Не рекомендується зустрічати цей рік в кількості 17 чоловік. Якщо така ситуація сталася, запросіть ще одного гостя. Чи не зустрічають цей рік в чорному кольорі, незважаючи на те, що цей колір класичний (і я його дуже люблю) він так само вважається траурним, і щоб не накликати на себе біди краще ж бій курантів зустрічати в одязі інших кольорів. Пара секретів-порад: синій колір привертає здоров'я і силу духу, червоний - символ року, срібний і золотий поряд із зеленим - фінансове благополуччя, жовтий і оранжевий - яскравий рік. Дорогоцінні метали і дорогоцінні камені також привернуть до вас енергію грошей, що явно буде не зайвим. Також важливо, щоб ваші кишені (якщо такі будуть на новорічній одязі) не повинні бути порожніми, покладіть в них не дрібниця, а купюри. Додати валюту буде хорошим рішенням, щоб розширити фінансовий потік в майбутньому році. Ще я б рекомендував, за 10 хв до настання 2017 вийти під відкрите небо і подивившись на нього три рази вимовити своє найважливіше бажання на майбутній рік, потім додати слова «ключ, замок, мову, амінь, амінь, амінь» і повертатися не озираючись до салатів.

Рік, що минає був роком чорної вдови, для багатьох рік видався важким, що скажеш про рік прийдешній: чого нам чекати в глобальному плані?

2017 буде роком набагато краще. ніж попередній. Цифра 7, як відомо, дуже магічна і біблійна, цифра удачі і відповідно рік буде успішнішим. Особливо у тих, у кого є дана цифра в даті народження, особливо якщо вона. У глобальному сенсі буде зменшення воєн і природних катаклізмів в порівнянні з високосним. Буде зруйновано дуже велике зло, і багато в чому це буде заслуга нашого президента і взагалі в Росії трохи поліпшуватися справи. Найголовніше, що ми будемо непохитно тримати оборону, і відкритої війни з бойовими діями на території нашої країни не буде. Особливо цей рік буде вподобу бізнесменам, і тим, хто вирішить займатися новим і справою і змінити своє життя радикально - найвдаліший час 2017 рік.

2016 рк був багатий на гучні шлюборозлучні процеси серед зірок, чи буде 2017 рік вогняного півня позитивніше і стабільніше в аспектах любові і сім'ї?

Хороші новини: цей рік більш стабільний щодо амурних справ і ідеально підходить як для нових знайомств, так і тих, хто вирішив узаконити свої стосунки, для проведення весіль.

Католицьке Різдво не за горами, чи можна влаштувати святочні ворожіння в ніч під 25 грудня, або православним варто дочекатися 7 січня? Який змова порадиш нашим читачам, щоб всі їхні таємні мрії і бажання збулися?

Що стосується безпосередньо святочних ворожінь, то російським людям все ж варто дочекатися 6 січня, але тільки 7 і 19 і ворожать, так як це святі свята, і мало того, що ваше ворожіння не збудеться, так це ще й гріх. Якщо ми говоримо про дати до настання нового року, то ворожать в основному на картах Таро або оракула на майбутній рік. До мене вже приходять люди з подібними запитами, і я переглядаю їх майбутній рік. Застерігаю і даю поради, враховуючи сильні та слабкі сторони їх індивідуального 2017 року, а також в разі потреби даю необхідні обереги і ритуали на всі випадки життя.
Дати універсальний обряд на те, щоб Усі ж вони сповнились бажання наших читачів, не представляється можливим. Так як тут потрібно працювати індивідуально, з огляду на велику кількість різних аспектів людини. Але ось дати магічний рада, який допоможе залучити удачу в новому році, я, звичайно ж, можу. Візьміть червоний маркер і зо три не сухих лаврових листки, їх легко можна придбати в квіткових магазинах, наприклад, головне задатися метою. На одному напишіть ZAAKS на другому MUFAOKS на третьому KRAMOR, далі складіть всі листи разом і зв'яжіть їх між собою коричневою, жовтою і фіолетовою нитками, і нехай о 12 годині, коли будуть бити куранти, цей талісман буде поруч з вами або на вас (можна підвісити, щоб ніхто не бачив або прибрати в кишеню). Після приберіть його в портмоне або гаманець і носите там весь рік.

Чи правда, що всі старовинні ворожіння на Різдво і Новий рік збуваються? І що робити, якщо всі бажання, які з року в рік згадавши під бій курантів, не здійснюються? Міняти спосіб «посилу» їх у всесвіт - спосіб загадування?

В основному так. Заглядати в майбутнє теж треба вміти. Адже це мистецтво! Мій дід дуже довго навчав мене різним методам цього. Якщо не збуваються ворожіння - значить ви щось не так робили. Те ж саме стосується поширених новорічних міні-обрядів, наприклад, з шампанським і спаленої папером з бажанням. Тут можуть бути декілька моментів, або бажання може бути занадто відірване від реальності, або важкодосяжним і тут одним шампанських не обійтися. Можливо необхідно робити потужний ритуал, за всіма магічним правилам і в певних місцях сили, і готуватися до таких ритуалів слід заздалегідь. Ну і, звичайно ж, багато що залежить від того, яким чином і в якому стані робиться «посил у всесвіт», і як сильно ви в нього вірите. Існують реально сильні змови і заклинання, які я даю своїм клієнтам на своїх семінарах або особистих прийомах, щоб вони могли «закупити» собі щасливий новий рік, і це, звичайно ж, дуже відрізняється від всіх відомих так званих «обрядів», описаних в інтернеті .

Якщо говорити глобально, яким, з економічної точки зору, буде для нашої країни (та й світу в цілому) рік прийдешній? Продовжаться пригоди рубля?

Економічно рік теж буде сприятливий за багатьма параметрами як для Росії, так і світу в цілому. Наша країна стане на крок ближче до виходу з економічної кризи, і рубль більш-менш стабілізується. Особливих злетів і падінь протягом року я не бачу, але також зрозуміло, що долар вже ніколи не буде коштувати 30 рублів. У ряді країн третього світу буде невеликий підйом, для них відчутний. Такі країни як Німеччина, Франція, Швейцарія, Швеція, Норвегія міцно утримують свої багато в чому лідерські позиції за економічними і соціальними показниками. Дуже цікава ситуація бачиться мені в США, їх чекають великі зміни, ніж очікують самі американці від нового обраного президента! Але, на жаль 2017 рік обіцяє і війни, і теракти, які триватимуть в ряді країн. Але радує, що дуже велика кількість бойовиків і терористів все-таки буде знищено. Більше, ніж в цьому році

Чи є сприятливі країни для відпочинку у 2017 році?

Так є. Вже довгий час існують постійний лідер: ОАЕ. Але я хотів би звернути вашу увагу на ще одну дивовижну частина світла, де було б не тільки добре відпочивати, але і можна і емігрувати. Я ще не вирішив куди я б рекомендував: Австралію і Нову Зеландію. Цим країнам вже точно нічого не загрожує в доступному для огляду для мене майбутньому.

Рік вогняного півня явно передбачає відсутність винуватця торжества на святковому столі, ніж коштує (якими стравами, напоями) сервірувати святковий стіл?

На поширений питання «чи можна взагалі готувати птицю на Новий рік», відповім: можна, але не півня! Курку можна, так як і сам півень можемо закльовувати курку, якщо та йому чимось не догодила (сміється). Індичка, качка - прекрасна альтернатива півню. Курячі яйця теж не забороняються, в них не присутня енергетика вбивства, як було б з півнем. Взагалі традиційно кількість страв (по різновиди) має відповідати останній цифрі року або поєднанню цифр, або хоча б бути точно не менше, в даному випадку це 7 або 17, тоді вважається, що благополуччя не забуде ваш будинок, і весь рік в ньому буде достаток !

Я б хотів побажати нашим читачам, щоб кожен зміг зрозуміти і усвідомити свій шлях і на всіх його відрізках йти сміливо і не озиратися, вірити в свій успіх і свою зірку, яка є у кожного! Щоб 2017 рік став відмінним трампліном вашого шляху!

Розмовляла Олена Новікова
Фото: архів героя

мітка Новий рік

Ще на цю тему

Пристрасті навколо особистої драми всенародного улюбленця, кумира Армена Джигарханяна тривають.

Пристрасті навколо особистої драми всенародного улюбленця, кумира Армена Джигарханяна тривають

Про принципи і правила життя далекобійника, жінок за кермом великих вантажівок, бандитських розборках і неймовірну красу нашої країни розповідає водій Андрій Горьков

Про принципи і правила життя далекобійника, жінок за кермом великих вантажівок, бандитських розборках і неймовірну красу нашої країни розповідає водій Андрій Горьков

Блогер Дмитро Іванов - для тих, кого задовбало


Як правильно проводити рік, що минає?
Як правильно зустріти рік півня, які традиції, обряди варто дотримати?
Рік, що минає був роком чорної вдови, для багатьох рік видався важким, що скажеш про рік прийдешній: чого нам чекати в глобальному плані?
?к був багатий на гучні шлюборозлучні процеси серед зірок, чи буде 2017 рік вогняного півня позитивніше і стабільніше в аспектах любові і сім'ї?
Католицьке Різдво не за горами, чи можна влаштувати святочні ворожіння в ніч під 25 грудня, або православним варто дочекатися 7 січня?
Який змова порадиш нашим читачам, щоб всі їхні таємні мрії і бажання збулися?
Чи правда, що всі старовинні ворожіння на Різдво і Новий рік збуваються?
І що робити, якщо всі бажання, які з року в рік згадавши під бій курантів, не здійснюються?
Міняти спосіб «посилу» їх у всесвіт - спосіб загадування?
Якщо говорити глобально, яким, з економічної точки зору, буде для нашої країни (та й світу в цілому) рік прийдешній?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача