Статьи

Клавіатура друкує цифри замість літер

Ситуація вкрай поширена

Ситуація вкрай поширена. Включаєте ви свій ноутбук, намагаєтеся зайти в улюблену соціальну мережу, а замість звичного vk.com у вас набирається якийсь дивний набір цифр. Само собою, користувач перебуває в шоковому стані і просто не знає, що йому робити. Насправді не варто переживати, оскільки проблема в 99% випадків вирішується за кілька секунд.

Скажу відразу, що найбільш часто з даної неполадкою стикаються користувачі невеликих ноутбуків і нетбуків. Справа в тому, що саме на них найчастіше використовується, так би мовити, урізана клавіатура. Візьміть для прикладу звичайну комп'ютерну клавіатуру - на ній в правій частині є виділений блок з цифрами, який можна вмикати або вимикати. У багатьох нетбуках і ноутбуках такої додаткової панелі немає, тому цифри розташовуються тільки у верхній частині клавіатури. Але для тих, хто звик користуватися правим блоком з цифрами, творці передбачили можливість використання клавіатури для набору цифр. Якщо ви подивитесь, то ближче до її правій стороні є цифри від 0 до 9, вони виділені синьо-блакитним кольором. Швидше за все хтось, можливо, завдяки випадку натиснув на поєднання клавіш, включивши режим використання даних цифр, тому клавіатуру буде друкувати тільки їх. Найчастіше це відбувається через домашніх тварин, які люблять не тільки ходити по клавіатурі, але іноді і спати на ній.

Як я вже писав вище, головне - не панікувати.

Наступною справою дивимося на свою клавіатуру і знаходимо на ній цифри, як на цій картинці. Якщо вони у вас є (а вони повинні бути присутніми), значить, це саме ваш випадок.

Нам потрібно відключити режим включення цифр. Для цього знайдіть на своїй клавіатурі клавішу Num Lock (може називатися NumLK і далі в такому дусі), вона знаходиться у верхній частині. тепер знайдіть кнопку Fn - вона присутня на всіх ноутбуках. Тепер натисніть на поєднання цих клавіш і спробуйте що-небудь надрукувати - букви повинні повернутися.

Кажуть, що є клавіатури, де даний режим включається і відключається іншим способом, але я, зізнаюся, таких не зустрічав.

А що робити, якщо зазначений спосіб не допомагає? Можливо, що на комп'ютері є шкідливі файли, які і стали причиною виникнення проблеми. Вам необхідно просканувати систему на наявність цих файлів. Про те, як очистити комп'ютер від вірусів , Я вже писав.

А що робити, якщо зазначений спосіб не допомагає?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача