Статьи

Кіровоградська міськрада змінив назву

Фото: офіційний сайт міськради Кропивницького

У Кропивницького міськрада декоммунізіровал сам себе https://cdn.segodnya.ua/img/article/10937/49_main_new.1511801295.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10937/49_tn.1511801295.jpg 2017- 11-27T18: 48: 21 + 02: 00 Інші регіони Депутати в Кропивницького перейменували свій міськрада

Депутати Кіровоградської міської ради на своєму засіданні 27 листопада ухвалили рішення про його перейменування в міську раду міста Кропивницький.

Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Всього депутати розглядали три варіанти нової назви: Центральний міська рада міста Кропивницького, Кропивницький міська рада та міська рада міста Кропивницький.

Депутати виступили на підтримку третього варіанту, запропонованого мером міста Андрієм Райковіча, і взяли його 26 голосами.

Відзначимо, що декомунізація в Україні затверджена на законодавчому рівні і передбачає ліквідацію ідеологічної спадщини Радянського Союзу, в тому числі зміна назв і демонтаж пам'ятників періоду СРСР.

Нагадаємо, в жовтні з ессія Переяслав-Хмельницької міської ради проголосувала за повернення місту історичної назви Переяслав , Яке він отримав під час свого заснування.

Також нагадаємо про оригінальної декомунізації пам'ятника Дзержинському, яку влаштували в Бердянську .

Як повідомлялося, за підсумками двох років декомунізації в Україні перейменовано 99% об'єктів, які потрапили під "антирадянські санкції" . Населені пункти з радянськими назвами залишилися тільки в Криму і на тимчасово неконтрольованих територіях Донбасу - їх там більше сотні. За два роки знесли 2389 пам'ятників і перейменували 52 тисячі вулиць.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача