Статьи

Kaspersky AdCleaner: блокувальник реклами для iOS

  1. Kaspersky AdCleaner для iOS: як користуватися?

Оновлене: Описаний в даній статті продукт більше недоступний.

Ті, хто користується Kaspersky Internet Security або Kaspersky Total Security, напевно знайомі з таким корисним компонентом, як Анти-Банер. Як нескладно здогадатися, він служить "баннерорізку» - блокує рекламні банери на веб-сайтах і в інтерфейсах різних програм.

В результаті сайти і програми вантажаться швидше і виглядають менш захаращеними, а рекламодавці не отримують даних про вас і не можуть скласти ваш профіль, тобто, по суті, Анти-Банер не дає їм за вами стежити.

Оновлене: Описаний в даній статті продукт більше недоступний

Політика Apple така, що антивірусних рішень для iOS в офіційному магазині додатків не існує, але ніхто не заважає зробити Анти-Банер - у вигляді окремого додатка Kaspersky AdCleaner. Робить воно приблизно те ж саме - ріже банери на сайтах, але вже на iPhone або iPad.

Наш AdCleaner - повністю безкоштовний додаток, яке можна знайти в Apple AppStore.

Для того щоб їм користуватися, потрібно його встановити і включити. Не те щоб це було надскладно, але ми про всяк випадок наведемо коротку інструкцію.

Kaspersky AdCleaner для iOS: як користуватися?

Після того як ви встановили Kaspersky AdCleaner, треба його активувати. Для цього треба зайти в налаштування, вибрати там браузер Safari і натиснути на «Правила блокування контенту». Перед вами постане список правил для блокування з перемикачами навпаки них - сміливо включайте всі ті, поруч з якими написано «AdCleaner». Якщо ви не ставили ніяких інших блокувальників, то треба буде активувати чотири списки правил.

Якщо ви не ставили ніяких інших блокувальників, то треба буде активувати чотири списки правил

Ура, ви включили всі блокувальники - тепер на сайті не буде набридливих банерів, веб-сторінки будуть завантажуватися швидше, а рекламодавці не зможуть відстежувати ваші дії. До речі, є і ще один плюс, досить важливий у разі мобільних гаджетів, - AdCleaner непогано заощаджує не тільки трафік, але і заряд батареї. Завантаження і відображення банерів досить часто споживають багато ресурсів, так що без них смартфон або планшет починає жити довше.

Деякі сайти вміють детектувати блокувальники реклами і відмовлятися виводити вміст сторінок, поки блокувальник активний. Якщо ви дуже хочете подивитися щось на такому сайті, доведеться відключати особисто для нього AdCleaner або додавати сайт в виключення.

Щоб відключити AdCleaner для одного конкретного сайту, натисніть «Поділитися» і виберіть «Дозволити рекламу». В цьому випадку ви додасте сайт в список виключень браузера, і на ньому буде відображатися реклама. Те ж саме можна зробити й інакше: на екрані запуску виберіть ярлик Kaspersky AdCleaner, поставте галочку напроти пункту «Призначені для користувача винятку» - і впишіть адресу сайту.

Те ж саме можна зробити й інакше: на екрані запуску виберіть ярлик Kaspersky AdCleaner, поставте галочку напроти пункту «Призначені для користувача винятку» - і впишіть адресу сайту

Можна дозволити сайту один раз показати рекламу: для цього в Safari затисніть іконку оновлення сторінки в правому верхньому кутку і виберіть «Перезавантажити без блокування контенту». Тимчасово для цього сайту AdCleaner відключиться, але при наступному завантаженні він знову активується.

Більшість сайтів, на щастя, функцію визначення блокувальників реклами поки що не використовують, і на них рекламу можна сміливо відключати. Наш AdCleaner повністю безкоштовний, більш того, він економить вам трафік, а отже, і гроші, так що немає жодного приводу його чи не поставити.

Оновлене: Описаний в даній статті продукт більше недоступний.

Kaspersky AdCleaner для iOS: як користуватися?
Kaspersky AdCleaner для iOS: як користуватися?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача