Статьи

Карта Відня з визначними пам'ятками

Привіт всім, хто шукає карту Відня з пам'ятками! У мене для вас їх дві. Розповім вам про них.

Перша карта - це карта центру Відня, дуже проста і зручна. Люблю коли на карті є промальовування пам'яток, так візуально зручніше і швидше за все спланувати прогулянку по місту. Особливо зручно користуватися такою картою, якщо ти знаходишся в місті буквально на пару днів.

Що корисного є на цій карті Відня? По-перше, пам'ятки, розташовані в центрі Відня (відзначені цифрами в зелених кружочках): наприклад, 1 - Віденська Державна Опера, 2 - Хофбург, 4 - Собор Святого Стефана, 5 - Скарбниця Тевтонського Ордена, 10 - усипальниця імператорів (склеп капуцинського церкви ) і т.д. По-друге, на карті Відня відзначені зони фрі вай-фай.

По-друге, на карті Відня відзначені зони фрі вай-фай

Завантажити цю карту Відня з визначними пам'ятками в більш високій якості можна тут .

Друга карта Відня дуже докладна. Можна просто відкрити її, офигеть від кількості пам'яток і цікавинок на один квадратний метр Відня і закрити) Жартую звичайно. Це карта не тільки центру Відня, а й віддалених районів, промальовано все до найдрібніших подробиць, дуже багато пам'яток, парків, портів, музеїв. Є де розгулятися!

Карта в центрі була у нас трохи порвана, тому я це все приховала невеликим пропуском (це я про білій смузі по центру карти), але це не повинно перешкодити вам їй скористатися. Завантажити цю карту з визначними пам'ятками Відня у високій якості можна тут .

Ще хочеться додати, що Відень або подобається з першого погляду, або ні. У мене склалося друге. Трохи не зрозуміла це місто і не прийняла. Але через деякий час мені захотілося знову повернутися до Відня, щоб ще раз спробувати відчути цей помпезний місто і побачити те, що не встигла. Не будьте критичними в своєму першому думці про місто, воно не раз може змінитися! І користуйтеся картами, на здоров'я! Ще хочеться додати, що Відень або подобається з першого погляду, або ні

Що корисного є на цій карті Відня?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.