Статьи

iPad Air не включається. Що робити в такій ситуації? визначаємо поломку

Випадки, коли iPad Air не включається, є дійсно незрозумілими для користувачів. Тому тут важливо дізнатися причину неполадки, яка може бути або програмної, або механічною.

Причому якщо ушкоджень або падінь пристроїв не було, то проблема носить програмний характер.

Далі в статті ми допоможемо зрозуміти, чому ваш iPad Air не включається і що можна зробити в даному випадку.

Послуги, що надаються Ціна iPad Air не включається потрібна діагностика Діагностика несправностей БЕЗКОШТОВНО

Важливо !!! Щоб уникнути більш серйозних поломок - звертайтеся за ремонтом в професійні сервісні центри та майстерні, де майстри щодня стикаються з ремонтом подібних гаджетів.

  • Планшет міг зависнути. Спробуйте зробити його примусову перезавантаження . Для цього затисніть одночасно кнопку Home (Додому) і кнопку включення iPad Air (на торці). Тримайте їх у перебігу приблизно 15 секунд. Якщо після цього планшет не включиться, знаіт продовжуємо шукати проблему далі - справа не в зависанні.
  • Удар об тверду поверхню, що викликав внутрішні пошкодження вузлів і модулів вашого планшета. Тут знадобиться діагностика професіоналів, щоб визначити конкретний пошкоджений вузол.
  • Однією з причин, чому ваш iPad Air не включається може бути не робоча кнопка включення планшета. Щоб визначити цю поломку, необхідно поставити планшет на зарядку, в результаті чого повинна з'явитися графіка з процесом зарядки. З'явилася? Значить проблема в кнопці включення. Якщо не з'явилася, продовжуємо шукати причину далі.
  • Пошкоджено дисплей. Начебто ваш iPad Air включений, але екран чорний. В даному випадку може бути пошкоджений як сам дисплейний модуль (дисплей + тачскрін), так і з'єднує шлейф. Подібну роботу краще довірити майстрам.
  • iPad Air не включається, тому що не заряджений . Тут поломка може бути на стороні самого планшета (пошкоджено гніздо або цілий модуль зарядки), або ж проблеми з зарядним пристроєм або кабелем. Спробуйте з'єднати зарядний пристрій.
  • Випадком волога не потрапляла в ваш планшет? Даний фактор може бути причиною того, що ваш iPad Air не включається і не подає ознак життя. Сушити самостійно феном не радимо, тому що пошкодите планшет остаточно. Потрібне спеціальне обладнання, яке дозволить обробити всі внутрішні елементи планшета і запобігання корозії слід передбачити.

Потрібне спеціальне обладнання, яке дозволить обробити всі внутрішні елементи планшета і запобігання корозії слід передбачити

Насправді причин, чому у вас не включається iPad Air безліч. Деякі можна визначити самостійно, а на інші потрібно спеціальні знання, інструмент і досвід. Зараз більшість сервісних центрів виконують діагностику поломок різних гаджетів безкоштовно. Тому зверніться за допомогою до профі. Це наша порада.

назад


З'явилася?
Випадком волога не потрапляла в ваш планшет?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.