Статьи

Інтерв'ю з мандрівником Віктором

Дорогі друзі! З радістю хочу вам повідомити, що в моєму блозі з'явилася нова рубрика під назвою інтерв'ю , В якій я буду задавати питання самотоятельним мандрівникам і інших цікавих людям!

Отже, перше інтерв'ю з мандрівником Віктором.

Міла: Віктор, розкажи нам трохи про себе: як звуть, скільки років, звідки ти родом?

Віктор: Мене звати Віктор, мені 26 років і я родом з Гродно. Років 8 тому переїхав до Мінська і з тих пір більшу частину часу проводжу саме тут.

Міла: Чи давно ти подорожуєш? В яких країнах вже побував, де найбільше сподобалося?

Віктор: Подорожувати я став недавно, але з самого дитинства хотів стати мандрівником. Як тільки влаштувався на роботу, відразу вирішив зароблені гроші витрачати на емоції і враження, на подорожі. За кілька років я побував як в дуже популярних серед туристів країнах, таких як Туреччина і Єгипет (власне з цих країн і почалося моє сильне захоплення поїздками), так і в країнах Південно-Східної Азії. Вдалося поїздити по Європі, зараз ось до Великобританії збираюся.

Міла: До речі, ти начебто був в Китаї? Я тільки мрію туди поїхати. Розкажи трохи про цю країну, що кинулося в очі, що здивувало, запам'яталося найбільше?

Віктор: Так, буквально півроку тому я їздив до Китаю, це була спонтанна поїздка, просто у авіакомпанії з'явилися дешеві квитки. Насправді Китай не такий, яким ти собі його уявляєш за підручниками, путівників або фотографій, там все інакше. Ми звикли, що китайське все дешеве, що там люди бідні, але ти приїжджаєш - а там все дорого! Все шикарно, все по-сучасному. І дуже помітна тяга до гігантизму: китайці самі маленькі, а всі будівлі, площі, дороги, все просто жахливих гігантських розмірів. Це звичайно вражає.
Китайці теж люблять подорожувати. Практично в будь-якому місті можна зустріти туристичних натовпу місцевих жителів. Їм теж все цікаво.

Міла: Розкажи про свій сайт, з якою метою ти його створив і які подальші плани?
Міла: Розкажи про свій сайт, з якою метою ти його створив і які подальші плани

Віктор: Я веду блог в ЖЖ, але він був тільки для друзів, я іноді там викладав свої «звіти» про поїздки, фотографії. Потім мені захотілося поділитися своїми нотатками з іншими, давати слушні поради, тому що найчастіше якоїсь інформації бракує в мережі і доводиться багато відчувати на собі. Потім я про це пишу, ділюся досвідом. Мені здається, це дуже корисно і цікаво. Хочу підключити до блогу своїх друзів і знайомих, може бути вийде таке невелике туристичне співтовариство. Зараз крім блогу хочу зробити корисний сайт з хорошою базою місць в тій чи іншій країні, а що з цього вийде - покаже час. Хочеться також і заробляти на сайті, щоб простіше було подорожувати =)

Чи є у тебе країна мрій, куди особливо хотілося б поїхати?

Віктор: Напевно, немає, мені в будь-якій країні цікаво, хотілося б побувати в кожній.

Міла: Віктор, спасибі, що відповів на мої запитання. Бажаю твоїм блогам процвітання і високої відвідуваності, а тобі нових захоплюючих подорожей :)!

Інтерв'ю з мандрівником Віктором

Рейтинг: 5 (100%) голосів: 1

Міла: Чи давно ти подорожуєш?
В яких країнах вже побував, де найбільше сподобалося?
Міла: До речі, ти начебто був в Китаї?
Розкажи трохи про цю країну, що кинулося в очі, що здивувало, запам'яталося найбільше?
Міла: Розкажи про свій сайт, з якою метою ти його створив і які подальші плани?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.