Статьи

Інтернет в Італії або ходіння по муках

Назва говорить сама за себе. Розмова сьогодні піде про муки і страждання по світовій павутині. Інтернет в Італії - це один суцільний головний біль, втім, як і зв'язок взагалі.

Для початку розберемо все рівні умови для європейських користувачів. За словами статистики: італійці більше будь-яких інших європейських націй говорять по телефону і проводять час в соціальних мережах. І чому мене це не здивувало! Але при цьому проникнення інтернету в будинку, його розгалуженість, якість і швидкість знаходяться вже на п'ятому місці, після німців, австрійців, бельгійців і французів. Кількість точок з безкоштовним і загальнодоступним WI-FI обмежена державою і контролюється керівництвом країни. І кількість цих точок катастрофічно мало. Швидкість же така, що ні про яке скайпі мова не йде, хоч би пошту вийшло перевірити. У барах і ресторанах ситуація трохи краща, але вже доведеться купити мінімум кави, та й штовхатися в барі не завжди зручно. В цьому випадку виручають американці. У будь-якому Мак Дональдсі інтернет є завжди і досить пристойний. Майте на увазі!

Після прийняття антитерористичних законів, інтернет-користувачі і інтернет-провайдери - всі знаходяться під ковпаком. Щоб відкрити вільну точку інтернет вам необхідно пройти всі інстанції поліції і квестури, і навіть, щоб купити звичайний доступ до інтернету, вам буде потрібно продемонструвати документ, що підтверджує вашу особистість. Аналогічна ситуація і з телефонними сім-картами. Все дуже серйозно! Після прийняття антитерористичних законів, інтернет-користувачі і інтернет-провайдери - всі знаходяться під ковпаком Практично монополістом на італійському ринку інтернет-послуг виступає компанія Telecom Italia. Єдиний її серйозний конкурент це компанія Fastweb. Обидві компанії працюють з провідним інтернетом і особливо розвивати оптоволоконний не поспішають. Італійці взагалі дуже консервативні і стабільні. Нехай краще, як є, але щоб ніяких змін і вкладень.

Є ще мобільний інтернет, він не такий поганий, як може здатися на перший погляд. Fastweb так само пропонує свої послуги в ролі мобільного провайдера. 3G, швидкість і варіанти контрактів приємно дивують, але кусаються ціни. До того ж сам прийом мобільного зв'язку дуже слабенький. Наприклад, в старих будинках, де стіни по 40 сантиметрів, говорити по телефону і користуватися інтернетом можна тільки стоячи біля вікна. Виручають модеми і USB-подовжувач. Наш будинок вечорами виглядає, як новорічна ялинка: майже з вікна кожної квартири висять модеми і світяться різнокольоровими лампочками.

Контракти підписані мінімум на рік, а частіше на два. Підписати контракт можна в будь-якому кіоску чи кіоску, а ось розірвати його практично неможливо. Вас починають ганяти з магазину в магазин, видають гору макулатури для заповнення, пропонують знайти варіанти. Коротше, так просто вас ніхто не відпустить. А якщо ж виникли неполадки, то «полагодити» інтернет можна тільки маючи сам інтернет. Вас пошлють на офіційний сайт, де ви повинні подати заявку, попросять залишити свою електронну адресу, потім у вас зав'яжеться приємна листування і вже тільки потім ваші стосунки перейдуть на регулярні созвона.

Щомісячна абонплата становить від 20 до 70 євро, все залежить від провайдера і обраного пакета. Ми платимо по 40 євро в місяць і користуємося безлімітним провідним інтернетом від Telecom Italia через телефонну лінію. Попередні два роки ми користувалися мобільним інтернетом від Fastweb. У нас був ліміт на 10 Гб і ціна 30 євро. Швидкості, що тоді, що зараз - практично однаково погані. Щомісячна абонплата становить від 20 до 70 євро, все залежить від провайдера і обраного пакета Можна ще вибрати Wind, Vodafone, TIM або TRE (3). Ціни у цих мобільних операторів практично не відрізняються, а от прийом відрізняється в кожному районі. Десь відмінно працює Wind і Vodafone, а де-то немає нічого, крім TIMа.

За дострокове розірвання контракту будуть наслані на вас всі мислимі і немислимі штрафи і неустойки. Вас все одно змусять виплатити те, що ви повинні були виплатити, а може і ще більше.

Першочергові з'еднання при відсутності телефонної лінії обійдеться близько 70 євро. Підключення оптичного інтернету - починаючи від 100 євро.

З мобільним інтернетом теж весело. Підключаючи пакет і вичерпавши свої хвилини і трафік, будьте готові, що ціни за хвилини або мегабайти тут же підскочать рази в три, не менше, або з вас можуть списати вартість самого пакету. Так само існує, по-моєму, чисто італійський розрахунок часу користування інтернетом, але тільки для контрактних абонентів. Проводження в світовій павутині відраховується з моменту початку інтернет-сесії, і закінчується в момент її завершення. Тобто можна гаяти жодної хвилини!

Отже, на правах реклами, можу похвалити Vodafone за прийом і постійне підвищення якості прийому, але скористатися їх сервісом практично неможливо. Зворотного зв'язку з клієнтами в общем-то і не існує. Зате дуже проста в експлуатації Telecom Italia: зв'язок з call-center і оплата рахунків (через поштове відділення). Що ж стосується швидкостей і стабільності - всім двійка!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача