Статьи

Інструкція по підбору запчастин для іномарки по VIN коду

  1. структура
  2. Пошук запчастин по VIN коду

Якщо ви зайшли сюди, то, швидше за все, ви хочете купити автозапчастини. Зараз попит на автодеталі досить великий. Для спрощення їх підбору рекомендується використовувати VIN код. Що він собою являє? Це свого образу ідентифікатор або паспорт автомобіля. Коли ви вирішите купити автозапчастини для іномарок, вам потрібно знайти код свого автомобіля і підібрати запчастини по VIN коду в онлайн магазинах.

Крім цього способу, існують так само і інші:

  • Пошук запчастин по номеру
  • Пошук запчастин по каталогу
  • Пошук і підбір по автомобілю
  • Наш спосіб - пошук по VIN коду

структура

Будь-який інтернет ресурс зараз надає каталог запчастин по VIN код у, який істотно спрощує процес пошуку деталей для вашого транспортного засобу. Давайте розглянемо структуру цього коду. Складається з 17 символів латинського алфавіту, але не використовує букви I, O, Q, т. До вони схожі за написанням з 1 і 0. Так само код розбитий на три частини, це WMI, VDS і VIS. У першій 3 символу, в другій 6, а в третій 8. Кожна частина щось значить. Наприклад, WMI - всесвітній індекс виробника, а VDS -опісательная частина коду. А VIS - це відмінна частина VIN коду, в ній чотири крайні цифри - обов'язкові. Кожен символ щось значить, наприклад перший - модельний рік автомобіля, а другий - інформація про завод, де був проведений автомобіль. Важливість кожного символу ставиться до всіх частин коду.

Пошук запчастин по VIN коду

З появою інтернет магазинів стало дуже зручно підібрати запчастини по vin коду онлайн в електронних каталогах спеціалізованих онлайн ресурсів.

Сам пошук може проводитися за різними сценаріями:

  • Ви шукайте самостійно автозапчастини в каталогах
  • Використання сервісів пошуку запчастин по VIN коду на сайтах інтернет магазинів автозапчастин . А саме, все що від вас буде потрібно, це вводити необхідні параметри, а після отримуєте повідомлення на пошту про замовлення товару.

Крім цього, так само ви самі можете аналізувати запити за кодом на сайті, відбирати потрібні запчастини, відсівати неоригінальні і замовляти їх.

Або ж самостійно в пошуковику можете шукати електронні каталоги, але все одно, в кожному з них доведеться зв'язуватися з інтернет магазинами.

Однак, якщо ви вирішуєте замовляти автозапчастини в Запоріжжі або Харкові, то найоптимальнішим варіантом буде, мабуть, скористатися спеціалізованими інтернет ресурсами, які займаються підбором запчастин по VIN коду. Саме вони зможуть вам за 10 хвилин підібрати потрібну деталь в будь-якій точці країни. А так як вони самі зацікавлені в оновленнях каталогів, пошук і підбір на цих ресурсах буде найрезультативнішим. Фахівці також дадуть відповідь на будь-які питання і проконсультують вас онлайн в режимі реального часу або по телефону!

Що він собою являє?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача