Статьи

Inferno Solutions - відмінні хостинг рішення »Бабломан '$ Блог - Блог SEO вебмастера або як заробити в інтернеті з нуля

  1. Стабільна робота і саппорт
  2. конфіги
  3. Відгуки та рекомендації
  4. Афігенні плюшки!
  5. Абузоустойчівие рішення
  6. Контакти
  7. PS:

Шановні читачі та відвідувачі блогу, з радістю представляю вам відмінне хостинг рішення від Inferno Solutions Шановні читачі та відвідувачі блогу, з радістю представляю вам відмінне хостинг рішення від Inferno Solutions.

Що відрізняє хорошу хостинг компанію від інших? Перш за все - це

Стабільна робота і саппорт

В цьому плані компанія Inferno Solutions пропонує актуальні і реально необхідні речі для вебмайстрів:

1. бекап. Якщо 2-мя гвинтами в RAIDе на DEDICATE серверах вже нікого не здивуєш - це звична справа, то безкоштовні бекапи VPS - це відмінне рішення, яке заощадить ваш час, нерви і що найважливіше - гроші!

2. Радують Аптайм. Переїзд з іншого проблемного хоста - і ви повною мірою насолодитеся роботою свого хоста.

3. Грамотне адміністрування 24/7/365. Адміни відмінні, саппорт дуже кваліфікований і доступний постійно. Вирішують найрізноманітніші завдання від простих, до реально складних.

4. Безкоштовний перенесення сайтів при переїзді з інших хостингів. Я ніколи не переїжджав і не переїжджаю самостійно і нікому не рекомендую. Краще довірити перенесення сайтів професіоналам. Це збереже ваш час і гроші.

конфіги

Тут у Inferno Solutions окрема позиція на ринку. Вибір Оочень великий, особливо для початківців і середніх вебмайстрів. Починаючи від недорогих виділених серверів (40 $ за виділений сервер) закінчуючи 5 доларових ВПСкамі. Країни реально радують, географія відмінна: Німеччина, Британія, Голландія, Канада, Польща, Росія, США, Швеція, Естонія. Тільки найкращі датацентри + дуже швидка установка.

Крім того, консультацію у виборі сервера під той чи інший проект, ви можете отримати по icq, скайпу, телефону або в онлайн чаті.

Відгуки та рекомендації

У компанії вже більше 3000 клієнтів (на момент написання статті), це дорогого коштує. Відгуки можна знайти на сайті туц . Мої знайомі вебмастера, юзающіе хостинг від Inferno Solutions, відгукуються про роботу компанії тільки позитивно (час користування від 1 року до 3-х місяців, кількість хостинг рішень (VDS, Dedicate), від 1 до 7 у однієї людини). Дуже важливо, що до клієнтів у цієї команди завжди було тільки адекватно відношення.

Крім того, відгуки про роботу ви можете почитати на форумах gofuckbiz.com, master-x.com, armadaboard.com, searchengines.ru, soft4dle.com і інших адалт і неадалт бордах.

Афігенні плюшки!

На моїй пам'яті тільки Інферно пропонують реально класні акції і промо останнім часом, причому стабільно і активно! Компанія дуже класно працює з клієнтами в цьому напрямку.

1. Переїзд з іншого хостера - місяць в подарунок + безкоштовна панель для VPS.

2. Безкоштовний тест період протягом 14 днів. Ви можете просто спробувати. Сподобалося - заплатили. Чи не сподобалося - з'їхали.

3. Замовляєте сервер - один місяць в подарунок.

4. 50% знижка на VPS.

5. Панелі управління безкоштовно на весь термін оренди.

6. Безкоштовне адміністрування VPS.

7. Інші різнобічні акції і бонуси. Всіх акцій і пропозицій я не пригадаю.

(На момент написання статті, компанія пропонує акцію за найдешевшими VPS / VDS в Німеччині . Ціни від 5 ye в місяць в честь 6-річчя компанії!)

З актуальних акцій та акційними питань, будь ласка, звертайтеся в саппорт будь-яким відомим вам способом.

Абузоустойчівие рішення

Якщо потрібні абузоустойчівие рішення для ваших проектів - в аську. Хлопці з Inferno Solutions зможуть запропонувати цікаві рішення.

Контакти

ICQ: 402-136

Skype inferno.by

Phone +442081333030 (Великобританія)

Або через оператора онлайн підтримки (Live Chat)

Inferno Solutions - це серйозне хостинг-рішення для адалт і неадалт бізнесу в усіх відношеннях, і, можна сміливо говорити, що це дуже гідна пропозиція від хостинг-компаній.

PS:

Якщо відійти від офіціозу, можу додати, що мене реально радує, коли люди йдуть назустріч клієнтам. Радує дуже великий вибір і адекватна ціна хостингу. І як будь-якої людини, радують знижки, акції та спеціальні пропозиції. Мене радує, коли представники хостинг контор адекватно спілкуються на форумах, чи не ігнорують відповіді, чи не замовчуються про трабли або просто пропадають. Насправді це дуже важливо, тому що багато (партнерки, хостинг компанії, домен реєстратори і ін.) з ростом клієнтів можуть не відповідати на тікети годинами, реагувати гірше, стає все менш і менш адекватними в поведінці.

Inferno Solutions - це відмінна адекватна команда. Хлопці реально знають що роблять. Це реально актуальні рішення, адекватні по бюджету для вебмайстрів на сьогоднішній день.

Удачі всім і 100% -го аптайма! 😉

Що відрізняє хорошу хостинг компанію від інших?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то