Статьи

Імена по святцях 2019 роки для дівчаток і хлопчиків

 1. Календар імен по святцях і іменин:

Традиція називати дитину згідно Святців має глибоке коріння і на Русі виникла з часів прийняття Православ'я

Традиція називати дитину згідно Святців має глибоке коріння і на Русі виникла з часів прийняття Православ'я. З давніх-давен вважалося, що якщо дитина буде носити ім'я святого, він набуває з ним незриму тісний зв'язок, а, можливо іноді, переймає навіть його благородні якості та силу. Крім того, нарікаючи людини ім'ям певного святого, вважалося, що він буде супроводжувати його під час усього життєвого шляху, буде для нього якимось покровителем, ангелом-хранителем, який буде оберігати його від зла і темних сил.

Повний список імен по місяцях 2019

Ім'я того чи іншого канонізування церквою Святого могли вибирати або батьки, або церковний священнослужитель згідно Святців або календарів. У такому календарі на кожну дату припадає прославлення імені одного святого, а на деякі дати припадає кілька святих. При цьому, якщо за рік одного й того ж імені в православному церковному календарі відповідає кілька дат саме ці дні і стануть святкуванням іменин людини, який називався на честь даного святого.

Календар імен по святцях і іменин:

 1. січень
 2. Лютий
 3. Березень
 4. Квітень
 5. Травень
 6. червень
 7. Липень
 8. Серпень
 9. вересень
 10. Жовтень
 11. Листопад
 12. грудень

У церковному календарі або Святцях налічується більше 1000 імен самого різного походження, завдяки такому широкому вибору навіть ті сучасні батьки, які далеко не завжди дотримуються всі традиції і обряди християнства, зможуть з легкістю вибрати ім'я для свого довгоочікуваного дитини. У церковному календарі є імена грецького, староєврейського походження, а також латинські та слов'янські імена. Деякі імена того чи іншого святого на сьогоднішній день, на жаль, є вже анахронізмом тобто практично не вживаються. Однак останні роки все більше і більше поширюється тенденція називати дитину рідко використовуваних ім'ям.

Якщо батьки бажають назвати дитину символічним чином, даючи його імені глибокий сенс, і, в той же час, вибираючи традиційне ім'я Святці є ідеальним варіантом.

Як же правильно вибрати ім'я дитини згідно Святців в 2019 році? Тут все дуже просто першим і традиційним варіантом вибору імені для дитини є дата його народження. Згідно певному числу і місяця батьки дивляться які святі згадуються в цей день народження дитини і вибір імені допускається серед вищезгаданого переліку. Якщо ж серед даних імен пам'яті святих цього дня ніяке ім'я не зацікавило родичів, церква допускає вибір імені згідно восьмого дня від дня народження дитини. Цей період у вісім днів обраний неспроста дана традиція існувала ще в давнину, коли на восьмий день після дня народження влаштовували обряд святкування Ім'янаречення. Якщо ж ні імена святих в день народження дитини, не імена на восьмий день після його дня народження, батькам не підходять тоді можливий вибір зі списку відповідних імен, які припадають на 40-й день від дня народження. Дана традиція пов'язано з тим, що дитину приносили в храм для хрещення саме на 40-й день після народження. Крім того, як виняток з правил, сім'ї дозволяється назвати дитину на честь шанованого в родині святого.

Цікаво, що вибір імені для хлопчика і для дівчинки процеси різної складності, оскільки в Святцях чоловічих імен значно більше. Тому, здавна вважається, що дівчинку можна називати на честь імені святого чоловіка, якщо вживається аналог чоловічого імені, тобто похідне ім'я в жіночому варіанті. Наприклад, якщо дівчинка народилася в день пам'яті святого Олександра, Віктора або Євгена, то її цілком можливо назвати Олександрою, Вікторією або Євгенією. В такому випадку її покровителем буде вищезгаданий святий.

Крім того, є кілька нюансів, які зобов'язані знати всі батьки. По-перше, ім'я при хрестинах дається одне і на все життя. Змінити його можна, згідно з церковними канонами, лише в разі зміни віри або чернечого постригу. По-друге, якщо ви вибрали ім'я для немовляти, якого немає в Святцях слід вибрати максимально співзвучне до нього з церковного календаря, і в такому випадку, дитині дадуть подвійне ім'я.

Як же правильно вибрати ім'я дитини згідно Святців в 2019 році?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).