Статьи

Хто такий Джастін Бібер

Варто по доброму заздрити молодому хлопцю на ім'я Джастін Бібер. Напевно, він не міг і уявити собі, що стане знаменитим всього за одну ніч. Заспівавши одну з пісень Кріса Брауна він, швидше за все і не думав, що популярність прийде так швидко. Думаю навіть популярністю це назвати складно швидше це швидко можуть спіткати слава, від якої нікуди не дітися.

Зовсім недавно Джастіну виповнилося 16, а він уже знаменитий у всьому світі. Про цього хлопця мріють мільйони дівчат по всій земній кулі, а він просто посміхається в камеру і співає свої запальні пісні.
Зовсім недавно Джастіну виповнилося 16, а він уже знаменитий у всьому світі
фото: Toribe

Будь-, маючи таку кількість фанатів, зізналася б, але тільки не Джастін! Навіть з колишньою коханою, з якою зустрічався ще до того як став знаменитим, він зберігає дружні стосунки. Загалом, поводиться, як личить справжньому чоловікові.

Звичайно, Джастін не став би знаменитістю, не будь у нього такої мами, яка робила для його музичної кар'єри все! Саме вона викладала в Інтернет все переспівані Джастіном пісні. А почалося це ще тоді, коли Джастіну було всього 12 років. У тому ж віці вона засвітилася з ним на канадському ток-шоу, де розповіла громадськості про свої проблеми і про своє темне минуле, але про це пізніше.

Звичайно, Джастін хлопець-метеор, повз співу встигає ще, і грати на гітарі, барабанах так ще і спортом займається. Зрозуміло, де шанувальники там обов'язково знайдуться і недоброзичливці, того не уникнути нікому і Джастін теж потрапив так би мовити під прес.

Недоброзичливець працював під гаслом «ДАВАЙТЕ виключити Бібер З ПАРНЕЙ» таким чином, йому вдалося зібрати понад п'ять тисяч користувачів. Звичайно ж, шанувальників у Джастіна куди більше ніж ворогів, тому я думаю, він не стане паритися через якихось там дрібних заздрісників.

Хлопчині здорово пощастило і в зйомках кліпів адже крім своїх власних у нього є кліпи з такими зірками як Usher і Ludacris. Звичайно, молоде дарування намагається засвітитися на екранах і перед камерами тим самим, підвищуючи інтерес до своєї персони.

Багато хто знає, що в Сполучених Штатах права можна отримати в 16 років ось і тут Джастін зміг досягти успіху. Він уже їздить на своїй власній машині звичайно під наглядом мами. Будь-яка мати повела б себе так само адже машина розвиває таку величезну швидкість, а Джастін ще такий молодий і недосвідчений .... хіба мало що може трапитися.

Бібер запевняє всіх, що секс у нього буде тільки з коханою після весілля, тому він носить кільце невинності. Крім нього таке кільце носить молода диснеївська актриса Селена Гомес.

Джастін ріс без батька, бо той досить рано пішов з сім'ї. В результаті матері Бібера стало набагато важче справлятися зі своїми материнськими обов'язками. Навіть до народження сина справи у неї йшли м'яко сказати нелегко. У 15 років вона почала гратися алкоголем і наркотиками. Тоді ж вона посварилася з рідними, втекла з дому і оселилася в квартирі у знайомих наркоманів. Її життя повільно йшла під укіс.

Зрештою, дійшло до того, що вона вирішила покінчити життя самогубством від такої похмурої життя. Її спроба померти під колесами вантажівки не увінчалася успіхом завдяки професіоналізму водія, який вчасно встиг вивернути транспорт.

Після вона перебувала на тривалому лікуванні в реабілітаційній клініці. Закінчивши лікування, вона зрозуміла, що пора зав'язувати з цим кошмаром. Звичайно, з усіма шкідливими звичками відразу, було дуже важко розлучитися і вона зривалася до тих пір, поки не зрозуміла що вагітна. Ця вагітність стала для 17 річної матері Джастіна шоком. На щастя це стало порятунком. Завдяки вагітності вона повністю відмовилася від наркотиків і алкоголю, щоб не шкодити своєму ще не народженому синові.

Сина їй довелося виховувати в бідності, бувало навіть таке що в холодильнику зовсім не залишалося продуктів. На щастя ці часи вже пройшли і зараз Джастін головна надія матері. Буває, звичайно, вона робить йому зауваження, що найчастіше призводить до сварок, але вони швидко миряться. Адже хлопець вже дорослий і розуміє, що таким чином Мама хоче забезпечити йому захист.

Який улюблений колір Джастіна? На це питання і інші питання про Джастін, Ви отримаєте прочитавши статтю - Цікаві факти про Джастіна Бібера . А якщо хочете подивитися всі доступні фотографії знаменитості, тоді Вам сюди.

Який улюблений колір Джастіна?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.