Статьи

HTC Sync Manager

 1. Як користуватися HTC Sync Manager?

HTC Sync Manager - зручний безкоштовний інструмент синхронізації пристроїв на операційній системі Android з персональним комп'ютером

HTC Sync Manager - зручний безкоштовний інструмент синхронізації пристроїв на операційній системі Android з персональним комп'ютером. як і Nokia Suite , Це програма дозволяє управляти даними смартфона зі стаціонарного ПК дуже зручно.

На нашому інтернет-порталі ви можете скачати HTC Sync Manager безкоштовно для Windows 7, XP, Vista, Windows 8. Остання версія вже доступна по посиланню під цим текстом.

Взаємодіяти з мультимедійним контентом через це додаток дуже просто. Перед тим, як встановити HTC Sync Manager, дізнайтеся більше про його функціях:

 • Переміщення наступних даних: список контактів телефонної книжки, календар, музика, закладки веб-сторінок, фотографії, відеозаписи, SMS, документи.
 • Ідеальний порядок в альбомах завдяки HTC Сінк.
 • Синхронізація плейлистів і музичних бібліотек за допомогою iTunes або Windows Media Player .
 • Створена резервна копія контенту, яка може бути перенесена на ваш телефон.
 • Якщо завантажити HTC Sync Manager на комп'ютер, ви зможете в два рахунки перенести фото, відео, повідомлення та інші файли з iPhone або іншого мобільного пристрою на свій телефон.

Як користуватися HTC Sync Manager?

Крім цього, програма HTC Sync Manager дозволяє використовувати власний вбудований програвач. Це ще більше спростить перегляд і прослуховування музики, відео або фото. Як це зробити:

 1. Завантажити додаток або оновити версію.
 2. Підключити телефон до комп'ютера (через USB кабель, Wi-Fi або Bluetooth).
 3. Після того, як програма розпізнає ваш пристрій, надайте йому назву в налаштуваннях.
 4. Збережіть і на панелі пристрою, яка з'явиться перед вами, задайте параметри, які вам необхідні.
 5. Ознайомтеся з загальними даними про ваш телефон, в тому числі зі станом пам'яті.

Як бачите, передача даних і їх обробка в рамках такої синхронізації не вимагає спеціальної підготовки. Завантажуйте програму російською мовою і керуйте інформацією легко!

Підтримувані версії Windows 7, 10, 8, XP, Vista

Ліцензія

безкоштовно

Російська мова є

Оновлене 2018-06-18

Кількість завантажень 5393

Як користуватися HTC Sync Manager?
Як користуватися HTC Sync Manager?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача