Статьи

Хакери продовжують атакувати ЖЖ

ЖЖ знову атакували хакери. фото primmarketing.ru

Нагадаємо, що перша атака на "Живий журнал" була зафіксована в п'ятницю, 30 березня. Через неї сервіс ЖЖ був недоступний протягом майже восьми годин. Друга атака сталася в понеділок, 4 квітня, і також призвела до серйозного збою в роботі LiveJournal.

Раніше представники компанії SUP, якій належить найпопулярніший блог-хостинг, прокоментували атаки хакерів на сайт. За їх словами, друга DDoS-атака була спрямована безпосередньо на перші десятки топових блогерів і спільнот ЖЖ.

"Таким чином, можна сміливо стверджувати, що атака була спрямована безпосередньо на сам сервіс, без будь-яких персональних переваг з боку атакуючих. І причина атаки в даній ситуації більш ніж очевидна - комусь дуже хочеться, щоб ЖЖ перестав існувати як майданчик. Резюмуючи, варто сказати єдине - надметою всього цього є маніпулювання аудиторією ЖЖ, щоб її розмазати по інших соціальних мереж, і стенделонам, де, ясна річ, боротися з окремо взятим користувачем в сотні разів простіше. Питання тепер зак Лючано лише в тому, піддамося ми на це чи ні. Це війна, і, на жаль, без жертв у ній не буває ", - заявив директор з розвитку продуктів SUP Ілля Дронов.

Представники компанії SUP сьогодні підтвердили інформацію про чергову атаку, зазначивши, що активно працюють над усуненням її наслідків.

"Популяризації DDoS-атак в якості інструменту чорного маркетингу сприяє їх відносна простота, дешевизна і ефективність. Боротися проти таких атак складно: як не посилювалася б система інформаційної безпеки, можливості атак нарощуються пропорційно. DDoS-атаки вже так впевнено стали на промислові рейки в Рунеті , що пора б регулюючим органам задуматися про способи залучення до відповідальності їх організаторів, - прокоментував Олександр Ковальов, директор по маркетингу компанії SecurIT, російського разработ ика DLP-рішень. - У випадку з тривалою DDoS-атакою на Livejournal можна припустити як дії конкурентів власника сервісу компанії SUP, спрямовані на підрив репутації всього ЖЖ, так і акцію проти окремих блогів - в цьому випадку попутні жертви могли бути обрані для відводу очей від реальної мети. Адже багато активні діячі російської блогосфери вже придбали і цивільно-політичну вагу, і цілком серйозно налаштованих недругів ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook , Twitter , Telegram , Instagram

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача