Статьи

Громадський транспорт Відня у питаннях і відповідях

 1. Де можна купити квитки на громадський транспорт?
 2. Які проїзні квитки діють у Відні і їх вартість?
 3. Де компостувати квитки?
 4. Скільки коштує проїзд дитини на віденському транспорті?
 5. Маршрути віденського транспорту - де можна подивитися?
 6. Як дізнатися проїзд у Відні за допомогою маршрутизатора?
 7. Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста?
 8. Як доїхати з Відня в Баден громадським транспортом?
 9. Який транспорт ходить у Відні вночі?
 10. Куди звертатися, якщо ви забули речі в транспорті?

У Відні діє проста і, можливо, найкраща в Європі система громадського транспорту У Відні діє проста і, можливо, найкраща в Європі система громадського транспорту. Мережа автобусних і трамвайних маршрутів у поєднанні з метро і швидкісними поїздами ( «електричками») повністю покриває всі райони міста і передмістя, надаючи можливість пасажирам вибрати оптимальний варіант за ціною, комфорту і часу поїздки. На всі види транспорту діють квитки єдиного зразка.

У статті наведені основні питання і відповіді по віденському суспільного транспорту:

Нижче, в коментарях, Ви можете задати своє питання і отримати на нього відповідь.

Де можна купити квитки на громадський транспорт?

Квитки можна купити в  касах  або автоматах на залізничних станціях або в метро, ​​а також на великих автобусних / трамвайних зупинках Квитки можна купити в касах або автоматах на залізничних станціях або в метро, ​​а також на великих автобусних / трамвайних зупинках. Квитки на одну поїздку можна купити безпосередньо у трамваї чи автобусі, правда коштувати вони там будуть трохи дорожче.

При покупці квитків в автоматі майте на увазі, що автомат може приймати купюри не всіх номіналів, а тільки допустимі для даного виду квитка. Наример, якщо ви купуєте разовий квиток за € 2,20 автомат буде приймати купюри гідністю € 5, € 10 і дрібниця. Автомат сам висвітить зображення купюр, якими можна оплатити квиток.

Автомат сам висвітить зображення купюр, якими можна оплатити квиток

Меню віденського автомата для продажу квитків на громадський транспорт:
(Вид меню може відрізнятися в залежності від автомата)

1 - квиток на одну поїздку;

2 - квиток на одну поїздку за півціни (для дітей від 6 до 15 років, власників собак - на собаку і велосипедистів - за місце для велосипеда);

3 - тижневий проїзний;

4 - місячний проїзний;

5 - добовий проїзний;

6 - проїзний на 3 доби;

7 - квиток на 8-м днів;

8 - віденська карта для покупок.

Квитки ви також можете купити в більшості кіосків з вивіскою «TABAK TRAFIK» (магазинчики, де продають газети, сигарети і ін.). квитки можна купити online .

Повернутися до списку

Які проїзні квитки діють у Відні і їх вартість?

Ціна залежить від виду проїзного квитка. Поточні ціни (взяті з офіційного сайту Wiener Linien) наступні:

 • Einzelfahrschein - квиток на одну поїздку. Варто € 2,20, якщо брати в автобусі або трамваї - € 2,30. Дійсний тільки в межах однієї зони VOR (Транспортна асоціація Східних областей Австрії). Тобто одноразовий квиток діє в межах адміністративної межі міста (Kernzone Wien 100) або в межах однієї зони, що входить в VOR. Завантажити карту зон можна тут . Квиток дійсний для однієї поїздки в одному напрямку. Можна пересідати на інші лінії стільки раз, скільки вам потрібно. На пересадку відводиться час не більше 20 хв. Поїздка не повинна перериватися. Рухаючись з прокомпостірованим квитком, ви можете змінювати вид транспорту, наприклад, доїхати до певної станції на метро і там взяти автобус, далі в тому ж напрямку (тобто не назад). Повторно компостувати квиток не потрібно.
 • Wiener Einkaufskarte - віденська карта для покупок, € 6,10. Діє один день для множинних поїздок в межах міста (зони 100) з 8:00 до 20:00 (крім неділі та святкових днів). Перед використанням картка повинна бути прокомпостувати.
 • 24-Stunden-Karte - € 7,60, добовий проїзний квиток. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом 24 годин з моменту компостування квитка.
 • 48 Stunden Karte - € 13,30, проїзний квиток на 2 доби. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом 48 годин з моменту компостування квитка.
 • 72-Stunden-Karte - € 16,50, 3-ех добовий проїзний квиток. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом 72 годин з моменту компостування квитка.
 • Wochenkarte - € 16,20, тижневий проїзний. Дійсний для поїздок в зоні 100 з 00:00 годин понеділка до 9:00 наступного понеділка. На самому квитку вже проставлені дати початку і закінчення дії квитка (а також номер тижні в році), так що компостувати його не потрібно. Починаючи з четверга, можна купити проїзний тільки на наступний тиждень.
 • Monatskarte - € 48,20, місячний проїзний. Дійсний для поїздок в зоні 100 з 00:00 годин першого дня місяця і до 00:00 другого дня наступного місяця.
 • Jahreskarte - € 365, річний проїзний. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом одного календарного року. Квиток - іменний, для його використання потрібно при собі посвідчення особи. У власника квитка є ряд пільг, наприклад, безкоштовний провіз собаки або велосипеда.
 • 8-Tage Klimakarte - € 38,40, квиток на 8 днів, причому необов'язково, щоб ці дні йшли послідовно. Містить 8 смуг для компостування. Перед компостуванням використані смуги підгинаються. Дійсна з моменту компостування до 01:00 наступного дня. Може бути використана декількома людьми, які пересуваються разом. У цьому случе одна смуга використовується для однієї персони.

Існує спеціальний туристичний квиток Die Wien-Karte (Віденська Карта) Існує спеціальний туристичний квиток Die Wien-Karte (Віденська Карта). Вартість € 24,90. Дійсна для поїздок в зоні 100 протягом 3 діб з моменту компостування квитка. Існує віденська карта на 48 годин, вартість якої 21,90. Надає знижки при покупці квитків в музеї, на виставки, концертні вистави і ще ряд транспортних пільг. Тримач Wien-Karte може їздити разом з дитиною до 15 років без додаткової оплати. Проїзний можна купити в туристичному інформаційному бюро на Albertinaplatz або в вашому готелі. Детально про Віденської Карті можна подивитися на сайті wien-info .

Повну інформацію про квитки на громадський транспорт Відня і їх актуальною вартості можна подивитися на сайті Wiener Linien.

Повернутися до списку

Де компостувати квитки?

Квитки компостуються в спеціальних автоматах (як правило, блакитного кольору, але можуть бути і жовтого) перед входом на станцію метро або міської електрички, так само як і на автобусних і трамвайних зупинках Квитки компостуються в спеціальних автоматах (як правило, блакитного кольору, але можуть бути і жовтого) перед входом на станцію метро або міської електрички, так само як і на автобусних і трамвайних зупинках. При компостуванні відбувається активація квитка - проставляються поточні дата і час. Якщо квиток куплений безпосередньо в трамваї або автобусі, він активується автоматично (тобто на ньому відразу проставляється тимчасової штамп). Дехто автомати для продажу квитків можуть пропонувати вибір: активувати квиток під час продажу або не залишати времененную позначку. Одного разу прокомпостований квиток більше компостувати не потрібно (якщо це, звичайно, не квиток з декількома смугами для компостера).

Повернутися до списку

Скільки коштує проїзд дитини на віденському транспорті?

Діти до 6 років їздять у Відні (і ін Діти до 6 років їздять у Відні (і ін. Зонах VOR) безкоштовно. Для дитини від 6 до 15 років в автоматі слід купити разовий квиток за півціни (Halbpreis) або квиток на 2-е поїздки за півціни (2 Fahrten Halbpreis). Як проїзного на 3 доби для однієї дитини до 15 років може бути використана ваша віденська карта (див. Вище), в цьому випадку вам знадобиться документ, що підтверджує вік дитини. По неділях, в дні державних свят і під час канікул в школах Відня діти до 15 років їздять також безкоштовно. Якщо дитині вже виповнилося 15 років, йому потрібно купувати квиток як дорослому.
По цьому посиланню Ви можете побачити дні шкільних канікул в Австрії у всіх федеральних землях на 2016 рік:

Джерело інформації тут
Повернутися до списку

Маршрути віденського транспорту - де можна подивитися?

На віденському транспорті пересуватися і орієнтуватися дуже легко. Усюди є інформаційні покажчики. Якщо написано «Oper», то Ви точно будете в центрі міста, біля будівлі Державної Опери.

Карту маршрутів метрополітену і швидкісних поїздів ви можете завантажити звідси . Трамвайні гілки ви можете побачити тут . А на цьому сайті дуже наочно представлені всі маршрути трамваїв, метро і автобусів в Відні.

Повернутися до списку

Як дізнатися проїзд у Відні за допомогою маршрутизатора?

На головній сторінці сайту Wiener Linien можна знайти маршрутизатор віденських ліній - потужну систему пошуку всіх можливих маршрутів з будь-якого пункту А в пункт Б міста Відня (і передмістя). Зручніше за все, на мій погляд, маршрутизатор, який знаходиться на сайті VOR . Нижче на малюнках приведена невелика інструкція, як користуватися маршрутизатором. (Натисніть на картинки, щоб їх збільшити)

1. Зайдіть на сайт маршрутизатора. Вам знадобиться ввести адресу початкової (поле From) і кінцевої (To) точок маршруту, а також бажаний час прибуття в пункт призначення (Arrival) або час відправлення з початкової точки маршруту (Departure).
Якщо Ви їдете з аеропорту, то введіть це:
From
City вводимо Schwechat
Station / Stop - Flughafen Wien-Schwechat
а де графа To,
City - вводимо Wien,
Station / Stop - адреса готелю.
2. Приклад введення точки маршруту за допомогою схеми зупинок общеcтвенного транспорту Відня (посилання Network plan).
3. Приклад введення точки маршрут за допомогою карти (посилання Map). Припустимо ми вибрали в якості початкової точки маршруту готель Рейтер (Hotel Reither).
4. Приклад вибору точки маршруту за допомогою введення початкових букв назви об'єкта. Наприклад, ми ввели для кінцевої точки маршруту символи «sta» і вибрали із списку «Staatsoper» (Віденська державна опера).
5. Вводимо дату і час відправлення, наприклад 19:30, і натискаємо кнопку Search. Отримуємо таблицю всіх можливих маршрутів проїзду з готелю в Віденську оперу з інтервалом відправлення в 5хв. Показана вартість кожної поїздки. Дається також опис всіх переходів і пересадок на маршруті.
6. Кількома на посилання PDF в цікавій для сходинці таблиці і отримуємо карту вашого маршруту як файл у форматі PDF.

Повернутися до списку

Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста?

Варіант 1. Швидкісний поїзд Schnellbahn, гілка S7.
На платформі в автоматах ви можете купити один квиток за € 4,20 (Аеропорт Швехат (Schwechat) - Wien Mitte) або який-небудь з проїзних квитків, перечіленних вище або два разових квитка за € 2,10, так як поїзд проїжджає через 2 е зони. Всі квитки повинні бути активовані (автомат сам проставить дату і час покупки). До станції Wien Mitte поїзд йде 24 хв. У поїзді контролери завжди проводять перевірку! Штраф за безквитковий проїзд € 103!

Варіант 2. Швидкісний поїзд CAT (City Airport Train).
Квиток коштує € 11. Якщо його купувати безпосередньо в поїзді - € 12, при бронюванні online , - € 9 (в обидві сторони - € 17). Поїзд йде в центр міста без зупинок 16 хвилин до станції Landstrasse Wien-Mitte.

Варіант 3. Автобуси. Ціни від € 6. Подивитися маршрути і розклад руху атобус можна на сайті віденського аеропорту.

Повернутися до списку

Як доїхати з Відня в Баден громадським транспортом?

Баден під Віднем (Baden bei Wien) - невелике містечко, розташоване приблизно в 25 км на південь від столиці, відноситься до землі Нижня Австрія. Всесвітню популярність цей місто отримало завдяки своїм термальним курортам, заснованим ще древніми римлянами. Проїзд Відень - Баден на громадському транспорті дізнатися дуже легко за допомогою згаданого вище маршрутизатора. Наприклад, знайдемо маршрут від аеропорту Швехат до станції Josefsplatz, Баден.

Найшвидший і дешевий маршрут наступний:

 • На електричці S7 від аеропорту Flughafen Wien (VIE) в напрямку Florisdorf до станції Rennweg (21 хв).
 • На станції Rennweg сісти на регіональний поїзд лінії Payerbach-Reichenau (Пайербах-Райхенау) австрійських ж / д і їхати до станції Баден (32 хв).
 • Вийти на ж / д станції Баден і пройтися пішки до зупинки трамвая Baden Viadukt (бл. 10 хв).
 • На трамваї лінії Badner Bahn WLB від зупинки Baden Viadukt до Baden Josefsplatz (2 хв).

Разом: «чисте» час шляху - 65мін, з урахуванням часу очікування електричок і трамвая - 1ч 24мін. Вартість всієї поїздки - € 8,40

Менш швидкий маршрут за ту ж ціну (8,40), але більш «насичений» пам'ятками, наступний:

 • Від аеропорту на електричці S7 до станції Wien Mitte.
 • Перейти на метро на гілку U4 (зелена) і їхати до Karlsplatz - ви опинитеся у Опери.
 • На трамваї від Опери (біло-блакитного кольору з табличкою BADEN) - до Josefsplatz Баден.

Разом: «чисте» час шляху - близько півтора години, з урахуванням очікувань транспорту - близько 1ч 45хв.

Повернутися до списку

Який транспорт ходить у Відні вночі?

У нічний час в Відні ви можете користуватися не тільки таксі, а й громадським транспортом. По-перше, у вихідні та святкові дні віденське метро працює цілодобово. По-друге, існує мережа нічних автобусних маршрутів NightLine, в якій діють ті ж тарифи і проїзні квитки, що і в денний час. Такі автобусні маршрути містять букву «N» на початку номера. Ці автобуси ходять щоночі з 12 до 5 ранку, інтервал руху приблизно 30 хв. Ви можете завантажити карту маршрутів нічних автобусів звідси:

Розклад руху нічних автобусів у Відні можна подивитися тут .

Повернутися до списку

Куди звертатися, якщо ви забули речі в транспорті?

Протягом трьох діб ваші речі будуть зберігатися за місцем їх знаходження. З'ясувати про них можна по телефону служби знахідок Wiener Linien: (01) 7909 - 188 (в Австрії). Далі вони надійдуть на зберігання до Центрального бюро знахідок Відня, яке розташоване за адресою:
Wien 1030, Am Modenapark 1
тел. для довідок: (01) 4000 - 8091

на цій сторінці Ви можете дізнатися про контроль квитків в віденському транспорті, а саме як він проходить, в які дні і де (автобуси, метро, ​​трамваї)

Повернутися до списку

Де можна купити квитки на громадський транспорт?
Які проїзні квитки діють у Відні і їх вартість?
Де компостувати квитки?
Скільки коштує проїзд дитини на віденському транспорті?
Маршрути віденського транспорту - де можна подивитися?
Як дізнатися проїзд у Відні за допомогою маршрутизатора?
Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста?
Як доїхати з Відня в Баден громадським транспортом?
Який транспорт ходить у Відні вночі?
Куди звертатися, якщо ви забули речі в транспорті?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то