Статьи

Грип в Запоріжжі - міськрада виділила гроші на вакцину

Фото: прес-служба Запорізької міськради

Запоріжжя закупить вакцину від грипу https://cdn.segodnya.ua/img/article/11848/60_main_new.1541080086.png https://cdn.segodnya.ua/img/article/11848/60_tn.1541080086.png 2018-11 -01T15: 47: 53 + 02: 00 Запоріжжя Депутати міськради виділили на закупівлю вакцин понад 700 тисяч гривень

У Запоріжжі депутати вирішили проблему нестачі вакцини від грипу - з міського бюджету було додатково виділено понад 740 тисяч гривень на придбання медичних препаратів, зокрема і щеплень.

На сесії міської ради було прийнято рішення направити на ці цілі з міської казни 741 тисячу 470 грн. Очікується, що препарати надійдуть в поліклініки вже найближчим часом.

Планується, що в першу чергу будуть вакцинувати працівників бюджетної сфери - медичної, освітньої, культурної та соціальної галузей. За даними медиків, в минулому році в області пройшли вакцинацію близько п'яти тисяч співробітників бюджетних підприємств.

Нагадаємо, раніше мер Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що підключення житлових будинків до опалення почнеться на початку листопада. За його словами, міська влада проводить консультації щодо ціни, по якій концерн "Міські теплові мережі" зможе закуповувати в листопаді природний газ у "Запоріжгазу".

Також градоначальник додав, що після визначення ціни має бути підписана угода між "ГТС" і постачальником газу, і лише потім підприємство зможе закупити природний газ і почати в Запоріжжі опалювальний сезон.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" з'ясував, скільки коштує вакцинація від грипу, як її правильно зробити і як вона працює .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача