Статьи

Греки Донбасу створять поселення в Криму

Грецька громадськість провела засідання. & Nbsp; Фото: & nbsp; bahgorsovet.org.ua

Греки Донбасу створять поселення в Криму https://cdn.segodnya.ua/img/article/4643/5_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4643/5_tn.jpg 2013-10-02T15: 05: 27 + 03: 00 Донбас Переселені греки хочуть повернутися на історичну Батьківщину

Виконком міськради Бахчисараю схвалив ініціативу створення в місті поселень греків, які в даний час проживають в регіонах сходу країни, - про це йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

У лютому грецька громадськість провела засідання за участю делегатів з Донецька, Маріуполя, Харкова, Луганська, Дніпропетровська, Артемівська, Бердянська, Приморського, Волновахи, а також із сіл. У засіданні брали участь 93 делегата і запрошені особи.

Темою засідання стало обговорення повернення переселених греків на історичну Батьківщину. Спадкоємці переселених греків виявили намір в отриманні земельних ділянок на території АР Крим і Бахчисарая для організації будівництва грецьких поселень. Пропозиція присутніми на засіданні було підтримано одноголосно.

Міський голова м Бахчисарай Костянтин Рубаненко висловив готовність посприяти Михайлу Іванову, голові товариства греків, представнику від Союзу греків Приазов'я "Таврида", в рамках наявних у нього повноважень.

Працівникам виконкому доручено підготувати необхідну інформацію.

Нагадаємо, історично греки Криму були представлені двома групами, одна з яких говорила грецькою мовою, а друга кримськотатарською. Обидві групи складалися з нащадків грецьких колоністів, які прибували на півострів з IV століття до нашої ери до IV століття нашої ери.

У 1777 році незадовго до падіння Кримського ханства все греки Криму були депортовані російською владою в Приазов'ї. Тут в 1780 році вони заснували місто Маріуполь і кілька сіл, яким дали кримські назви. З тих пір етнічна група відома під назвою маріупольських греків.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача